Weź udział w loterii Tigera i x-komu. Komputer G4M3R lub bon na zakupy czekają na szczęśliwców

Wakacje może i się kończą, ale zabawa dopiero się zaczyna! Startuje loteria Tigera oraz x-komu, a do zgarnięcia są nagrody, które skutecznie dodadzą energii w jesienne dni. Powalcz o jednego z ośmiu G4M3R-ów o wartości 15 tysięcy złotych lub bon do x-komu. Może akurat Tobie trafi się któraś z ponad 1100 nagród? Poznaj szczegóły.

Ekstraklasa wśród gamingowych pecetów albo bon na zakupy. Poznaj nagrody w loterii Tigera z x-komem

Limitowana edycja komputera G4M3R – dla pasjonatów grania na ultra

Gwiazdą loterii x-komu i Tigera jest limitowana edycja komputera G4M3R Elite o wartości aż 15 000 złotych. Możesz ją wygrać raz w tygodniu. Tej bestii niestraszne są żadne gry na wysokich ustawieniach graficznych, także z włączonym ray tracingiem czy w rozdzielczości 4K. Czego to zasługa?

W środku znajdziesz jedną z najmocniejszych kart graficznych na rynku – Nvidia GeForce RTX 3080 Ti  oraz nie mniej imponujący procesor Intel Core i9-12900KF. Do tego 16 GB pamięci RAM i aż 2-terabajtowy dysk SSD PCIe, na którym zmieścisz mnóstwo gier. Cały zestaw opiera się na płycie głównej Gigabyte Z690 UD AX DDR4, stworzonej wręcz do dalszej rozbudowy komputera w przyszłości. Bez trudu dołożysz dodatkowe dyski czy dorzucisz więcej RAM-u.

O nieprzerwany dopływ energii dba 850-watowy zasilacz, który zapewni Ci także zapas mocy na przyszłość.  Wydawać się zatem może, że tak potężne podzespoły rozwiążą problem z ogrzewaniem mieszkań na zimę? Spokojnie – o trzymanie temperatur na wodzy dba autorski system chłodzenia wodnego, który bez trudu schłodzi nawet bardzo rozgrzany procesor. Również customowa obudowa zapewnia efektywny przepływ powietrza i cichą pracę. Dzięki temu komputer nie przegrzewa się i nie hałasuje nawet podczas grania w Cyberpunka 2077 na ultra.

Takie podzespoły to gwarancja wzorowego działania najnowszych gier przez długie lata. Komputery G4M3R to jednak nie tylko bezkompromisowa wydajność, ale także najwyższa jakość. Komponenty są dobierane pod kątem maksymalnej kompatybilności, aby wycisnąć z nich 100% potencjału. Miłośnicy majsterkowania docenią obudowę, którą zaprojektowano tak, aby ułatwić samodzielną wymianę komponentów. No i nie da się ukryć, że G4M3R wygląda po prostu świetnie – do jego wnętrza zajrzysz przez szklane drzwiczki, a kolor podświetlenia ustawisz wedle swoich upodobań

Dowiedz się więcej o komputerach G4M3R

Bony na zakupy w x-komie – na cokolwiek zechcesz

W loterii Tigera z x-komem codziennie do wygrania jest także 20 bonów o wartości 250 złotych na zakupy w x-komie. Są one ważne do 31 grudnia 2022 roku, więc w sam raz, aby zaszaleć przed powrotem na studia lub kupić prezent w okresie świątecznym. Bon można przeznaczyć na dowolny produkt z oferty x-komu. Jeżeli zdecydujesz się na sprzęt o wartości powyżej 250 zł, bez problemu dopłacisz pozostałą kwotę podczas składania lub odbioru zamówienia.

Jak wziąć udział w loterii Tigera i x-komu?

Aby wziąć udział w loterii x-komu i Tigera, przede wszystkim dokonaj promocyjnego zakupu. Możesz to zrobić na trzy sposoby:

  • Kup dowolną puszkę napoju Tiger i zachowaj dowód zakupu,
  • kup dowolną puszkę napoju Tiger i zachowaj zawleczkę z promocyjnego produktu, jeżeli skorzystałeś z automatu vendingowego (maszyny nie wydają paragonu),
  • kup dowolny produkt w x-komie (salonie lub sklepie internetowym) i zachowaj dowód zakupu.

Następnie wypełnij formularz i prześlij swoje zgłoszenie. Pamiętaj, że musisz mieć ukończone 18 lat, aby wziąć udział w loterii. Jeżeli będziesz zwycięzcą loterii Tigera, zostaniesz o tym poinformowany SMS-owo w ciągu 7 dni od losowania.

Promocja trwa od 5 września do 31 października 2022 roku. Jedna osoba może wygrać maksymalnie jedną nagrodę dzienną oraz jedną nagrodę tygodniową. Więcej szczegółów poznasz na stronie promocji oraz w regulaminie.

Weź udział w loterii i zawalcz o komputer G4M3R za 15000 złotych lub bon na zakupy