Uruchomiliśmy kalendarz technologicznych premier. Dodaj go do swojego Kalendarza Google i bądź na bieżąco

Interesujesz się technologią i stale śledzisz nowości sprzętowe? Mamy dla Ciebie coś, dzięki czemu nie przegapisz tego, co najważniejsze – Kalendarz premier Geex. Znajdziesz w nim informacje o tym, kiedy zadebiutuje nowy sprzęt albo gra, czy w jakim terminie odbędzie się branżowy event. Dowiedz się więcej i dodaj Kalendarz premier Geex do swojego Kalendarza Google.

By nie umknęło Ci nic, co ważne w świecie technologii

W świecie technologii nie ma czasu na nudę – nowe smartfony, smartwatche, laptopy, komponenty, telewizory, słuchawki, peryferia czy akcesoria pojawiają się regularnie, a nowości jest czasem tyle, że trudno za nimi nadążyć. Szeroko pojęta technologia to również wydarzenia, na których poznajemy swieżutki sprzęt lub taki, który być może kiedyś trafi do sprzedaży (jak ma to na miejsce na dużych targach). Nierozłączną częścią elektronicznego świata są też gry, bo przecież po to mamy najnowsze RTX-y czy konsole, by gaming zachwycał i faktycznie przenosił gracza do wirtualnego świata.

Jeśli chcesz być na bieżąco z technologicznymi nowościami, wychodzimy naprzeciw z Kalendarzem premier Geex. Znajdziesz w nim nie tylko daty premier sprzętu, ale również terminy ważnych wydarzeń i gier.

Kliknij w poniższy obrazek, by przejść do kalendarza:

Jak działa nasz kalendarz z premierami?

Kalendarz premier Geex zintegrowany jest z Kalendarzem Google i podzielony na 8 kategorii. Do swojego Kalendarza Google możesz dodać tylko te kategorie, które Cię interesują lub wszystkie, jeśli jesteś technologicznym geekiem z krwi i kości. Dzięki temu Twój osobisty kalendarz wypełni się nowościami, na które czekasz.

Musimy jednak zaznaczyć, że w Kalendarzu Geex znajdują się tylko oficjalne i potwierdzone premiery. Przybliżone terminy, co do których nie mamy pewności, umieszczamy na liście premier na stronie z kalendarzem.

Przejdź na stronę z kalendarzem premier Geex