Podcast x-gamers: Zarób milion baksów na naszym scenariuszu gier

Jak zarobić pierwszy milion? Niektórzy twierdzą, że trzeba go ukraść. Kamil Gajdek i Patryk Kempiński znają jednak inną, uczciwą drogę do zdobycia fortuny. Prowadzący rozwijają ideę poruszoną w filmie „Kamper”, gdzie główny bohater postanawia stworzyć scenariusz gry komputerowej i sprzedać go za milion dolarów.

Czy taki scenariusz może się ziścić w prawdziwym życiu? Jak najbardziej. Pomysłowość Kamila i Patryka nie ma granic, dzięki czemu na żywo prezentują koncept na dobry, a zatem intrygujący, wciągający oraz niesztampowy scenariusz gry, omawiając na gorąco dlaczego właśnie takie, a nie inne elementy widzieliby w produkcji swojego autorstwa.

Milion dolarów w zasięgu ręki

I jeśli myślisz, że wyłącznie zdrowy rozsądek zaprowadzi Cię do miliona dolarów, jesteś w błędzie! Czy wiesz, jak wiele absurdalnych wprost pomysłów zostało wdrożonych do gier wideo? Mało tego, to dzięki nim fabuła gier obfituje w zaskakujące zwroty akcji, zdobywa popularność i wpisuje się w annały gamingowych wydawnictw. Podcast poprowadzi Cię przez zawiłości tworzenia scenariuszy gier, wskaże drogę, a jak wykorzystasz zdobytą wiedzę, zależy tylko od Ciebie.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz