Black Week w combat.pl — preludium Czarnego Piątku

Liczyliście na spokojne oczekiwanie na Black Friday? No to trafiliście pod zły adres, ponieważ sklep combat.pl uruchamia Black Week z przecenami nawet do 60%. W dniach 25-28 listopada 2019 możecie poczuć przedsmak piątkowych promocji i wejść w posiadanie tego i owego w tematyce militarnej, outdoorowej, bushcraftowej czy surwiwalowej. Zróbmy szybki przegląd co ciekawszych ofert.

Bądź jak Strażnik Teksasu

Pickup z 5-litrowym silnikiem, odludzie, żar lejący się z nieba. Samotna postać z karabinem obserwuje przez lornetkę swój cel. Cóż, w naszym klimacie to raczej będzie Passat combi, jesienna szaruga i strzelanie do tarcz. Ale kto powiedział, że to gorzej? Do przyjemnego spędzania czasu w ten sposób proponujemy taki zestaw sprzętu:

Wiatrówka karabinek Walther Terrus 5,5 mm

Gdy tylko położysz dłonie na tym miotaczu śrutu, żadna siła na świecie nie powtrzyma Cię przed oddaniem strzału. Potem kolejnego. I tak do końca amunicji. Precyzyjne wykonanie, wysoka celność, solidny kaliber i wysmakowany design sprawiają, że urokowi wiatrówki Walther Terrus wyjątkowo trudno się oprzeć. Jedyne, czego potrzeba do rozpalenia tego romansu, to pierwsza randka. Dajcie sobie szansę. Zaproście do zabawy także znajomych — im was więcej, tym przyjemniej.

Lornetka Delta Optical Voyager II 10×50 WA

Nie chcesz po każdym strzale biegać do tarczy, aby sprawdzić wyniki? A może frapuje Cię, co to za latający stwór uwił sobie gniazdo na kominie sąsiada? Spraw sobie lornetkę i wszystkie problemy znikną jak ręką odjął. Nie oszukujmy się, to nie jest najwyższa półka, ale do podstawowych zastosowań Delta Optical Voyager II sprawdzi się doskonale. 10-krotne powiększenie i duża jasność obrazu na trwałe wpiszą ten model do standardowego wyposażenia każdej wycieczki.

Alkomat FITalco Grafit SE

Gdy emocje już opadną, przyjdzie czas na relaks. Ognisko, ciepły posiłek, butelczyna czegoś na rozgrzanie. Rano trzeba będzie wracać do cywilizacji, ale przed wskoczeniem za kółko warto się upewnić, że można. Najlepiej alkomatem. FITalco Grafit SE wyposażono w sensor elektrochemiczny, czyli ten lepszy. Precyzyjniejszy, trudniejszy do rozregulowania, wymagający rzadszych kalibracji. Świetny pomysł na prezent. Z przydatności tego urządzenia człowiek zdaje sobie sprawę dopiero stając się jego posiadaczem.

black week w combat.pl

Pogoda dla strzelaczy

Przepis na udany weekend po czarnym tygodniu już macie. Rzecz jasna w ofercie sklepu comat.pl znajdziecie zacznie więcej atrakcyjnych produktów, dlatego warto wejść, rozejrzeć się i wybrać coś dla siebie lub kogoś. Kreatywny prezent outdoorowy dla typowego geeka może wskazać mu zupełnie nowe obszary do życiowej eksploracji. A może po prostu coś praktycznego do codziennego użytku? Macie 4 dni na wybór, ale pamiętajcie, że magazyn nie jest z gumy — ilość sztuk jest ograniczona. Kto pierwszy, ten lepszy. Powodzenia!