Podcast x-gamers: Gamescom, czyli nie byliśmy, ale się wypowiemy

Może i nie mają takiej rangi, jak E3, ale dzieje się na nich tak wiele, że nie mogliśmy o nich nie opowiedzieć. A opowiedzieć chcemy o targach Gamescon, które odbyły się w Niemczech. W ich trakcie zapowiedziano kilka ciekawych tytułów. O większości będzie się już wkrótce dużo mówić.

Co tam na targach gamingowych?

Okazuje się, że w branży gier wideo działa człowiek przypominający, przynajmniej z obycia, Krzysztofa Ibisza. Kamil Gajdek nawet go lubi, lecz w przestrzeni polskiego internetu facet ma raczej negatywną opinię. Ciekawi Cię dlaczego? Odpowiedź znajdziesz w naszym gamingowym podcaście. W podcaście prowadzonym tym razem przez dwóch Kamilów.

Gorące nowości wśród gier

Na Gamescom najciekawsze były rzecz jasna gry. Kamilów dwóch przyjrzało się z uwagą kilku tytułom, omawiając pokrótce każdy z nich. O niektórych mówiło się już na E3, inne miały premierę dopiero teraz, na europejskich targach. Wśród gier wartych uwagi panowie wymienili m.in.: Sniper: Ghost Warrior Contracts, Gears 5, Need for Speed Heat, Comanche, czy Little Nightmares 2. Jest więc coś do postrzelania, coś do pościgania, coś do polatania i coś do strachu. Słowem, dla każdego coś miłego.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz