Robert Lewandowski – film dokumentalny. Powstanie produkcja o najlepszym polskim piłkarzu w historii

Robert Lewandowski dołączy do grona sportowców, których karierę udokumentuje Amazon Prime Video. Film o polskim piłkarzu przedstawi nieopublikowane dotąd historie i będzie szczerą opowieścią o jego życiu i drodze na sportowy szczyt. Z pewnością produkcja przyciągnie przed ekrany wielu sympatyków sportu, a także fanów samego Lewandowskiego. Wszystkie informacje o tym filmie dokumentalnym znajdziecie w dalszej części tekstu.

Film dokumentalny o Robercie Lewandowskim. Historia wzlotów i upadków

Amazon Prime Video stworzy film dokumentalny o Robercie Lewandowskim. Produkcja ma opowiedzieć o karierze i życiu polskiego piłkarza. Przedstawi wiele historii, których zawodnik nigdy do tej pory nie opowiedział. Lewandowski chce w dokumencie pokazać swoje wzloty i upadki, by bez upiększania opowiedzieć, jak stał się najlepszym polskim piłkarzem w historii.

Będzie to prawdziwy rarytas dla fanów zawodnika, wszystkich kibiców piłki nożnej oraz dla tych, którzy w drodze na szczyt spotykają na swojej drodze wiele przeszkód i trudno im je pokonać.

Film przedstawi wiele nieopowiedzianych wcześniej historii z mojej kariery, które z pewnością zainteresują fanów piłki nożnej. Mam jednak nadzieję, że widzowie, którzy nie śledzą rozgrywek piłkarskich, również z zainteresowaniem obejrzą ten film. Chciałbym, żeby ten dokument stał się inspiracją dla dzieciaków, które marzą o osiągnięciu czegoś wielkiego, ale nie do końca w siebie wierzą. – zapowiada Robert Lewandowski.

Sprawdź grę FIFA 22 w sklepie x-kom


Kiedy premiera filmu o Robercie Lewandowskim?

Film o Robercie Lewandowskim swoją premierę będzie miał w 2022 roku. Producenci nie zdradzili jeszcze dokładnej daty, kiedy dokument się ukaże. W dniu premiery zobaczą go użytkownicy Amazon Prime Video.

Dokument wyreżyseruje Maciej Kowalczuk, a producentem będzie Kacper Sawicki. Działania związane z filmem skoordynują Monika Bondarowicz i Tomasz Zawiślak.

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani współpracą z Robertem Lewandowskim i jego zespołem nad  tworzeniem dokumentu, który da widzom na całym świecie wgląd w karierę wyjątkowej postaci, jaką jest Robert. Historia Roberta Lewandowskiego to nie tylko zwycięstwa, ale także trudności, niepowodzenia i jego ogromna determinacja w przezwyciężeniu ich w drodze do sukcesu. – stwierdził Christoph Schneider, Dyrektor Zarządzający Prime Video Germany.

Oferta Amazon Prime Video bogata jest w produkcje sportowe. Znajdziecie tam między innymi takie filmy jak: Inside Borussia Dortmund, Steven Gerrard: Make Us Dream, All or Nothing: Manchester City.

Źródło obrazu: Przegląd Sportowy

Polecane telewizory do oglądania sportu i nie tylko