Bronie z CS:GO do kupienia w sklepie combat

Kto grający w CS:GO nie chciał w rzeczywistości potrzymać w rękach M4, podwójnych Berett albo R8 Revolver, ten niech pierwszy rzuci kamień. Widzę, że żaden głaz nie przeleciał, a to bardzo dobrze się składa. Już teraz możecie spełnić swoje marzenia dzięki ofercie Combat.

Bronie z Counter Strike: Global Offensive

Poniżej znajdziecie listę broni znanych z gry Counter Strike: Global Offensive dostępnych w sklepie Combat. Nie jest to co prawda pełna lista wszystkich broni z gry, myślę jednak, że te, które znajdziecie poniżej zdecydowanie wam się spodobają.

Noże

Karambit

Rozpoznawalny, wygięty w kształt pazura trygrysa nóż to jedna z ikon w grze CS:GO. Tak jak i w grze, tak też w rzeczywistości dostępnych jest sporo różnych rodzajów i kolorów tego charakterystycznego ostrza.

karambit nóż

Butterfly knife

Słynny nóż motylkowy, który stał się popularny dzięki sposobie, w jaki można go otworzyć i zamknąć, a również dzięki… trickom robionym przez użytkowników internetu. Uwaga jednak na palce, łatwo je sobie przeciąć próbując wywijać tym kozikiem.

motylek nóż

Shadow Daggers

Dwa krótkie sztylety, idealnie wpasowujące się w dłonie i umożliwiające szybkie ciosy. Nie powstydziłby się ich żaden ninja czy inny shadow warrior.

Sztylet

Huntsman Knife

Prawdziwa „kosa” wśród noży. To taktyczne ostrze znane jest ze swojej niezawodności, zostało w końcu stworzone do zadań specjalnych. Do tego świetnie prezentuje się w grze.

huntsman nóż

Pistolety

USP

Druga podstawowa broń przyboczna w drużynie CT to właśnie USP. W grze posiada on odczepiany tłumik, sama broń natomiast jest bardzo celna i wytrzymała.

Glock-18

Po drugiej stronie barykady u terrorystów w broni przybocznej znalazł się Glock-18. Wytrzymałością dorównuje AK-47, a dodatkowo znany jest również z możliwości strzelania ogniem ciągłym.

Glock 18 pistolet

Dual Berettas

Ktoś grający w CS:GO z pewnością uwielbia te dwie „beretki”. Niższą celność nadrabiają szybkością strzelania, dużą ilością amunicji i siłą ognia.

pistolet Beretta

R8 Revoler

A jak już przy sile ognia jesteśmy, to nie mogło zabraknąć prawdziwego potwora, czyli R8 Revoler. W grze posiada ogromną moc powalającą kosztem szybkostrzelności i małego magazynka.

Rewolwer R8

Karabiny maszynowe

MP7

Ten krótki pistolet maszynowy jest niezwykle celny, posiada duży magazynek i wysoką szybkostrzelność. A ponad wszystko po prostu świetnie wygląda.

M4A4

Chyba jedna z najsłynniejszych broni automatycznych na świecie. Karabin ten na przestrzeni wielu lat jest ciągle modernizowany, jednak jego rozpoznawalny wygląd jest niemal niezmienny.

Dodatki

Kevlar Vest

Nie tylko broń jest ważna dla prawdziwego wojaka. Porządna taktyczna kamizelka kuloodporna to absolutna podstawa tak w rzeczywistości, jak i w CS:GO.

vest kamizelka

Kolejne bronie z gry CS:GO w ofercie

To oczywiście nie wszystkie dostępne w sklepie combat bronie a cała oferta jest znacznie większa. Już wkrótce jeszcze więcej broni z CS:GO znajdzie się w ofercie.

Dajcie znać, co byście chcieli zobaczyć na stronie combatu z waszej ulubionej gry.

Dla was z pewnością przydatna okaże się także lista komend do CS:GO