Oto bestsellery 2019 w sklepie combat

Chyba należę do tych, którym bestseller zawsze będzie kojarzył się z książką albo z filmem. No ale czasy się zmieniają, pojęcia ewoluują, a człowiek próbuje się dostosować. I tak oto siedzę sobie, patrzę na trio combatowych bohaterów i myślę, że każdy z nich mógłby odegrać ważną rolę w naprawdę dobrej historii. Takiej na miarę bestselleru. Nie wierzycie? To sprawdźcie.

Delta Optical Voyager II w powieści sensacyjnej lub w filmie akcji

Znacie ten schemat. Dzielny bohater mierzy się w nierównej walce z siłami zła. Na szczęście jego atutami nie są tylko lwia odwaga i niedźwiedzia siła. W zanadrzu ma przecież kilka niezawodnych gadżetów. Czy znalazłaby się wśród nich lornetka Delta Optical Voyager II? Raczej tak. Jest lekka, wytrzymała, a jej zakup nie nadwyręża budżetu (nawet dość ograniczonego). Obdarzona zaufaniem, pozwala przeprowadzać długotrwałą, niemęczącą wzroku obserwację oddalonych celów, i to z dziesięciokrotnym przybliżeniem.

Rewolwer RAM T4E HDR w thrillerze lub w horrorze

Już sam wygląd tej broni budzi grozę. Widzę ją w rękach bohatera lub bohaterki mierzących się z hordami zombie. Dobra, ponosi mnie fantazja, bo rewolwer RAM T4E HDR 50 .50 to przecież broń na kule gumowe. Ale w realnym świecie i tak piekielnie skuteczna, jeśli chodzi o samoobronę. Zasilana CO2 miota pociski z dużą siłą. Mało tego, w magazynku można umieścić przecież kule wypełnione gazem pieprzowym. A dzięki dwóm szynom montażowym broń jest gotowa na rozbudowę poprzez dołączenie na przykład celownika laserowego, kolimatora czy latarki. To wszystko oczywiście bez pozwolenia.

Multitool Gerber Gear Suspension + nóż Gerber EAB Lite (niezależnie od gatunku)

Na koniec zostaje nam duet, który sprawdzi się niezależnie od okoliczności. Skrywający dwanaście narzędzi multitool Gerber Gear Suspension oraz lekki i superostry nóż mogą uratować sytuację niemal w każdych warunkach. To sprzęt godny mistrza kierownicy (choćby po to, aby po skończonej jeździe otworzyć butelkę bąbelkowanego napoju), wprawnego szpiega czy odkrywcy lądującego na bezludnej wyspie.

Oczywiście bestsellerów w sklepie combat jest znacznie więcej. Ale może darujmy sobie trochę naciągane porównania książkowo-filmowe? Lepiej przecież będzie, jeśli sami przejrzycie listę i dopasujecie sprzęt do Waszych historii.

Wszystkie bestsellery 2019 w sklepie combat znajdziecie tutaj