Black Week w grupie x-kom nadszedł. Codziennie nowe produkty z wysokimi rabatami

Wystartował maraton zakupowy w ramach promocji Black Week. Z tej okazji grupa x-kom przygotowała rabaty na setki produktów w sklepach x-kom, al.to oraz combat. Codziennie przez pięć dni czekać będą na Was nowe produkty. Zobaczcie, co kupicie podczas Black Week 2022 w grupie x-kom.

Black Week 2022 w x-komie, al.to i combat.pl

W x-komie kupicie sprzęt komputerowy do grania, smartfony, smartwatche, urządzenia peryferyjne, smarthome, TV i nie tylko. W al.to natomiast znajdziecie zabawki dla najmłodszych czy małe i duże AGD. Nie zabrakło również oferty od combat.pl, w której przygotujecie się na survivalową podróż.

Pamiętajcie, że punktem kulminacyjnym Czarnego Tygodnia jest Black Friday, który rozpocznie się o północy 25 listopada 2022 roku w aplikacji, a na stronie internetowej ruszy o 4:00. Jakie produkty grupa x-kom przygotowała na Czarny Piątek? Co powinniście w pierwszej kolejności sprawdzić? Na te i inne pytania odpowiadamy w artykule o Black Friday w grupie x-kom.

Black Week w x-kom

Spośród przedmiotów dostępnych w promocji możecie kupić urządzenia potrzebne do nauki, grania, prac biurowych czy tworzenia projektów graficznych. Czegokolwiek byście nie wybrali – elektronika jest zawsze dobrym prezentem dla samego siebie lub najbliższych. Oto zaledwie niewielka część promocyjnej oferty:

Weź udział w Black Week w x-kom

Black Week w al.to

Podczas Black Week w al.to codziennie będziecie mogli zaopatrzyć się w małe i duże AGD, które ułatwią wykonywanie codziennych czynności. W ofercie nie zabrakło również zabawek, które uszczęśliwią nie tylko Wasze dzieci, ale i Was samych. Oto kilka z promocyjnych produktów:

Weź udział w Black Week w al.to

Black Week w combat

Potrzebujecie latarki do eksploracji opuszczonych lokacji? A może zależy Wam na nowych rękawiczkach do łatwiejszej wspinaczki? To wszystko czeka na Was w combacie. Grupa x-kom przygotowała obniżkę na ponad 1000 produktów, a największy rabat wynosi aż 67%. Oto część produktów ze stałej oferty, które wezmą udział w Czarnym Tygodniu:

Weź udział w Black Week w combat

Głosowanie w social mediach na wybrane produkty

W tym roku macie okazję zdecydować, jak niskie rabaty będą na Black Friday. W naszych social mediach na Facebooku, Instagramie, TikToku i Discordzie pojawią się wybrane produkty, a te, które zbiorą odpowiednią liczbę reakcji, kupicie taniej. Głosowanie zakończy się w środę, 23 listopada o godzinie 23:59. Wyniki ogłosimy w czwartek o 14:00 w naszych mediach społecznościowych.

Przygotujcie się na promocje z aplikacją i newsletterem

Zastanawiacie się, jak przygotować się do następnych promocji? Koniecznie zapiszcie się do naszego newslettera, w którym codziennie znajdziecie informacje o nowych produktach. Pobierzcie także naszą aplikację, dzięki której aktualne promocje odkryjecie kilka godzin wcześniej.

Pobierz aplikację x-kom już teraz:

AppStore Google Play AppGallery

Skorzystajcie z szybkich płatności

Jeśli zależy Wam, by zamówiony produkt otrzymać jak najszybciej, wybierzcie opcję szybkich przelewów w Dotpay. To bardzo wygodny, a jednocześnie bezpieczny i szybki sposób płacenia. Z pewnością przyda się podczas maratonu zakupowego z okazji Black Week i Black Friday.