Turniej pierwiastek x – gamingowe emocje od x-kom i Intel. Dołącz do rozgrywek w CS:GO

Turniej x-kom i Intel otwiera drogę do stania się profesjonalnym graczem. Sprawdź swoje siły w emocjonujących gamingowych rozgrywkach i weź udział w drugiej części turnieju pierwiastek x. Rozrywki w grze CS:GO starują już za chwilę. Do zgarnięcia pula atrakcyjnych nagród. O szczegółach przeczytasz poniżej.

Turniej pierwiastek x – sportowe emocje czekają  

Turniej pierwiastek x to święto dla fanów e-sporu i wyjątkowa okazja, by sprawdzić swoje skille w rozgrywkach. Stań do walki i wykaż się szybkim jak błyskawica refleksem. Umocnij swoje zdolności kooperacyjne i pokaż, że jesteś najlepszym strategiem. Idź pewnym krokiem po zwycięstwo i przeżyj niezapomnianą przygodę. Wejdź do świata profesjonalnych graczy i spełnij swoje marzenia. Chcesz poznać więcej szczegółów? Wszystkiego dowiesz się na oficjalnej stronie turnieju pierwiastek x.

Druga część turnieju i rozgrywki w CS:GO

Po sukcesie pierwszej połowy turnieju pierwiastek x przyszła pora na jeszcze więcej gamingowych emocji. Po pojedynkach w grach League of Legends, Fortnite i Valorant i finałowej serii, która odbyła się 24 lipca – tempo wzrasta, a apetyt na wygraną wyostrza się jeszcze bardziej. Śledź kalendarz kwalifikacji i nie przegap szansy na dostanie się do grona PRO gamingu. Zajrzyj na stronę ESL Play i sprawdź szczegółowy harmonogram turnieju.

Po wakacyjnym odpoczynku czas znowu stanąć do walki. Pierwsze rozgrywki w grze CS:GO startują już 8 września. To nie jedyna szansa, aby dostać się do finału. Kolejne eliminacje odbędą się 11, 17 i 24 września. Dołącz do gry i pokaż swoją moc. Cały turniej odbywać się będzie na platformie ESL Play.

Stawka w grze jest wysoka – najlepsi z najlepszych będą walczyć w wielkim finale, który odbędzie się w Strefie Gracza x-kom w warszawskim centrum handlowym Reduta. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody pieniężne.

Wybierz sprzęt na miarę zawodowca

Aby poczuć pierwiastek wygranej, doskonałe umiejętności uzupełnij o profesjonalny sprzęt. W wejściu na wyższy level gamingu pomoże komputer G4M3R. To gwarancja niezawodnego działania nawet podczas rozgrywek przy najbardziej wymagających tytułach.

Podkręć dynamizm dzięki procesorom Intel – ogromna moc przeliczeniowa i maksymalna wydajność. Wybierz sprzęt na miarę zawodowych graczy.