Turniej x-kom i Intel – pierwiastek x. Dołącz do emocjonujących rozgrywek w grze Valorant

Chcesz poczuć czym są prawdziwe gamingowe emocje? Stań do rywalizacji w turnieju pierwiastek x. To święto dla fanów e-sportu i szansa na to, by sprawdzić swoje siły w rozgrywkach. Stań do walki z przeciwnikami w grze Valorant i pokaż, jak to robią zawodowi fighterzy. Turniej x-kom i Intel to szansa na zostanie profesjonalnym graczem i zgarnięcie puli nagród. O szczegółach przeczytasz poniżej.

Turniej pierwiastek x – wyżyny e-sportowych emocji

Sprawdź czy masz w sobie pierwiastek x i weź udział w e-sportowym turnieju od x-kom i Intel.  Zabawa trwa cały rok. Pierwsze rozgrywki już za nami, ale szans na zwycięstwo jest jeszcze wiele. Po pojedynkach w grach League of Legends i Fortnite, teraz przyszła pora na starcie gigantów w Valorant. Najbliższe kwalifikacje startują już 11 czerwca. Kolejne – 18 i 25 czerwca. Wykaż się ponadprzeciętnym refleksem, pokonaj przeciwników i sięgnij po więcej. Chcesz dołączyć? Wejdź na oficjalną stronę turnieju pierwiastek x i poznaj więcej szczegółów.

Turniej pierwiastek x dostarczy Ci świetnej zabawy, mnóstwa emocji i pomoże spełnić marzenia. Stań się zawodowym graczem i wejdź do świata PRO gamingu. Finał pierwszego etapu rozgrywek zakończy się 24 lipca. A po wakacyjnym odpoczynku duch walki znów się ożywi. Kolejne rozgrywki startują jesienią – wrzesień, październik i listopad to czas na kontynuacje kwalifikacji. Cały turniej odbywać się będzie na platformie ESL Play.

Realizuj swoje pasje i doskonal umiejętności. Na najlepszych graczy czeka wielki finał, który odbędzie się Strefie Gracza x-kom w Centrum Handlowym Reduta w Warszawie. Oprócz tytułu mistrza gamingu na zwycięzców czekają też nagrody pieniężne.

Wejdź na wyższy level gry

Jeśli chcesz wbić się na najwyższy poziom gry i poczuć, jak smakuje zwycięstwo, oprócz znakomitego refleksu potrzebujesz sprzętu na miarę e-sportowca. Postaw na komputer G4M3R i wzmocnij rozgrywkę o pierwiastek doskonały. Podkręć dynamizm i sięgaj po więcej. 

Maksimum wydajności dostarczą Ci także procesory Intel – to ogromna moc przeliczeniowa. Graj bez zacięć i opóźnień, czyli tak, jak lubisz i nie trać czasu na tymczasowe kompromisy.

Wszystkie komputery G4M3R zamówisz w sklepie x-kom