Zamów do piątku 20.12 do 16:00, odbierz przed świętami

Do Świąt pozostał niecały tydzień. Mało czasu, prawda? Więc jeśli nie masz jeszcze prezentów dla bliskich, masz ostatnią szansę zamówić produkty z gwarancją dostawy przed Świętami. Sprawdź, co wystarczy zrobić.

Krok 1. Kup jeden z wybranych produktów

Dobrze wiemy, które produkty cieszą się największym zainteresowaniem przed Bożym Narodzeniem i które kupowane są wtedy najchętniej.

Dlatego umieściliśmy je w przedświątecznej akcji z gwarancją dostawy, zapewniając wcześniej wysoką dostępność – po prostu zadbaliśmy, aby na magazynie znalazły się w dostatecznie dużej ilości.

Co więcej, są to produkty dopasowane rozmiarami do Paczkomatów InPost, aby ich dostawa odbyła się do Was bezproblemowo. Kompaktowe gabaryty umożliwiają ponadto zatowarowanie salonów x-kom, czyli szybki i bezpłatny odbiór w jednym z 27 punktów. Pełną listę znajdziesz w zakładce Kontakt.

Ważna jest data i godzina zakupu

Pamiętaj, by dokonać zakupu najpóźniej 20 grudnia 2019 do godziny 16:00. Na ten weekend mamy bowiem zakontraktowanych Elfów, pracujących zazwyczaj ze Świętym Mikołajem. W tym roku zgodzili się nam pomóc, wspierając dzielną załogę x-kom. We współpracy z nimi dostarczymy zamówione produkty w terminie!

Krok 2. Sprawdź, czy produkt jest dostępny w salonie

Mamy ogromny, zautomatyzowany magazyn, to prawda. Ale nie wszystko znajduje się na jego regałach, wiele produktów znajdziesz na miejscu, w salonie x-kom. Wystarczy, że sprawdzisz dostępność. A robi się to tak:

  • Odwiedź kartę produktową i spójrz na ostanie pole pod ceną;
  • Jeśli masz zaznaczony domyślny salon, od razu zobaczysz, czy produkt jest w nim dostępny;
  • Jeśli nie, kliknij pole Salon i przewiń do tego, który znajduje się w Twoim mieście.
Jak sprawdzić dostępność produktu w salonie x-kom?
Jak sprawdzić dostępność w innych salonach?

Krok 3. Opłać zamówienie przez DotPay lub zapłać przy odbiorze

Warunek kluczowy do terminowej realizacji zamówienia. Nie trzeba czekać na e-mail z numerem konta, nie trzeba czekać, aż banki zaksięgują przelewy. Zamówiony produkt niezwłocznie rusza w drogę i zostanie dostarczony jeszcze przed Świętami – tak, jak obiecujemy.

W przypadku płatności przy odbiorze jest dokładnie tak samo. Zamówienie natychmiast trafia do realizacji i wysyłane jest pod wskazany adres, np. do Paczkomatu InPost.

Zobacz przy okazji, jak wygląda podróż paczki do Paczkomatu:

Jeśli wybrany przez Ciebie produkt jest dostępny w salonie, sprawa wygląda jeszcze prościej. Zaczekaj tylko na SMS z informacją – Dzień dobry. Zamówienie [tu numer zamówienia] o wartości [tu wartość] zł będzie czekać w salonie x-kom [nazwa salonu] przez 5 dni. Zapraszamy.

Gdy taki otrzymasz, idź do salonu x-kom, pobierz numerek, zaczekaj na swoją kolej i odbierz zamówienie.

Przyjdź do 14:00 i odbierz kody rabatowe

Odwiedziny salonu przed godziną 14:00 mają kilka zalet.

Po pierwsze unikasz kolejek – najwięcej wizyt w salonach odnotowujemy w czasie zbiegającym się z powrotami z pracy. Rzecz naturalna, ale wtedy chętnym do zrobienia zakupów i odbioru zamówień jest jednocześnie najwięcej. Przed godziną 14:00 próżno szukać tłumów.

Po drugie otrzymasz kody rabatowe – otóż to, nie jeden i nie dwa kody rabatowe, ale łącznie aż 6. Po 2 do każdego sklepu grupy x-kom:

Kody wydawane są w dniach 16 – 24 grudnia 2019 r., każdemu klientowi, każdorazowo do godziny 14:00. W tym wypadku ani produkt, ani sposób zapłaty za zamówienie nie mają znaczenia.

Jak wykorzystać kody?

To proste, wystarczy, że zrobisz kolejne zakupy w którymś z naszych sklepów i aktywujesz kod w koszyku z produktami. Każdy kod jest aktywny do 29 lutego 2020 r. Kody rabatowe mają 2 wartości:

  • 20 zł rabatu przy zakupach za minimum 100 zł;
  • 50 zł rabatu przy zakupach za minimum 500 zł.
Jak aktywować kod rabatowy x-kom?

To tyle, w imieniu redakcji Geex życzę udanych zakupów oraz mnóstwo radości na twarzach osób obdarowanych. Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia 😊