Mistrzowie Polski ESL w CS:GO polecają najlepszy sprzęt

Jeśli planujecie nadrobić gamingowe zaległości, sprawdźcie ofertę x-komu. Znajdziecie w niej wysokiej jakości desktopy skonfigurowane z myślą o jak najlepszych osiągach i o świetnej kulturze pracy. Tę jakość potwierdzają Mistrzowie Polski w CS:GO, czyli team x-kom AGO. Sprawdźcie, co w ofercie.

Polecane komputery stacjonarne


Wszechstronny desktop, który pozwoli zagrać w najpopularniejsze tytuły oraz umożliwi płynną obsługę niewymagających programów do obróbki grafiki. Staranne testy, którym został poddany, gwarantują niezawodną i stabilną pracę.


Propozycja o bardziej gamingowym charakterze. Sześciordzeniowy procesor Intel Core i5 9. generacji i karta graficzna GTX 1660 Super to płynna rozgrywka w rozdzielczości Full HD, i to nawet w przypadku tytułów triple A.

Komputer x-kom GAMER

Świetny design i jeszcze lepsza wydajność.  Dzięki starannie zoptymalizowanej konfiguracji zapewnia wysokie osiągi także w najbardziej wymagających grach. Ponadto odznacza się świetną kulturą pracy, którą potwierdzają drobiazgowe testy.


Niezawodność tego desktopa potwierdzają e-sportowi profesjonaliści. Najwyższa wydajność, doskonała kultura pracy i pełna stabilność działania – nawet przy dużych obciążeniach.


Na koniec wyjątkowa propozycja dla tych, którzy oczekują wyjątkowych osiągów. Procesor z odblokowanym mnożnikiem, absolutnie topowa karta graficzna i zapas mocy, który pozwoli wyciągnąć z każdego tytułu jeszcze więcej.

To oczywiście tylko wybrane propozycje. Wszystkie sprawdzicie na stronie Tygodnia desktopów:

Poznaj więcej desktopów x-kom