Poznaj ekspres DeLonghi Rivelia z dwoma pojemnikami na ziarna. Odkrywaj różne smaki za pomocą jednego urządzenia

Nic tak nie pobudza do działania, jak zapach świeżej kawy o poranku, prawda? Jeśli jesteś podobnego zdania i szukasz odpowiedniej dawki energii do realizowania codziennych wyzwań, to sprawdź nowy ekspres ciśnieniowy od włoskiej marki DeLonghi Rivelia, który otrzymał aż dwa pojemniki na ziarna. Efekt? To ty decydujesz, jaki wariant smaku i aromatu wybierzesz w danej chwili. Sprawdź, co jeszcze ma Ci do zaoferowania ten wyjątkowy sprzęt.

DeLonghi Rivelia to sprzęt stworzony dla kawoszy

DeLonghi Rivelia to ciśnieniowy ekspres automatyczny, który stanowi kwintesencję nowoczesności i funkcjonalności. Oprócz legendarnego rzemiosła, które doskonale przekłada się na sposób parzenia kawy, włoska marka DeLonghi podarowała mu mnóstwo inteligentnych rozwiązań, nastawionych na wygodę i zadowolenie użytkownika. To właśnie one pozwalają cieszyć się kawą niczym spod ręki prawdziwego baristy. I to we własnym domu!

Wybierając nowy ekspres automatyczny DeLonghi, można mieć pewność, że od tej pory robienie kawy nie będzie już codzienną rutyną, a stanie się wyłącznie czystą przyjemnością. Powód? Przede wszystkim model Rivelia otrzymał wysokiej jakości komponenty, które dbają o szybkie i efektywne mielenie kawy. Nie bez znaczenia pozostaje też odpowiednie dla konkretnego rodzaju kawy ciśnienie, które jest niezbędne do jej prawidłowego parzenia i wyłuskiwania najlepszego smaku z każdego ziarna. 

Co jeszcze? Już na pierwszy rzut oka DeLonghi Rivelia zachwyca kolorowym wyświetlaczem TFT o przekątnej 3,5 cala, który nie tylko doskonale wygląda, ale sprawia, że obsługa sprzętu staje się bardzo intuicyjna. A gdy dołożymy do tego piękne i pasujące do każdego nowoczesnego wnętrza wzornictwo, okazuje się, że ekspres DeLonghi w wersji Rivelia to sprzęt, który jest w stanie trafić w najbardziej wyrafinowane gusta.

Pełna personalizacja DeLonghi Rivelia 

Model Rivelia może pochwalić się też przejrzystym menu, w którym do wyboru jest aż 16 predefiniowanych rodzajów kaw, a wśród nich np. popularne Espresso, Americano, Cappuccino, Caffè Latte, Latte Macchiato, Espresso Lungo czy Flat White. 

Inspirujący smakami ekspres ciśnieniowy DeLonghi daje również możliwość stworzenia aż 4 indywidualnych profili użytkowników. Z dotykowego panelu sterującego użytkownik ma też dostęp poszczególnych funkcji, które sprawiają, że wariant Rivelia można w pełni spersonalizować względem potrzeb konkretnego podniebienia – od intensywności aromatu, przez temperaturę, aż po ilość kawy czy mleka.

System Bean Switch z dwoma pojemnikami na ziarna

Na tym jednak nie koniec. Otóż jest coś, co szczególnie wyróżnia model DeLonghi Rivelia na tle innych urządzeń do parzenia kawy. Mowa o dwóch, zupełnie oddzielnych pojemnikach na ziarna, które w połączeniu ze specjalnym, autorskim systemem producenta Bean Switch, otwierają drzwi do jeszcze większych możliwości eksperymentowania ze smakiem kawy. A jak to wygląda w praktyce? DeLonghi Rivelia jako jeden z niewielu ekspresów daje możliwość „przerzucania się” z jednej mieszanki ziaren na drugą w błyskawicznym tempie. Wystarczy jedynie przepiąć wymienione pojemniki. 

Co więcej, dla najlepszych efektów, proces zmiany ziaren wsparto tutaj też specjalną technologią Bean Adapt, która odpowiada za perfekcyjne dopasowanie stopnia zmielenia, dawki kawy i temperatury naparu do wybranej akurat opcji. Efekt? Pełne intrygujących smaków napoje, które z powodzeniem podbiją serce każdego kawosza. Tego po prostu trzeba spróbować!

DeLonghi EXAM440.55.BG Rivelia

Wyrazisty smak czy mleczna rozkosz? LatteCrema Hot

Mocne espresso? Klasyczna mała czarna? A może aksamitne cappuccino lub mleczne latte? Bez względu na to, który rodzaj kawy wybierzesz, ciśnieniowy ekspres DeLonghi Rivelia spełni Twoje oczekiwania. 

Oprócz tradycyjnej kawy w różnych wariantach, Rivelia oferuje również popularne napoje na bazie kawy i mleka, które przygotujesz bez najmniejszego wysiłku. Jak? Wszystko odbywa się za pomocą dosłownie kilku kliknięć i innowacyjnego systemu LatteCrema Hot, który gwarantuje, że za każdym razem będziesz cieszyć perfekcyjną pianką, która jest delikatna, gęsta i co najważniejsze – zawsze podana w odpowiedniej temperaturze. Do tego cały ten system czyści się automatycznie. Czy może być lepiej?

DeLonghi EXAM440.55.BG Rivelia

Ciesz się jakością DeLonghi w 100%

Nie jest tajemnicą, że aby długo i efektywnie korzystać z zaletami ekspresów automatycznych, trzeba o nie odpowiednio dbać. Jeśli zdecydujesz się na zakup DeLonghi Rivelia, pamiętaj zatem o regularnym czyszczeniu i  konserwacji sprzętu. To one są kluczem do sukcesu i dają pewność, że ekspres ciśnieniowy będzie służył prawidłowo przez lata. Jak to robić? 

Koniecznie sprawdź poradnik: Jak czyścić i konserwować ekspres do kawy DeLonghi?