Polecaj i zarabiaj, czyli jak zostać Sales Masterem

Sales Master to program, dzięki któremu możesz zarabiać, nie wychodząc z domu. Wystarczy, że będziesz polecać innym produkty dostępne w sklepie x-kom lub al.to. Brzmi ciekawie? Sprawdź, jak to działa i co musisz zrobić, żeby zostać Sales Masterem.

Zostań Sales Masterem

Na pewno chociaż raz w życiu zdarzyło Ci się polecić znajomemu sprzęt elektroniczny lub AGD, z którego sam byłeś zadowolony. Jeśli jemu ten sprzęt także się sprawdził, prawdopodobnie poleca go następnej osobie, która go kupuje, a ta kolejnej… Co powiesz na to, żeby część kwoty z tych zakupów wynikających z Twojego polecenia, trafiła do Twojego portfela?

Brzmi to jak przepis na łatwy zarobek, prawda? Sprawdź, na czym polega Sales Master, czyli program poleceń, który działa w x-komie oraz al.to  już od kilku lat.

zostań sales masterem

Czym jest Sales Masters i jak działa?

Sales Masters w wolnym tłumaczeniu to mistrzowie sprzedaży. Pod tą nazwą kryje się program afiliacyjny. I choć brzmi to tajemniczo, idea jest bardzo prosta. Mówiąc wprost, jest to program pozwalający na zarabianie pieniędzy dzięki polecaniu produktów.

Wszystko, co musisz zrobić opiera się na kilku prostych krokach. By wziąć udział w programie Sales Master musisz:

  • Założyć konto;
  • Wybrać produkty, które chcesz polecić;
  • Udostępnić link na Facebooku, blogu lub stronie internetowej.

Jeśli ktoś z wygenerowanego z Twojego konta linku dokona zakupu, prowizja w postaci kilku, a nawet kilkunastu procent trafi na Twoje konto. Program ten działa równolegle dla sklepów: x-kom oraz al.to.

Rejestracja w programie

Proces rejestracji nie zajmuje więcej niż kilka minut i jest oczywiście darmowy. Na sam początek musisz uzupełnić podstawowe dane oraz podać adres e-mail i hasło do Twojego konta. Po chwili otrzymasz na wskazany przez Ciebie adres e-mail link aktywacyjny, wejście w niego jest ostatnim krokiem potrzebnym do aktywacji konta. Teraz już wszystko jest gotowe. Pamiętaj, że w dowolnej chwili możesz zaprzestać i zrezygnować z udziału w programie – nie wiąże się to z żadnymi ukrytymi kosztami.

Przed rejestracją koniecznie zapoznaj się z regulaminem programu.

Ile można na tym zarobić?

I teraz czas na najważniejsze, czyli ile można zarobić na takim polecaniu produktów? Wszystko zależy od Ciebie, Twojego zaangażowania i ilości poleceń produktów. Nasi najbardziej aktywni Sales Masterzy wypłacają cyklicznie nawet kilka tysięcy złoty. Musisz przyznać, że to miły zastrzyk gotówki!

Zatem, jeśli jesteś człowiekiem z pasją, interesujesz się nowinkami technologicznymi lub po prostu masz trochę wolnego czasu, to program Sales Master jest dla Ciebie stworzony. Wystarczy niewielki wysiłek i odrobinę zaangażowania, by móc w łatwy sposób zasilić domowy budżet bez wychodzenia z domu.

 

Sprawdź informacje na temat programu Sales Master w x-kom oraz Sales Master w sklepie al.to.