Startuje Turniej x-kom i Intel – „pierwiastek x”. Święto dla fanów e-sportowych gier

Przygotuj się na prawdziwą gamingową ucztę. Już niebawem pojawi się okazja, by sprawdzić swoje siły i stanąć do rywalizacji w e-sportowym turnieju. To święto dla graczy, którzy pierwiastek x mają we krwi. Chcesz dołączyć? O szczegółach przeczytasz poniżej.

pierwiastek x – jedyny taki e-sportowy turniej od x-kom

Gratka dla fanów e-sportu rusza już niebawem. Pierwiastek x to całoroczna seria turniejów, w których udział może wziąć każdy fan gamingowych rozgrywek. Przygotuj się na wielkie emocje i spore szanse, by dostać się do finału! Uczestnicy turnieju ze sportowym zacięciem, ponadprzeciętnym refleksem i strategicznym umysłem będą mogli wykazać się swoimi talentami w grach: League of Legends, Rainbow 6, Starcraft 2, CS:GO i Valorant.

O techniczną perfekcję przy rozgrywkach zadba ESL Gaming – lider w dziedzinie e-sportu. Firma ma na swoim koncie organizację turniejów i festiwali w świecie online, jak i offline. Działająca w branży od prawie 30 lat prowadzi prestiżowe ligi międzynarodowe i turnieje w ramach ESL Pro Tour, w tym ESL One, Intel Extreme Masters, DreamHack Masters, ESL Pro League. ESL Gaming wchodzi w skład globalnie działającej grupy MTG, zajmującej się szeroko pojętą rozrywką cyfrową.

Pierwiastek x i pierwsze rozgrywki w League of Legends startują już 6 kwietnia. Następne ruszą w czerwcu, a po wakacyjnej przerwie znów powrót do gry. Wrzesień, październik i listopad to czas na kontynuację kwalifikacji. Cały turniej będzie się odbywał na platformie ESL Play. Finał pierwszego etapu rozgrywek odbędzie się 24 lipca. Chcesz dołączyć do gry? Zapisy są dostępne na stronie ESL Play.

Na najlepszych z najlepszych czeka coś specjalnego – mistrzowski pojedynek całej akcji rozegra się w Strefie Gracza x-kom w Centrum Handlowym Reduta w Warszawie. Jest o co walczyć, bo zwycięzcy zgarniają nie tylko tytuł gamingowego mistrza, ale też nagrodę pieniężną.

Na oficjalnej stronie turnieju pierwiastek x znajdziesz więcej szczegółów.

Wejdź na wyższy level gry

Jeśli chcesz wbić się na najwyższy poziom gry i poczuć, jak smakuje zwycięstwo, oprócz znakomitego refleksu potrzebujesz sprzętu na miarę e-sportowca. Postaw na komputer G4M3R i wzmocnij rozgrywkę o pierwiastek doskonały. Podkręć dynamizm i sięgaj po więcej. 

Maksimum wydajności dostarczą Ci także procesory Intel – to ogromna moc przeliczeniowa. Graj bez zacięć i opóźnień, czyli tak, jak lubisz i nie trać czasu na tymczasowe kompromisy.   

Z którą serią G4M3R zdobędziesz miejsce na podium?

Seria G4M3R 500 została stworzona z myślą o wymagających graczach. Wysoka wydajność i minimum 3 godziny kontroli stabilności, temperatur i napięcia pozwolą Ci na pełną rozgrywkę bez żadnego ryzyka.

Chcesz zapewnić sobie najwyższe osiągi i wzbić się na najwyższy e-sportowy level – postaw na G4M3R 600 i nie zaprzątaj sobie głowy limitami. Gamingowych emocji dostarczy Ci jakość obrazu 4K.

Dla prawdziwych fighterów mamy coś wyjątkowego. G4M3R 700 to zwiększona moc procesora, która  zapewnia gotowość do starcia nawet w najtrudniejszych rozgrywkach. System chłodzenia wodnego i doskonała stabilność to dodatkowe atuty, dzięki którym zapomnisz o jakichkolwiek granicach. A karty graficzne NVIDIA RTX przeniosą Cię na zupełnie inny poziom wizualny. Poczujesz się tak, jakbyś był w samym środku rozgrywki.

Wszystkie komputery G4M3R zamówisz w sklepie x-kom