Inteligentna obroża dla psa Invoxia. Przełom w opiece nad czworonożnymi pupilami?

Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Nic więc dziwnego, że każdy kto posiada własnego pupila chce, aby pozostawał on z nim jak najdłużej w zdrowiu i dobrej kondycji. Okazuje się, że w tym i wielu innych aspektach opieki nad psami może pomóc najbardziej zaawansowana biometryczna obroża, jaką kiedykolwiek zaprojektowano. Dowiedz się więcej o smart gadżecie dla psów od marki Invoxia.

Obroża dla psa Invoxia Smart Dog

Najnowszy wynalazek marki Invoxia od momentu swojej prezentacji skradł serca wielu, a w szczególności wielbicieli czworonogów. 

Pierwsza inteligentna obroża dla psa, bo o niej mowa, potrafi naprawdę dużo, a do tego jest prosta w obsłudze i całkowicie bezpieczna dla piesków. Z powodzeniem pozwala na bieżąco kontrolować stan zdrowia pupili, ich aktywność oraz lokalizację 24/7. Nic więc dziwnego, że szybko zaskarbiła sobie serca fanów nowinek technologicznych, zdobywając przy tym uznanie na prestiżowych targach CES.

Sprawdź koniecznie:

inteligentna obroża Invoxia
fot. invoxia.com

Co oferuje inteligentna obroża dla psa?

Innowacyjna obroża dla psów Invoxia działa na zasadzie odczytu biometrycznego, który możliwy jest dzięki wbudowanej w nią sztucznej inteligencji. To właśnie ona sprawia, że urządzenie potrafi ciągle i zupełnie bezinwazyjnie monitorować parametry organizmu pieska, w tym np. tetno oraz częstotliwość jego oddechów – nawet przez gęste futro. 

Co więcej, umiejętnie wykrywa różne zachowania i nawyki, opierając się na milionach danych, które zbiera podczas aktywności zwierzaka. Natomiast dzięki inteligencji kontekstowej wykorzystuje najlepszą technologię geolokalizacji w zależności od otoczenia.

Do najciekawszych funkcji obroży Smart Dog należą także m.in.:

  • alerty o opuszczeniu przez psa strefy zamieszkania
  • możliwość poszukiwania psa na zasadzie ciepło-zimno
  • tryb lost – zwiększenie częstotliwości aktualizacji i wzmocnienie sygnału GPS w przypadku zagubienia/uprowadzenia pupila
  • podgląd 360° stanu zdrowia Twojego psa w aplikacji mobilnej — parametry życiowe, poziom aktywności, jakość snu i lokalizacja GPS
  • najlepsza w swojej klasie żywotność baterii – dzięki najnowszym technologiom, potrafi działać do kilku tygodni na jednym ładowaniu
inteligentna obroża Invoxia
fot. invoxia.com

Dlaczego warto postawić na obrożę Smart Dog?

Czy wiesz, że aż od 10% do 20% psów jest zagrożonych lub już cierpi na trudne do zdiagnozowania choroby serca? Właśnie dlatego warto zainwestować w urządzenie Smart Dog, które daje wgląd w zdrowie zwierzaka w dłuższej perspektywie i umożliwia szybką reakcję, zanim będzie za późno. Dzięki niej możesz także kontrolować poziom aktywności czworonoga oraz jego codzienną rutynę, a później przekazać te dane weterynarzowi, aby mógł ustalić prawidłową diagnozę i ewentualne leczenie.

Z takim wynalazkiem będziesz też mieć swojego pupila zawsze na oku, a w razie gdy zbytnio się oddali, szybko odnajdziecie się za pomocą dedykowanych ku temu funkcji.

Co równie ważne, przy tym wszystkim, masz też pewność, że lekka, smukła i wygodna konstrukcja obroży Invoxia będzie idealna dla psów o zróżnicowanych gabarytach, nie stanowiąc dla nich żadnego dodatkowego obciążenia.

fot. invoxia.com

Cena i dostępność obroży Invoxia nie są póki co znane. W momencie, gdy się to zmieni, wrócimy do Was ze stosowną informacją. 

Źródło: invoxia.com, theverge.com