Podcast x-gamers: Koniec sezonu ogórkowego, listopad miesiącem premier

Mamy jesień. Idealny czas na to, żeby grać w gry, ekspić i windować levele. Tym bardziej, że branża nie zamierza zapadać w zimowy sen, ale rozkręca się, serwując tytuły z najwyższej półki. Będzie więc gorąco, nawet jeśli termometry będą temu uparcie przeczyć. Zatem jakie gry ukażą się jeszcze w tym roku?

Listopad obfituje w gamingowe premiery

Na BlizzCon 2019 studio Blizzard pokazało to, na co od lat ostrza sobie zęby fani rogatej trylogii. Wreszcie mogliście zobaczyć oficjalny trailer Diablo IV, a do tego solidny gameplay. Oczekiwania graczy nie zostały zawiedzione, o czym najlepiej świadczą pozytywne komentarze i niezliczone posty na Facebooku, z których jasno wynika, że ludzie chcą wydać na tę grę pieniądze. Na to jednak muszą jeszcze trochę zaczekać.

Możecie za to już grać w Call of Duty: Modern Warfare, genialną strzelankę wydaną na PC, Xbox One i PlayStation 4. Kamil Gajdek i Kamil Szwarbuła poświęcili temu tytułowi sporo czasu, opisując plastycznie ray-tracing i kilka innych udogodnień wizualnych.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon – kolejna gra, dla której panowie prowadzący nie pożałowali czasu antenowego. Posłuchajcie i dowiedzcie się, czy warto na nią czekać, a także co już o niej wiadomo.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz