Jak dotrzymać postanowień noworocznych? Poznaj 3 technologiczne propozycje, które Ci w tym pomogą

Czy wiecie, że statystycznie ponad połowa Polaków stawia sobie noworoczne postanowienia? Co ciekawsze, większość z nich rezygnuje ze swoich założeń już w pierwszych dniach po rozpoczęciu nowego roku. To z kolei sprawia, że w rzeczywistości, realizacją założeń może pochwalić się zaledwie od kilku do kilkunastu procent śmiałków. Czy jest jednak coś, co może pomóc w osiągnięciu celu?

Noworoczne postanowienia – jak je realizować?

Co zrobić, aby nie dać się złamać i uchronić się od powtarzającej się co rok klęski słabej-silnej woli? Na pewno niezmiernie ważne jest, abyście planowali swoje postanowienia z głową i mierzyli siły na zamiary. Pamiętajcie, że skrajnie radykalne podejście do tematu nie tylko nie ułatwi Wam zmierzenia się z własnymi słabościami, ale niestety wywrze na Was niezdrową presję, a przez to zbyt szybkie zniechęcenie. Konsekwentne dążenie do celu, nawet małymi kroczkami, z pewnością przyniesie o wiele więcej satysfakcji z ciężkiej pracy i osiągniętych postępów.

noworoczne postanowienia geex

Co najczęściej postanawiamy z nowym rokiem?

Rokrocznie, jak mantrę powtarzamy: że schudniemy, że od teraz będziemy prowadzić zdrowy tryb życia, skończymy z używkami, przeczytamy zaległe książki, obejrzymy zalegające seriale, zaczniemy się zdrowo odżywiać… generalnie, że zmienimy swoje życie. Założenia te nie są złe, jednak równie często, wraz z ich pojawieniem, pojawia się również tzw. słomiany zapał, który blednie wraz z ostatnimi sylwestrowymi fajerwerkami. Okazuje się wówczas, że sama wola i chęć do walki ze złymi przyzwyczajeniami są niewystarczające.

Czy jest więc coś, co może nam pomóc wytrwać w noworocznym postanowieniu?

TOP 3 propozycje dla realizacji noworocznych postanowień

Poniżej znajdziecie propozycje technologicznych akcesoriów na nowy rok. Oczywiście nie twierdzę, że niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki sprawią, że od razu spełnicie wszystkie swoje marzenia. Jednego jednak jestem pewna – z takimi pomocnikami dążenie do celu i walka z własnymi słabościami z pewnością staną się o wiele łatwiejsze. Sprawdźcie sami.

Smartband. Dla tych, którzy stawiają na aktywność

W nowym roku planujecie więcej się ruszać? Zadbać o zdrowie? Wysypiać się? A może nawet po raz pierwszy wziąć udział w maratonie? W takim razie musicie postawić na dobry smartband.

Opaska sportowa wskaże najważniejsze dla organizmu parametry i pozwoli na bieżąco śledzić postępy treningu. Co więcej, skontroluje, jak wyglądał odpoczynek, i pomoże w owocnej regeneracji po wyjątkowo intensywnym wysiłku. Bardziej zaawansowane modele z powodzeniem dopasują również plan treningowy do bieżących predyspozycji, przypomną o konieczności ruchu oraz zmotywują do ćwiczeń, kiedy Wasza wola walki nieco przygaśnie.

Polecane modele smartbandów


Zobacz wszystkie opaski sportowe x-kom

W tym miejscu polecam również sprawdzenie recenzji:

Czytnik e-book. Dla tych, którzy chcą wrócić do czytania

Ile razy obiecywaliście sobie, że w tym roku przeczytacie bestsellery, do których nie mieliście czasu zajrzeć? No wiem, ja też. Jednak kiedy pomyślałam, że muszę iść, kupić każdy z nich z osobna, a później zabierać ze sobą bliżej nieokreśloną ilość kilogramów, aby mieć możliwość zajrzenia do książki zawsze i wszędzie, to przyznaję, że trochę mi się odechciało.

Mam jednak dobrą wiadomość – od teraz nie trzeba robić tego wszystkiego. Wystarczy, że zainwestujecie w dobry czytnik e-book, który pozwoli, abyście najważniejsze wydania mieli zawsze przy sobie. Ponadto jest przy tym lekki, wygodny w obsłudze i mieści jednorazowo (w zależności od pamięci) sporo pozycji. Bardziej rozbudowane modele są również wodoodporne i posiadają specjalne podświetlenie, dzięki czemu nawet w mało sprzyjających warunkach możecie nadal korzystać z tego genialnego wynalazku. Sama żałuje, że tak późno go odkryłam.  🙂 

 

Sprawdź wszystkie czytniki e-book w x-kom

Zajrzyj także do recenzji:

Akcesoria i wyposażenie do domu. Dla tych, którzy chcą ułatwiać sobie życie

A może w tym roku planujecie nauczyć się programowania? Przejść kolejny etap w grze? Albo zadbać o plecy podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze, której w dzisiejszych czasach niemal nie da się uniknąć? W tym wypadku polecam postawić na akcesoria.

Gamę produktów macie w tym temacie niezwykle szeroką i z pewnością znajdziecie tu coś dla siebie. Tym bardziej że naukowcy potwierdzają, iż wyposażenie domu, w którym przebywacie, ma wpływ na Wasz nastrój i podejście do codziennych wyzwań.

Dla lepszego komfortu pracy i rozrywki możecie postawić na odpowiedni fotel. Z kolei chcąc poznać tajniki programowania i projektów graficznych zdajcie się na specjalistyczny tablet. Aby natomiast móc drukować, skanować i kopiować dokumenty we własnym domu bez zbędnego ganiania po mieście, kupcie nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne. Dlaczego? Bo w życiu liczy się wygoda i proste rozwiązania.

 

Zobacz wszystkie:

Sprawdź również recenzję:

Słowem podsumowania 

Jak widzicie opcji, aby pomóc sobie w realizacji noworocznych założeń, jest naprawdę wiele. Bez względu na to, czy zdecydujecie się na któreś z powyższych rozwiązań, moją najważniejszą radą na koniec będzie proste: nie poddawajcie się łatwo! Warto czasem zawalczyć o siebie i swoje marzenia – samemu lub z niewielką pomocą tego, co przynosi świat i technologia.