Finał turnieju pierwiastek x – śledź decydujące rozgrywki i zgarniaj gamingowe promocje

Finał turnieju pierwiastek x zbliża się wielkimi krokami. Do ostatecznych rozgrywek staną gracze, którzy zawalczą o tytuł mistrza gamingu w rozgrywkach Rainbow Six Siege, StarCraft II oraz CS:GO. Zakończenie wielkiego świętowania turnieju rusza już 5 grudnia. Sprawdź szczegółowy plan decydujących rozgrywek i dowiedź się, jakie atrakcje czekają na miłośników e-sportu w wielkim finale. O wszystkim przeczytasz poniżej.

Wielkie święto gamingu. Turniej pierwiastek x

Całoroczny turniej pierwiastek x powoli dobiega końca. Po pełnych pasji pojedynkach w grach League of Legends, Fortnite oraz Valorant i finałowej pierwszej serii, emocje nie ostygły. Ducha walki ożywiły rozgrywki otwierające drugą część turnieju. Eliminacje do kolejnej serii objęły rywalizację w grach: Rainbow Six Siege, StarCraft II i CS:GO. Końcówka roku zapowiada się imponująco. Nie zabraknie mocnych wrażeń. Do rozstrzygających pojedynków w wielkim finale stanął prawdziwi fighterzy. Odpowiedź na pytanie, który z graczy nosi w sobie pierwiastek x, ujawni się już niebawem.

Czas na ostateczne starcie – sprawdź szczegóły finału turnieju pierwiastek x

Wielki finał turnieju pierwiastek x startuje już 5 grudnia. Punkt dowodzenia obejmie Strefie Gracza x-kom w warszawskim centrum handlowym Reduta. Tam też pojawi się prowadząca gamingowe show Kinga Kujawska oraz zaproszeni goście.

Nie zabraknie niespodzianek. Wśród gwiazd wieczoru znaleźli się zawodowi gracze z ekipy profesjonalnej organizacji e-sportowej x-kom AGO. Są nimi: Należący do czołówki graczy StarCraft II Mikołaj Ogonowski Elazer oraz członek dywizji CS:GO Denis Hristov Grashog. W Strefie Gracza x-kom pojawi się również gamingowa influencerka LALAcsgo.

Szczęśliwcy, którzy dotarli do finału turnieju pierwiastek x, będą walczyć zdalnie. Cały turniej odbywać się będzie na platformie ESL Play. Relację z wielkiego finału można będzie śledzić także na facebookowych profilach ESL oraz x-kom.

Rainbow Six Siege

Decydujące starcie rozpocznie pojedynek w grze Rainbow Six Siege. Na początek będzie czas na przyjrzenie się drużynom, wybór map i postaci. Emocje dozować będzie głos komentatorów. W pierwszej rozgrywce o profesjonalną analizę graczy zadbają: Maciej Majewski Sebol oraz Marcin Prusinowski Marciu.

StarCraft II

Po krótkiej przerwie pora przejść do rozgrywek StarCraft II. Tutaj nie zabraknie miejsca na wielkie gamingowe emocje. Drużyny zawodników pokażą swojego ducha walki w aż 5 finałowych meczach. O komentatorską oprawę zadbają tu: Rafał Kontowicz ParanOid oraz Sebastian Leszczyński Rodzyn.

CS:GO

Ostateczne rozgrywki w CS:GO zakończą wyłanianie najlepszych e-sportowych zawodników. Po przedstawieniu składu drużyn rozpocznie się decydujące starcie. Zmagania graczy uświetni komentarz Kuby Kubiaka KubiKa oraz Macieja Żuchowskiego Morgena.

Finał turnieju pierwiastek x oraz transmisja na żywo rozpocznie się już 5 grudnia. Start o godzinie 11:20, a wielkie świętowanie i wyłonienie najlepszych zawodników, którym uda się wejść na level PRO gamingu zakończy się o wieczorowej porze. Zajrzyj na stronę ESL Play i dowiedź się więcej.

Obok tytułu mistrza gamingu najlepsi zawodnicy otrzymają coś jeszcze. Pula nagród pieniężnych przedstawia się następująco:

  • Pierwsze miejsce w grze Rainbow Six Siege: 6 000 zł
  • Pierwsze miejsce w grze StarCraft II: 3 000 zł
  • Pierwsze miejsce w grze CS:GO: 15 000 zł

Kibicuj i zgarniaj promocje na gamingowy sprzęt

Emocje sięgają zenitu, ale to nie koniec niespodzianek. Z okazji finału turnieju pierwiastek x dla wytrwałych kibiców i pasjonatów świata e-sportowych rozgrywek podczas streamingu wystartuje atrakcyjna promocja na gamingowy sprzęt. Postaw na procesory Intel z ogromną mocą przeliczeniową. Podkręć dynamizm i przekonaj się, co oznacza maksymalna wydajność i wielogodzinne rozgrywki bez zacięć i opóźnień. Niezawodne działanie w starciu o wygraną w najbardziej wymagających tytułach zapewni komputer G4M3R.

Jest coś jeszcze. Podczas finałowej transmisji pojawi się okazja, by zgarnąć upominkowy zestaw sygnowany logo Intel. Do rozdania wiele atrakcyjnych gadżetów. Pozostań w gotowości i śledź relację z finału na platformie ESL Play lub facebookowych profilach ESL oraz x-kom.

Chcesz więcej informacji? Wszystkiego dowiesz się na stronie turnieju.