Najlepszy prezent na Dzień Ojca? Odwiedź sklep combat.pl

Zwykle to ojcowie kupują prezenty swym dzieciom. Czasami są to drobiazgi podarowane tak, żeby mama się nie dowiedziała, czasami duże prezenty wręczane z okazji urodzin lub dobrych ocen na świadectwie. Dzień Ojca to doskonała okazja, aby odwdzięczyć się tacie za jego miłość i dobroć. Najlepsze prezenty czekają w sklepie combat.pl.

Jaki prezent na Dzień Ojca?

Odpowiedź jest prosta – męski prezent! Taki, który trafi w hobby i zainteresowania taty, i który pomoże mu realizować marzenia o przygodzie. Każdy mężczyzna o tym marzy, z tego się po prostu nie wyrasta.

Najlepsze prezenty dla mężczyzn znajdziesz na combat.pl. Wśród nich są m.in. takie perełki, jak:

Lornetka Delta Optical Voyager II 10×50 WA

Zobaczyć, co się kryje za horyzontem. Ruszyć na spotkanie przygody, a w jej trakcie dostrzec wszystko to, co dalekie. Do tego niezbędna jest lornetka – koniecznie lekka i kompaktowa, żeby nie ciążyła w marszu i nie zajmowała miejsca w bagażu. Delta Optical Voyager II 10×150 WA sprawdzi się doskonale.

Lornetkę Delta Optical Voyager II 10×150 WA kupisz za 119 zł

BWK 2 Blue Wood Knife

Dobry nóż przydaje się nie tylko na survivalu. Solidne ostrze jest przecież niezastąpione choćby na ognisku, gdy trzeba pokroić kiełbaski i naostrzyć patyki. A nóż BWK 2 Blue Wood Knife jest tak ostry i trwały, że bez trudu otworzy się nim puszkę z konserwą. Na grzybobraniu także się przyda.

Nóż BWK 2 Blue Wood Knife kupisz za 149 zł

Gorge Folding

Czy saperka będzie dobrym prezentem? No pewnie! Zwłaszcza taka jak Gorge Folding, posiadająca składaną konstrukcję. Z łatwością zmieści się w zakamarku bagażnika, gdzie będzie czekać choćby na zimę. Nie każdy o tym wie, ale saperką świetnie się odśnieża. Można ją też zabrać na plażę, aby usypać kopiec piasku na epicki zamek.

Saperkę Gorge Folding kupisz za 89,99 zł

Prezenty na dzień ojca

Multitool Walther MTK 2

Oto niezbędnik każdego majsterkowicza, który stale rozgląda się, co by tu naprawić i ulepszyć. Mając Multitool Walther MTK 2, tata będzie miał przy sobie najpotrzebniejsze narzędzia, dokonując od ręki napraw w domu i na wycieczkach. Gadżet słynie z solidnego wykonania, a przy okazji zajmuje bardzo niewiele miejsca.

Multitool Walther MTK 2 kupisz za 119,99 zł

Teleskop Sky Watcher Discovery BK 707 AZ2 70/700

A teraz czas spojrzeć w gwiazdy. Jeśli Twój tato zna na pamięć wszystkie konstelacje i potrafi bez trudu odnaleźć się po gwiazdach, to teleskop Sky Watcher Discovery z pewnością sprawi mu radość. Z jego pomocą razem przyjrzycie się firmamentowi, odkrywając jego piękno. I choć jest kompaktowy widać przez niego na przykład pierścienie Saturna!

Teleskop Sky Watcher Discovery kupisz za 339 zł