Podcast x-gamers: Halloween, czyli polecamy straszne gry

Wszyscy lubimy się bać. Bez wyjątku. I twórcy gier to wiedzą. Dzięki temu co jakiś czas powstają produkcje, które mają przerazić graczy swym mrocznym klimatem. W tym podcaście przyglądamy się najstraszniejszym grom. Posłuchajcie, jeśli wystarczy Wam odwagi.

Horrory, w które strach grać nocą…

Co takiego czai się w ciemności? Czyje głosy rozbrzmiewają w mroku, choć nie powinno tam być nikogo? Są takie gry, które budzą przerażenie, a mimo to zasiadacie do nich i pozwalacie, by opętały Was lęki. Gry, po których nie możecie spać, miewacie koszmary i nerwowo szukacie tabletek uspokajających.

Silent Hill, Outlast, Resident Evil, Amnesia: Mroczny obłęd, SOMA, Blair Witch, F.E.A.R., Slender – te tytuły wymieni jednym tchem każdy fan gamingowych horrorów. Ale czy Kamil Szwarbuła i Jakub Godek podzielają opinię ogółu? Czy zdaniem prowadzących są to gry, przy których naprawdę można się przestraszyć? Czy są to jedynie produkcje oparte na efekcie chwili, spotęgowanej krzykiem i klimatyczną muzyką?

Nie ulega wątpliwości, że dominującym elementem podcastu jest strach przeplatany lękiem. Panowie przypomną Wam najgorsze lęki. Przywołają grozę oraz wspomnienia o grach, po których zapalaliście światło, idąc nocą do łazienki. Uwaga, podcast dla ludzi o mocnych nerwach!

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz