Podcast x-gamers: Sezon na przesuwanie premier gier

Rok 2020 rozpoczął się lawiną informacji dotyczących przesunięć premier gier. Jakie są powody tego, że producenci gier decydują się na taki krok? Czy to jedynie zabieg marketingowy mający na celu zwiększenie zainteresowania i zrobienie większego szumu wokół danego tytułu?

Producenci gier ćwiczą naszą cierpliwość

Wiele osób po samym tytule domyśla się zapewne, co było przyczyną powstania tego podcastu. Oczywiście chodzi o informację, która wstrząsnęłam światem gamerów, a mianowicie chodzi o przesunięcie terminu premiery Cyberpunka 2077 na wrzesień 2020 roku. W podcaście usłyszycie o tym, czy rzeczywiście była to niespodziewana informacja i czy znamy rzeczywistą przyczynę opóźnienia daty premiery aż o pół roku?

Jednak Cyberpunk to nie jedyny przykład gry, której premiera w tym roku została przełożona. W podcaście posłuchacie także o tym, na jakie inne najważniejsze tytuły przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Dodatkowo poruszony będzie temat przesunięcia premiery filmowej adaptacji jednej z najpopularniejszych serii gier ostatnich lat, czyli Uncharted. Czy zdaniem naszych rozmówców warto czekać na tę premierę? O tym między innymi  posłuchacie w dzisiejszym podcaście.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz