Jaki komputer do nauki wybrać? Pytamy specjalistów z branży IT o wskazówki

Jeśli się uczyć, to oczywiście najlepiej na czyichś błędach i na komputerze poleconym przez specjalistów. I takie nastawienie promuje portal Bulldogjob, przeprowadzając badanie wśród specjalistów z branży IT, które ma pomóc w zakupie komputera do nauki w zbliżającym się roku szkolnym. Zobacz, jak wziąć udział w ankiecie i zgarnąć przy okazji rabat na zakupy w x-komie.

Specjalisto, pomóż wybrać komputer do nauki

Kto lepiej wie, jaki komputer wybrać do nauki, niż specjaliści z branży IT, którzy też kiedyś mieli własne komputery do nauki, choć niekoniecznie tylko tego, czego wymaga się w szkole? No właśnie, to oni najlepiej wiedzą, jakie parametry i funkcjonalności komputera przydadzą się na zajęciach – tych online jak i stacjonarnych… oraz poza nimi. Ich doświadczenie i wiedza mogą pomóc rodzicom, którzy planują kupić dziecku pierwszy komputer lub studentom rozpoczynającym edukację na uczelni wyższej.

Dlatego portal Bulldogjob pyta specjalistów o to, jaki komputer do nauki będzie najlepszy. Na podstawie udzielonych odpowiedzi portal stworzy poradnik z opisem praktycznych wskazówek dotyczących parametrów technicznych i cech, jakimi powinien wyróżniać się taki sprzęt. Zebrane dane pomogą także określić oczekiwaną cenę za komputer do nauki i wskazać konkretne modele warte uwagi.

Portalowi w przeprowadzeniu tego badania konsumenckiego pomogą doświadczenia płynące z realizowanego co roku największego w Polsce Badania Społeczności IT.

Wypełnij ankietę i zgarnij rabat na zakupy w x-komie

Każdy informatyk i programista  wie, że karma wraca z prędkością światłowodu. Dlatego za pomoc tym mniej doświadczonym i wypełnienie ankiety zgarniesz rabat na zakupy w x-komie w wysokości 30 złotych przy zakupach za min. 300 zł. Aby skorzystać z promocji:

  1. Wypełnij ankietę.
  2. Kliknij „odbierz kod”.
  3. Podczas składania zamówienia aktywuj kod promocyjny w koszyku i dokończ składanie zamówienia.

Oferta obowiązuje do 31.08.2021 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu kodów rabatowych. Nie łączy się z innymi promocjami, a każda osoba może skorzystać z danego kodu tylko raz.

Poznaj szczegóły akcji komputer do nauki