Technologia nie tylko dla młodych. TOP 5 prezentów na Dzień Babci i Dziadka

Nowoczesne sprzęty i gadżety nie są urządzeniami zarezerwowanymi wyłącznie dla młodych osób. Otóż okazuje się, że coraz więcej seniorów sięga po technologiczne dobrodziejstwa, doskonale się w nich odnajdując. Z okazji Dnia Babci i Dziadka wybieramy sprzęty, które mogą im się przydać i sprawić dużo radności – nie tylko od święta.

Coś dla technologicznej Babci i nowoczesnego Dziadka

Coraz więcej Seniorów sięga po technologiczne dobrodziejstwa, doceniając tkwiący w nich potencjał. Jaki jednak powinien być idealny prezent dla starszej osoby? Najlepiej będzie postawić na taki, który faktycznie się jej przyda. Doskonale sprawdzi się np. smartfon, który pozwoli pozostać im w kontakcie z najbliższymi czy telewizor, który umili wspólne wieczory.

Rozwój technologii jest tak ogromny, że często nie nadążają za nim nawet młodzi. Na pierwszy rzut oka może się zatem wydawać, że nasze Babcie i Dziadkowie również. Często rezygnują z rozwiązań, które gdyby poznali, mogłyby zaoferować im naprawdę wiele.

TOP 5 prezentów dla Babci i Dziadka

Poniżej znajdziecie produkty, które perfekcyjnie wpiszą się w styl życia seniorów i mogą stanowić doskonały prezent dla Babci i Dziadka. I co najważniejsze – bez względu na okazję. Wybierzcie i podarujcie im prezent, który pokaże, że technologia może dostarczyć nie tylko rozrywkę, ale również ułatwić codzienne życie, czyniąc je wygodniejszym.

Czytnik Amazon Kindle Paperwhite 4 8GB IPX8 czarny

kindle 4 geex

Postaw na czytnik, który otrzymał udoskonalony ekran dotykowy 6″ wykonany w technologii E-Ink Carta, który nie tylko wygląda jak prawdziwy papier, ale też posiada podobną teksturę. Jego łagodne podświetlenie, umili czytanie wieczorową porą, nie przemęczając przy tym wzorku. Każdy Senior będzie zachwycony jego potencjałem i mobilnością.

Zobacz czytnik Amazon Kindle Paperwhite 4 8GB IPX8 czarny

Smartfon Huawei Y6 2019 czarny

Smartfon marki Huawei

Elegancka obudowa czarnego HUAWEI Y6 2019 zachwyca luksusowym wykończeniem z połyskliwego szkła. Zachwycająca pięknem konstrukcja, skrywa w sobie świetną wydajność oraz wytrzymałą baterię 3020 mAh, która wystarczy na cały dzień ciągłej pracy. Całość przykrywa tafla szkła, chroniąca panoramiczny ekran, który zajmuje niemal całą powierzchnię frontu smartfonu i ułatwi użytkowanie sprzętu starszym osobom.

Zobacz smartfon Huawei Y6 2019 czarny

Telewizor Samsung UE50RU7172

Telewizor Samsung UE50RU7172 geex

50-calowy telewizor Samsung to gwarancja, że Seniorzy dostrzegą na dużym ekranie dosłownie wszystko i to w znakomitej jakości 4K. Oglądanie ulubionych filmów czy seriali będzie o wiele bardziej komfortowe również dzięki systemowi dźwiękowemu, współpracującemu z Dolby Digital Plus, który wsparty jest technologią wzmacniania dialogów. Kupując im ten sprzęt, masz pewność, że od tej pory nie przegapią żadnej istotnej kwestii.

Zobacz telewizor Samsung UE50RU7172

EZVIZ DP1 Wizjer drzwiowy HD LED IR (dzień/noc)

wizjer EZVIZ DP1 geex

DP1 łączy funkcje tradycyjnego wizjera drzwiowego, kamery IP i dzwonka w jednym inteligentnym urządzeniu. Wyświetlacz dotykowy LCD 4,3” i kamera HD o kącie widzenia 124° pozwalają na dobry podgląd osób, które stoją przed drzwiami. Dzięki niemu Babcia i Dziadek pozostaną bezpieczni i sami zadecydują, kogo chcą wpuścić do domu.

Zobacz EZVIZ DP1 Wizjer drzwiowy HD LED IR (dzień/noc) 

Netatmo Smart Smoke Alarm

czujnik netatmo geex

Natatmo Smart Smoke Alarm to system ostrzegania przed dymem, na który Senior zawsze będzie mógł liczyć. Ten inteligentny czujnik zapewni pełną ochronę jego domu dzięki alertom na smartfonie oraz 10-letniej baterii. Potężny, 85-decybelowy alarm sprawi, że starsze osoby z pewnością usłyszą ostrzeżenie o ewentualnym zagrożeniu, a Ty zyskasz pewność, że będą bezpieczne.

Zobacz czujnik dymu Netatmo Smart Smoke Alarm

Potrzebujesz więcej inspiracji na prezent dla Seniorów?

Jeśli tak, zajrzyj do x-kom, gdzie trwa specjalna promocja z okazji Dnia Babci i Dziadka. Z pewnością pozwoli ona na wybranie perfekcyjnego prezentu dla Twoich najbliższych.

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj artykuł: Dzień Babci i Dzień Dziadka w x-kom – złóż życzenia i zdobądź nawet 900 zł rabatu