Podcast x-gamers: Małolat pomagał przy tworzeniu gry Drug Dealer Simulator

Wielu może zaskoczyć obecność naszego gościa w podcaście poświęconym grom. Do rozmowy bowiem zaprosiliśmy Michała Kaplińskiego, znanego w branży muzycznej jako Małolat. Jednak ten podcast to nie tylko gratka dla jego fanów, bo jeśli x-gamers to mowa ma być o grach i tak właśnie jest.

Jak Małolat został konsultantem przy tworzeniu gry

Czemu w naszym podcaście pojawił się właśnie Małolat? Otóż powodem jest gra Drug Dealer Simulator, która niebawem ma się pojawić na rynku. Małolat podzielił się swoimi doświadczeniami i wziął udział w jej tworzeniu. Nasz gość opowiada między innymi, na czym polega Drug Dealer Simulator, w której, jak sama nazwa wskazuje, wcielamy się w rolę dilera oraz czy sam gra w niej na poziomie eksperta.

Jednak korzystając z możliwości rozmowy, nie można było nie dopytać o jego inne ulubione gry. Cofnęliśmy się więc trochę w przeszłość, aby poznać pierwsze i ulubione tytuły Małolata oraz dowiedzieć się np. dla jakiej gry zrywał się specjalnie ze szkoły.

Nie mogło również zabraknąć rozmowy o jego działalności artystycznej i planach na przyszłość. Nie zdradzając więcej szczegółów, zapraszamy do odsłuchania tego wyjątkowego odcinka naszego podcastu

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz