Jaki odkurzacz pionowy Dreame wybrać? Poradnik

Odkurzacze pionowe to jedne z najbardziej przydatnych urządzeń domowych. Dzięki nim odkurzanie jest sprawne, dokładne, szybkie i nieograniczone przestrzennie. W zależności od wyposażenia, posprzątają każdy domowy zakątek. Gdy już raz doznasz lekkości i szybkości sprzątania z dobrym odkurzaczem pionowym, to już nigdy o tym komforcie nie zapomnisz. Czytając poradnik, przekonajcie się jakie cechy odkurzacza są dla Was najistotniejsze i jaki model Dreame je posiada.

Marka Dreame i astrodynamika

Dreame Technology powstała 2015 roku jako firma produkująca urządzenia sprzątające z najwyższej półki. Od początku swego istnienia, firma miała na celu dostarczenie ludziom na całym świecie sprzętów, które w inteligentny sposób ułatwiałyby im codzienne porządki. Twórcą i założycielem firmy Dreame Technology jest Hao Yu., który studiował obliczeniową mechanikę płynów na Uniwersytecie Tsinghua. Hao Yu podczas studiów zgłębił wiedzę na temat wynalazków i astronomii, co zaowocowało powstaniem w 2009 roku projektu kosmicznego „Sky Workshop” finansowanego przez Boeinga. To właśnie z fascynacji i zainteresowań założyciela marki Dreame wzięło się zastosowanie astrodynamiki w odkurzaczach Dreame.

Pod koniec 2017 roku marka Dreame dołączyła do koncernu Xiaomi jako główny producent inteligentnych urządzeń sprzątających. Firma od początku skupiła się na jakości, wydajności i niezawodności projektowanych sprzętów użytku domowego. Dlatego odkurzacze Dreame posiadają imponującą specyfikację. Zresztą sami się przekonajcie.

Dreame-Polska.pl

Odkurzacze pionowe Dreame serie T i V

Marka Dreame posiada w swojej ofercie odkurzacze pionowe, które podzieliła na dwie serie – T i V. Można wyodrębnić dwie główne różnice między nimi. Pierwsza – w serii T akumulatory są wymienne, natomiast w V już nie. Druga nierówność opiera się na fakcie, że modele z serii T są produktami premium, czyli można uznać ich wyższość nad odkurzaczami V. W serii V przed nazwą modelu możemy się spotkać z nazwą „Xiaomi”.

Odkurzacze pionowe Dreame seria T i V

Dreame seria T

Odkurzacz Dreame T10 – lekkość sprzątania

Na początek odkurzacze z serii T. Zacznę od najlżejszego, czyli ważącego 1,65 kg Dreame T10. Ta niewielka waga zapewnia komfortowe użytkowanie urządzenia. Mało tego, ergonomiczna konstrukcja odkurzacza sprawia, że wygodnie się go trzyma podczas sprzątania.

Dreame T10 wyposażony jest w silnik Dreame Space 3.0 o mocy 400 W. Umożliwia on pracę z prędkością do 100 000 tysięcy obrotów na minutę i gwarantuje przy tym sporą siłę ssącą wynoszącą nawet do 20 000 Pa. Urządzenie posiada 8-stopniową redukcję hałasu, dzięki czemu można dopasować jego pracę do domowych okoliczności. Ale to nie wszystko. Odkurzacz jest jeszcze bardziej efektywny, dzięki skróconemu tunelowi aerodynamicznemu, zaawansowanej technologii chłodzenia akumulatora i filtrowi HEPA, umieszczonego tuż za silnikiem. Specyfikacja Dreame T10 jak na odkurzacz za ponad 700 zł jest satysfakcjonująca.

Co jeszcze jest wyjątkowego w odkurzaczu Dreame T10?

Wyposażony jest w specjalnie zaprojektowaną szczotkę w kształcie litery V, która zapewnia skuteczne sprzątanie brudu, a nawet sierści zwierząt z paneli, kafelek i dywanów. Konstrukcja szczotki uniemożliwia zaplątywanie się w nią włosów. Dzięki temu znacznie łatwiej oczyszcza się szczotkę z brudu, sierści i włosów.

Dreame T10 w zestawie ma jeszcze kilka przydatnych szczotek takich, jak: szczotka szczelinowa – przeznaczona do wąskich przestrzeni, szczotka 2w1 – idealna do nierównych powierzchni, np. klawiatury, a szczotka do materacy skutecznie usunie roztocza. Dla ułatwienia sprzątania powierzchni powyżej podłogi dołączono specjalną rurę przedłużającą. Obsługa, montaż odkurzacza i jego akcesoriów jest prosty i szybki.

Czas pracy Dreame T10

Odkurzacz dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi gwarantuje długi czas pracy w trybie standardowym – do 60 minut. W trybie eco czas działania urządzenia to około 28 minut, a tryb turbo to 8 minut odkurzania. Do zestawu można dokupić wymienny akumulator i specjalną bazę ładującą. Takie rozwiązanie zapewnia ładowanie 2 akumulatorów jednocześnie oraz odkurzenie powierzchni o 240 m². Czas ładowania odkurzacza, czyli akumulatorów wynosi 3,5 godziny. Pojemnik na kurz ma pojemność 0,6 l i jest prosty w obsłudze. Otwiera się za pomocą jednego przycisku i łatwo usunąć z niego nieczystości. Czysty odkurzacz można zawiesić na dołączonym do zestawu uchwycie ściennym.

Odkurzacz pionowy Dreame T10

Odkurzacz Dreame T20 – wszechstronność użytkowania

Dreame T20 wyposażony jest również w 8-stopniową skalę redukcji hałasu jak T10. T20 jest bardzo mocnym odkurzaczem, bowiem moc jego silnika to 450 W, a siła ssąca to nawet 25 000 Pa. Swoją niebagatelną moc zawdzięcza bezszczotkowemu silnikowi Dreame Space 4.0., który pracuję z prędkością 125 000 obrotów na minutę oraz systemowi 12-stożkowym cyklonem zapobiegającemu zapychanie odkurzacza. Takie rozwiązania gwarantują wygraną walkę z wszelkimi brudem. Co ciekawe, Dreame T20 ma inteligentną funkcję skanowania sprzątanej powierzchni, dzięki której dostosowuje do niej moc ssania. Dreame T20 jest nieco cięższy od modelu T10, bo waży 1,67 kg.

Walka ta może trwać nawet do 70 minut w trybie standardowym. W trybie głębokiego czyszczenia odkurzacz pracuje około 30 minut, a w trybie turbo – 8 minut. Za wydajną i długą pracę Dreame T20 odpowiedzialny jest akumulator litowo-jonowy o pojemności aż  3000 mAh. Inteligentna technologia SmartCool zapewnia odpowiednie chłodzenie akumulatora. W połączeniu z krótszym tunelem aerodynamicznym i skutecznym filtrem HEPA umieszczonym bezpośrednio za silnikiem gwarantują efektywniejsze sprzątanie. Czas ładowania Dreame T20 trwa około 4 h. Jeśli posiadacie duży dom i będziecie potrzebować drugiego akumulatora, to możecie go dokupić i odkurzać jeszcze dłużej.

Dreame T20 idealny dla alergików

Odkurzacz wyposażony jest w 5-stopniową filtrację, która rozprawia się nawet z mikroskopijną cząsteczką kurzu. Eliminacja roztoczy jest na poziomie 99,9%. A 12-cyklonowy system oczyszczania przedłuża znacznie żywotność filtrów. Pojemność zbiornika na brud to 0,6 l, czyli tyle samo co w modelu T10. Zarówno filtry, zbiornik, jak i wałek szczotki, można umyć, by elementy odkurzacza zostały dokładnie oczyszczone z brudu.

Wyposażenie Dreame T20

Charakterystyczna dla odkurzaczy Dreame elektroszczotka w kształcie litery V w modelu T20 jeszcze dokładniej i wydajniej sprząta każdą powierzchnię, bo dostosowuje do niej moc. Czyni to za pomocą technologii Smart Sensing. Wspomniany kształt grzebienia, który zapobiega wplątywaniu się niechcianych włosów, także pozytywnie wpływa na efektywność czyszczenia.

W zestawie znajdziemy szczotki spełniające te same funkcje, co szczotki w  wyposażeniu T10, czyli: szczotkę do materacy, szczelinową i szczotkę 2w1, które odkurzą każdy zakamarek mieszkania. Ręczny odkurzacz wraz z różnymi końcówkami skutecznie pochłonie brud także w samochodzie. Dreame T20 ma również rurę przedłużającą segmentowaną metalową.

Odkurzacz Dreame T20 został wyposażony w wyświetlacz cyfrowy, który ułatwia kontrolowanie danych o urządzeniu oraz umożliwia szybką i sprawną zmianę trybu pracy.

Elektroszczotka do odkurzacza Dreame T20

Dreame T20 Pro – odkurzacz z mopem

Dreame T20 Pro to bardziej wypasiona wersja Dreame T20, bo w zestawie jest zbiornik na wodę o pojemności 0,25 l i mop. Dzięki tym akcesoriom odkurzacz zamienia się w urządzenie myjące. Dreame T20 Pro w odsłonie z mopem posiada 2 tryby dozowania wody. Tryby dostosowujemy do intensywności zabrudzenia. Wyższy tryb pozwala na skuteczne usunięcie uporczywych plam i zanieczyszczeń. Bardzo przydatna funkcja mopa zapewniająca nie tylko odkurzone, ale i umyte podłogi.

Jednak model T20 Pro bazuje na tej samej specyfikacji, co odkurzacz T20. Tutaj, tak jak w T20, zastosowano nowoczesny silnik Dreame SPACE 4.0., który został zaprojektowany przez inżynierów. Podobno może równać się z silnikami wykorzystywanymi w lotnictwie. Moc silnika T20 Pro ma taką samą moc i wydajność, co T20.

T20 na wypasie, czyli T20 Pro

Znaczną różnicą między T20 a T20 Pro to pojemność akumulatora. Dreame T20 Pro jest wyposażony w dwa akumulatory o pojemności 2600 mAh (czyli w sumie 5200 mAh). Umożliwia to trochę szybsze ładowanie baterii. Przy ponad 70-minutowym sprzątaniu, nie musimy czekać niespełna 4 godzin do pełnego naładowania, bo jednym z mocnych bonusów T20 Pro jest drugi akumulator. Tak więc możemy odkurzać i mopować podłogi, czyścić sufit, okna, etc. przez praktycznie 140 minut. Świetne rozwiązanie do dużych domostw. Obejrzyjcie poniższy test, by przekonać się do zalet odkurzacza mopującego Dreame T20 Pro.

Dreame T30 – ogromna moc

Odkurzacz Dreame T30 z najmocniejszym silnikiem z całej wersji odkurzaczy Dreame T. Wyposażony w silnik Dreame SPACE 5.0 Smart umożliwia jeszcze wyższą wydajność od swych poprzedników. Odkurzacz Dreame T30 osiąga do 150 tysięcy obrotów na minutę. Jestem pewna, że dzięki takiej sile i stałej mocy ssącej 25 000 Pa, nie będziecie mieli problemu z pozbyciem się nawet uciążliwego zanieczyszczenia.

Inteligentne rozwiązania w Dreame T30

Tym, co jeszcze wyróżnia odkurzacz T30, jest szybkość reakcji w wykrywaniu zanieczyszczeń i dopasowywaniu do nich mocy ssącej. Ten specjalny, automatyczny tryb pracy zapewnia wykrycie brudu w ciągu 0,5 sekundy. Taki patent gwarantuje wysoką skuteczność w walce z zabrudzeniami.

Bardzo wydajna bateria litowo-jonową w porównaniu do zwykłej, ma czterokrotnie dłuższą żywotność. Technologia Smart Cool chroni ją przed niepożądanym przegrzaniem. Dreame T30 zawdzięcza wydajnej pracy baterii 90 minut pracy podczas trybu ekonomicznego. Odkurzacz w trybie standardowym sprząta 35 minut, a podczas trybu turbo – 7,5 minuty. Nawet natężenie dźwięku pracy odkurzacza w najwyższym trybie nie jest uciążliwe, bo 8-stopniowy system redukcji hałasu odpowiednio go wycisza.

Odkurzacz Dreame T30 został wyposażony w inteligentny i czytelny wyświetlacz HD, na którym ukazują się informacje o stanie baterii, poziomie pyłów i czasie pracy. Ewentualne błędy w instalacji oraz przypomnienie o zmianie filtra, także zostaną zasygnalizowane na wyświetlaczu. W szybki i łatwy sposób zmienimy też tryb pracy i włączymy elektryczną blokadę.

Dreame T30 wyświetlacz HD

Niezawodne systemy w Dreame T30

W odkurzaczu Dreame w wersji T30 oprócz innowacyjnych rozwiązań zastosowano również te sprawdzone już u jego poprzedników. Skuteczny 12-cyklonowy system czyszczenia powstrzymuje 99,97% zanieczyszczeń i alergenów o rozmiarze zaledwie 0,3 mikrona. Efektywna czystość z użyciem odkurzacza Dreame T30 jest łatwa do osiągnięcia nie tylko za sprawą systemów, w które zostało wyposażone urządzenie. Ale także dzięki poszczególnym jego elementom, które sprawnie można wyjąć i szybko umyć. Pojemnik na brud o pojemności 0,6 l sprawdzi się nawet w dużych domach, a słynna elektroszczotka w kształcie litery V zapobiegnie splątywaniu się włosów.

 

Krótkie porównanie specyfikacji odkurzaczy Dreame w wersji T

Dla ułatwienia i utrwalenia najważniejszych danych technicznych odkurzaczy pionowych Dreame w wersji T, znajdziecie poniżej zdjęcia specyfikacji omawianych wyżej modeli.

Odkurzacze pionowe Dreame seria V

Xiaomi Dreame V10 – budżetowa elegancja

Dreame V10 odkurzacz godny uwagi biorąc pod uwagę niewygórowaną cenę i wiele znaczących zalet, o których już spieszę Was powiadomić. Zacznę od najistotniejszego elementu, czyli silnika. W Dreame V10 zastosowano bezszczotkowy silnik cyfrowy Dreame Space 3.0 Turbo, którego prędkość osiąga 100 000 tysięcy obrotów na minutę. Odkurzacz pracuje bardzo wydajnie, dzięki głównej płycie z turbodoładowaniem, która pozwala osiągnąć moc 450 W, a sił ssania nawet do 22000 Pa.

Nie należy obawiać się głośnej pracy urządzenia, bowiem urządzenie posiada system 6-stopniowej redukcji hałasu. Zatem odkurzanie Dreame V10 jest spokojne i ciche. A do tego lekkie i sprawne ze względu na jego wagę – 1,5 kg. Jednym kliknięciem odkurzacz z pionowego zamienia się w ręczny, którym oczyścimy cały samochód. Odpowiednio dobrane końcówki i dostosowana moc ssania do zabrudzeń, szybko i dokładnie odkurzą każdy jego zakamarek.

Dreame V10 pracuje w 3 trybach: ekonomicznym do 60 minut, standardowym do 30 minut oraz maksymalnym przez 10 minut. Czas ładowania wynosi około 3,5 godziny.


Silnik Dreame V10

W odkurzaczu użyto napędu Space 3.0, który umożliwia monitorowanie stanu baterii w czasie rzeczywistym i regulację zasilania. Aby zwiększyć moc ssania o 20% w porównaniu do poprzedniego modelu V9, zastosowano mocniejszy wirnik cyfrowy V10. Odkurzacz Xiaomi Dreame V10 wyposażono w specjalny układ chłodzenia, który w połączeniu z dedykowanym kanałem wydechowym, wydajnie rozprasza ciepło.

Filtracja w wydaniu Dreame V10

W odkurzaczu wykorzystano filtr HEPA12 zapewniający 99% filtrację najdrobniejszego zanieczyszczenia (nawet do 0,3 mikrona). Wysoko wydajna 5-stopniowa filtracja gwarantuje czystość powietrza, które jest najistotniejsze dla alergików. Filtry należy myć po każdym użyciu, by jak najdłużej cieszyć się ich skutecznością.

Dreame V10

Wyposażenie Dreame V10

Odkurzacz wyposażony jest turboszczotkę pokrytą tkaniną kaszmirową, która umożliwia zbieranie większych zabrudzeń, a najdrobniejszy kurz usuwany za pomocą włosia z włókna węglowego ma właściwości antystatyczne. Dociera nawet do głęboko tkwiących w dywanach drobin kurzu. Cały brud z pojemnika o pojemności 0,5 l, usuwa się higienicznie i sprawnie naciskając jeden przycisk.

W zestawie znajdziemy także: szczotkę do usuwania roztoczy, szczotkę szczelinową, szczotkę 2w1, węża przedłużającego. A uchwyt ścienny jest także ładowarką, co czyni go praktyczniejszym przedmiotem. Wszystkie akcesoria możemy łatwo zamontować przy pomocy zatrzasków znajdujących się w uchwycie ściennym.

Xiaomi Dreame V10 Pro – funkcjonalność w dobrej cenie

Dreame V10 Pro czyli podrasowany Dreame V10 zawiera w sobie wszystkie jego inteligentne rozwiązania. Oferując dodatkowo ergonomiczny uchwyt z czułymi przyciskami, dzięki którym szybko włączymy i wyłączymy urządzenie oraz zmienimy tryby pracy odkurzacza. Dreame V10 Pro wyposażono w kolorowy wyświetlacz HD, na którym widoczne są informacje o statusie odkurzacza. Możemy także uruchomić tryb ciągłej pracy, by zwolnić palec i spokojnie sprzątać. Dreame V10 Pro waży nieco więcej od swego poprzednika – 1,6 kg. Ale jest równie prosty i przyjemny w obsłudze.


Zalety odkurzacza Dreame V10 Pro

Kolejną zaletą Dreame V10 Pro jest dwukrotnie dłuższa żywotność filtrów. Dzięki 12-stożkowemu, cyklonicznemu systemowi filtracji, który zwiększył efektywność filtrów do 99,67%. Takie rozwiązanie pozwala na dłuższe i wydajniejsze sprzątanie bez częstej konieczności wymiany filtrów. Bardzo ekonomiczny patent.

Bonusem w zestawie Dreame V10 Pro jest miękka szczotka do usuwania kurzu. Przeznaczona do delikatnych powierzchni, które wymagają odkurzenia. Zasobne wyposażenie pomoże nam w utrzymaniu w czystości podłóg, dywanów sufitów, szczelin, okien, drzwi, mebli oraz drobniejszych rzeczy.

Dreame V10 Pro

Dreame V11 – flagowiec, który podbił rynek

To lecimy wyżej, ponad V10 Pro z modelem Dreame V11, którego akumulator jest jeszcze bardziej wydajny. Jego pojemność to 3000 mAh. Na ulepszonym akumulatorze odkurzacz sprząta nieprzerwanie do 90 minut. Możemy nim odkurzyć spory dom. Czas ładowania Dreame V11 nie wyróżnia się zbytnio od wcześniejszych modeli, bo wymaga 4 godzin.

Silnik Dreame Space 4.0 High-speed Motor o mocy 450 W (moc silnika taka sama jak u wcześniejszych modeli Dreame V). Na najwyższym poziomie silnik pracuje z prędkością 125 000 na minutę, która pozwala mocy ssącej osiągnąć 25 000 Pa. Z takim zapleczem wyczyścimy sprawnie bardzo zabrudzoną podłogę.

Praca Dreame V11 nie jest bardzo głośna, ale jest głośniejsza od pozostałych. Natężenie dźwięku pracy wcześniejszych modeli nie przekracza 70 dB, z kolei V11 już tę granicę pokonał i odkurza do 73 dB. Ale wciąż nie jest to uciążliwe dla wrażliwych uszu. Natężenie dźwięku jest oczywiście zależne od trybu pracy Dreame V11, którą wybierzemy. A do wyboru mamy, standardowo 3: eco, normal i turbo.

Dreame V11 – filtracja i wyposażenie

Xiaomi Dreame V11 wyposażono w 12-stożkowy cyklon samoczyszczący gwarantujący skuteczne odkurzanie i niezawodne ssanie. Aerodynamiczna konstrukcja urządzenia zapewnia efektywne oddzielanie cząsteczek kurzu, gdy te przedostają się do odkurzacza i przechodzą przez jego kolejne elementy. V12 jest kolejnym modelem, w którym zastosowano 5-stopniowy system filtracji przechwytujący 99,7% zarówno kurzu, jak i drobnoustrojów.

Odkurzacz ma wbudowany wyświetlacz OLED o rozdzielczości HD. Zestaw też jest imponujący. Zawiera: 4 szczotki: do podłóg, dywanów, szczelin i mebli, elastyczny wąż, pojemnik na kurz o pojemności 0,5 l, uchwyt i stację ładującą w jednym. Jak powyższymi modelami Dreame, V11 możemy sprzątać w wydaniu pionowym z rurą przedłużającą, z wężem zamiast rur lub po prostu w wersji ręcznej odkurzacza. Do każdej postaci Dreame V11 możemy użyć dowolnej końcówki, by odkurzyć każde miejsce i każdą rzecz w mieszkaniu.

Xiaomi Dreame V11 SE – idealny dla wymagających

Dreame V11 SE to odkurzacz pionowy wyposażony w najlepsze rozwiązania zastosowane w powyższych modelach Dreame. Model V11 SE posiada silnik wysokobieżny Space 4.0 o mocy 125000 obrotów na minutę. Dzięki niemu urządzenie sprząta z mocą do 150 AW. Wydajne działanie odkurzacza wspomaga akumulator o pojemności 2 500 mAh. Wraz z systemem inteligentnego zarządzania zasilaniem, które optymalizuje pracy Dreame V11 SE i jednocześnie wydłuża czas jego pracy do 60 minut.

Funkcjonalność odkurzacza Dreame V11 SE

Model V11 SE odznacza się zwiększoną do 24 000 Pa mocą ssącą. Z kolei czas działania jest krótszy niż w modelu V11 – 60 minut. Tym samym, czas ładowania baterii to zaledwie 3,5 godziny. Dreame V11 SE sprawdzi się zarówno w małym, jak i dużym mieszkaniu.

Dreame V11 SE dysponuje słynną szczotką w kształcie litery V, która udaremnia wplątanie się w nią włosów i sierści. Co więcej, szczotka zbiera każde napotkane na swej drodze zanieczyszczenie, nawet to trudno dostępne, zalegające w dywanach. Warto też wspomnieć, że w wyposażeniu jest metalowa rura (przedłużająca), która jest bardziej wytrzymała na potencjalne uderzenia niż plastikowa.

Obsługa odkurzacza jest bezproblemowa i komfortowa dzięki interaktywnemu wyświetlaczowi. Oprócz podstawowych funkcji wyświetlacza, jak włączanie i wyłączanie, zmiana trybów pracy i blokady  elektrycznej, dzięki której urządzenie stale pracuje, przypomina o standardowej konserwacji urządzenia. W Dreame V11 SE zastosowano inteligentne zasilanie dostosowujące tryb pracy do rodzaju sprzątanej nawierzchni.

Odkurzacz pionowy Dreame V11 SE

Xiaomi Dreame V12 – poskramiacz sierści

Oto najmocniejszy z mocnych, ważący 1,65 kg odkurzacz Dreame V12. W jego wnętrzu znajduje się silnik Space 5.0, którego moc osiąga nawet 550 W. A moc ssania to aż 27000 Pa. Odkurzacz wykorzystujący takie moc musi być wyposażony w pojemną baterię – 3000 mAh, która działa bez zarzutu za sprawą technologii Smart Cool oraz funkcji inteligentnego zarządzania energią. Bardzo wydajna bateria pozwala na sprzątanie do 90 minut. A ładowanie rozładowanej baterii zajmuje 4 godziny. Dreame V12 o dużej mocy został zaopatrzony w 8-stopniowy system redukcji hałasu, by natężenie dźwięku jego pracy nie przeszkadzało domownikom.

Dreame V12 – jego drugie imię to dokładność

Odkurzacz Dreame V12 wyposażony jest też w tę słynną, obrotową szczotkę w kształcie litery V, która doczyści nawet do 99,9% zanieczyszczeń tkwiących głęboko w dywanach. Zaawansowany system filtracji zapewni także prawie 100% czystości powietrza przy użyciu każdej z końcówek, które znajdują się w zestawie.

Wyposażenie odkurzacza Dreame V12 zostało przygotowane na wiele wyzwań sprzątających. Na przykład, nie musimy martwić się o słabe oświetlenie w pomieszczeniu, bo do wykorzystania mamy dyszę szczelinową z oświetleniem. A dzięki karbowanej rurze oczyścimy trudno dostępne miejsca. W sprzątaniu tapicerek i sof ułatwi nam szczotka do usuwania roztoczy. Z kolei miękka szczotka do delikatnych powierzchni sprawnie usunie kurz z laptopa. Przyjrzyjcie się temu bogatemu zestawowi nieco bliżej na poniższym zdjęciu.

Wyposażenie Dreame V12

Praktyczna konstrukcja Dreame V12

Odkurzacz Dreame V12 został zaprojektowany w taki sposób, aby jego montaż, demontaż oraz czyszczenie było szybkie i komfortowe. Stacja ładująca pełni także funkcje organizera na odkurzacz i jego akcesoria.

Dreame V12 ma wbudowany wyświetlacz HD, na którym pojawiają się informacje o urządzeniu, np. powiadomienie o zmianie filtra, czy opróżnieniu pojemnika. Za pomocą wyświetlacza możemy szybko zmienić tryb pracy urządzenia wedle uznania. A także włączyć blokadę ciągłego trybu pracy odkurzacza, by uwolnić palec i swobodnie sprzątać. Dzięki wyświetlaczowi mamy nieustanną kontrolę nad stanem Dreame V12.

Podsumowanie danych technicznych odkurzaczy pionowych Dreame wersja V

Poniżej znajdziecie najistotniejsze informacje odnośnie do specyfikacji odkurzaczy Dreame w wersji V, analogicznie jak w przypadku porównania specyfikacji modeli Dreame T.

Odkurzacze pionowe Dreame – inteligentne urządzenia sprzątające

Odkurzacze Dreame zarówno w wersji T, jak i V to bardzo dobre urządzenia sprzątające, które są silną konkurencją dla odkurzaczy innych marek. Wszystkie odkurzacze Dreame zostały zaprojektowane i wykonane z dbałością o każdy szczegół, by zapewnić użytkownikom skuteczne, szybkie i komfortowe sprzątanie.

Modele Dreame charakteryzują się potężną specyfikacją. A ich moc porównywalna jest do siły odkurzaczy Dyson. Mają podobną specyfikację, dlatego w wielu recenzjach możemy znaleźć porównania modeli Dreame do Dyson. Warto zwrócić uwagę na fakt, że odkurzacze Dreame są tańsze, czym przekonują do siebie wielu niezdecydowanych.

Jedną z najmocniejszych zalet odkurzaczy Dreame jest ich zasobne wyposażenie. Dzięki któremu oczyścimy z brudu nie tylko każdy kąt domu, ale również samochodu. Bogate akcesorium, ponadprzeciętna moc i inteligentne rozwiązania czynią z Dreame jedną z najpopularniejszych marek na rynku odkurzaczy pionowych. Z takimi urządzeniami sprzątanie nie będzie już uciążliwe. A może być sprawne i szybkie. W zależności od potrzeb możecie wybrać model najlżejszy, ze specjalnymi końcówkami, z siłą ssania do 27000 Pa, czy z dodatkowymi akumulatorami.

W ofercie al.to znajdziecie wszystkie odkurzacze Dreame