Jaka nawigacja sprawdzi się podczas wakacji?

Nie da się ukryć, że lato zagościło w otaczającej nas aurze na dobre. Większość z nas szykuje się zatem do upragnionego urlopu. Pamiętajmy jednak, że zanim dotrzemy na miejsce wypoczynku, rozłożymy leżak i oddamy się zasłużonemu relaksowi, musimy możliwie szybko i odpowiednio bezpiecznie dostać się na miejsce. Pomoże w tym między innymi odpowiednia nawigacja.

Nawigacja GPS w drodze na wakacje

Bez względu na to jak daleko jedziesz, w przypadku wybrania odpowiedniej nawigacji, niezbędne jest określenie tego, w jaki sposób podróżujesz. 

Nawigacja GPS do samochodu

Doskonale sprawdzi się, jeśli zdecydujesz się na najbardziej popularny środek transportu, jakim jest auto. Spory i jasny wyświetlacz, który oferują poszczególne modele jest gwarancją, że zawsze pozostanie czytelny, nawet w palącym słońcu. Zwróć również uwagę na oferowane przez nawigację samochodową mapy i ich aktualizacje oraz funkcje dodatkowe, jak np. asystent zmiany pasa ruchu, mówione nazwy ulic czy informacje o korkach, o które podczas wakacji przecież nie trudno.

nawigacja wakacje


Nawigacja motocyklowa pokaże trasę, której nie zapomnisz

Idealna sprawa, jeśli swoją podróż planujesz jednośladem. Z reguły jest odporna na pył, wstrząsy i wodę – a to ważne, bo jak wiadomo – nasza polska aura lubi płatać figle i będziesz zabezpieczony przed ewentualnym deszczem. Co więcej, topowe modele nawigacji motocyklowej podpowiedzą, która trasa będzie najbardziej malownicza, aby podróż kojarzyła się nie tylko jazdą, ale i malowniczymi widokami– znakomita sprawa, prawda?

nawigacja motocyklowa na wakacje

Jakie nawigacje mogą przydać się na miejscu wypoczynku?

Wiadomo, że każdy podczas wakacji chce wypocząć. Wiadomo też, że dla każdego wypoczynek jest czym innym. Jeśli od leżenia przy basenie, wolisz jazdę rowerem lub górską wspinaczkę to mam tutaj sprzęt, który ułatwi Ci poruszanie się po nieodkrytym jeszcze terenie.

Nawigacja rowerowa, gdy licznik rowerowy to za mało

Znakomicie odnajdzie się zarówno, jeśli na miejscu zdecydujesz się wypożyczyć rower i poznać nowe szlaki, ale również podczas wycieczki na działkę czy przejażdżki w niedzielne popołudnie. Dzięki niej, zawsze wiesz gdzie jesteś, ile masz do celu i ile już przejechałeś. Nawigacja rowerowa jest prosta w montażu, odporna na różne warunki i bardzo praktyczna. Totalny must have dla każdego fana rowerów.

nawigacja wakacje


Dla najbardziej aktywnych – nawigacja turystyczna

Takie urządzenie zda egzamin zarówno podczas zwiedzania miast, jak i np. górskich szlaków. Nawigacja turystyczna doskonale zlokalizuje ścieżki, leśne skróty czy drogi na przełaj, a o to trudno w tradycyjnych urządzeniach. Warto mieć takiego pomocnika.

nawigacja wakacje

Jeśli zainteresował Cię ten temat, zajrzyj też do naszego poradnika: Doradzamy, którą nawigację GPS wybrać? 

Sprzęt wybrany? No to w drogę!

Poznaj też wszystkie rodzaje nawigacji w sklepie x-kom