Miej oko na wszystko, co dla Ciebie ważne, dzięki monitoringowi Imou

Szykuje Ci się dłuższy pobyt z dala od domu, a może sypialnia Twojej pociechy jest akurat poza zasięgiem Twojego bacznego rodzicielskiego wzroku? Śpij spokojnie i spędzaj czas tak, jak lubisz, a kwestie bezpieczeństwa zostaw pod czujnym okiem kamer Imou. Dzięki nim stworzysz domowy system monitoringu o profesjonalnym podejściu do ochrony tego, co dla Ciebie najcenniejsze.

System domowego monitoringu z kamerami Imou

Kiedy w grę wchodzi bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich oraz cennych dla Ciebie dóbr, nie ma miejsca na żadne kompromisy. System domowego monitoringu to aktualnie też przystępny cenowo i łatwo dostępny sposób na zapewnienie sobie komfortu psychicznego. Zwłaszcza, gdy inne zastosowane środki zaradcze nie są dla Ciebie wystarczające.

Wystarczy jednak zestaw odpowiednio dobranych kamer, najlepiej z łącznością Wi-Fi i dedykowaną aplikacją, abyś czuł się pewniej i zyskał kontrolę nad sytuacjami, które nie są od Ciebie zależne, a których możesz dzięki temu uniknąć. To właśnie zapewniają kamery Imou. Zaprojektowane z uwzględnieniem wszelkich dostępnych rozwiązań ochronnych i ubezpieczających.

bezpieczny dom smartfon aplikacja zabezpieczenie

Kamera, która śledzi każdy ruch – Imou Ranger 2

Jest to niepozorne, zgrabne i eleganckie urządzenie, które postawione na półce inteligentnie wtapia się w ozdobny element krajobrazu Twojego domu. To jednak tylko pozory, gdyż możliwości Imou Ranger 2 są zdecydowanie bardziej okazałe. Kamera wyposażona została bowiem w obiektyw 4MP, który rejestruje obraz w standardzie QHD, a dzięki nowemu, wydajniejszemu kodekowi H.265 kompresuje pliki, co zdecydowanie ułatwia ich przechowywanie. Gromadzić je możesz natomiast na dedykowanej karcie SD o pojemności 256 GB lub w chmurze Imou.

kamera imou ranger 2 monitoring domowy

Górna część kamery Imou Ranger 2 z soczewką obraca się w zakresie 355 stopni w poziomie oraz 80 stopni w pionie. Dzięki czemu w kwestii Twojego bezpieczeństwa, ma dosłownie oczy dookoła głowy. Sterować zasięgiem obiektywu możesz tutaj przy użyciu aplikacji zainstalowanej w smartfonie. Podobnie jak scenariuszami działania, które możesz dostosować do swojego planu dnia.

kamera domowa imou ranger 2

Ponadto obecność funkcji detekcji osób i dźwięku oraz inteligentnego śledzenia pozwalają Ranger 2 na rozpoznawanie ludzkich sylwetek i podążanie za nimi swoim czujnym wzrokiem. Kiedy zarejestruje cokolwiek niepokojącego, natychmiast Cię o tym powiadomi. Nawet jeśli będzie to „tylko” płacz Twojego dziecka. Jak to wszystko wypada w praktyce? Szczegółowo przedstawia Recenzja inteligentnej kamery Imou Ranger 2.

Ochrona od zmierzchu do świtu z kamerą Imou RANGER PRO

Kiedy jesteś w domu, przymyka oko na Twoje zwyczaje i przy pomocy jednego kliknięcia, zamienia się w strażnika prywatności. Gdy tylko jednak zamkną się za Tobą drzwi, bierze się bez wymówek do działania. I pracuje zarówno w dzień, jak i w nocy. Kamera Imou RANGER PRO może śledzić jasno, wyraźnie i w kolorze podejrzane zachowania także po zmierzchu, dzięki przetwornikowi o wysokiej rozdzielczości oraz zaawansowanemu algorytmowi podczerwieni.

kamera imou ranger pro

Dla nieproszonych gości nie znajduje natomiast żadnej litości. Szpieguje każdy ruch osoby czy obiektu, który wydaje się jej nie na miejscu. Po jego wykryciu nie zastanawia się ani chwili i niezwłocznie Cię o tym powiadamia przy użyciu aplikacji. Obiektyw o rozdzielczości 1080P Full HD pozwala kamerze Imou RANGER PRO na nagranie każdego budzącego niepokój detalu. Jeśli dojdzie do takiej przykrej sytuacji, możesz zareagować i wystraszyć intruza dzięki funkcji dwukierunkowej komunikacji.

Sprawdzone okolice z kamerą zewnętrzno-wewnętrzną Imou Bullet 2

Choć bezpieczeństwo kojarzy się z domowym zaciszem, to żeby sobie je zapewnić, trzeba zatroszczyć się kompleksowo także o to, co znajduje się w jego okolicy na zewnątrz. Garaż, parking, ogród, przydomowy plac zabaw, drzwi wejściowe – tutaj wyzwania są już dużo większe, ale nie ma zadań, do których nie przygotowałyby się wcześniej kamery Imou. Bullet 2 został na przykład wyposażony w podwójną antenę z technologią MU-MIMO, która wzmacnia prędkość Wi-Fi oraz umożliwia jednoczesną transmisję wielu strumieni danych. W ten sposób rejestrowane są obrazy o nawet dalekim zasięgu.

inteligentna kamera zewnętrzna imou bullet 2

Z kolei klasa wodoszczelności na poziomie IP67 i łatwość montażu do ściany czy sufitu umożliwia kamerze Bullet 2 stróżować w dowolnym miejscu i w każdych warunkach. Do tego dwa wbudowane reflektory gwarantują doskonałą wyrazistość nagrań i szczegółów również wieczorową porą. Tryb nocny wspierany jest trybem kolorowym umożliwiającym dodatkowo sfilmowanie każdego szczegółu, który może mieć ogromne znaczenie w identyfikacji zagrożenia. Inteligentne algorytmy sztucznej inteligencji przełączają się też z funkcji czerni-bieli automatycznie, gdy tylko wykryją niepożądany ruch. Kamery Imou zdają się wiedzieć, że najskuteczniejsza pomoc to mądra pomoc.

Bezpieczna oferta Imou

W ofercie kamer Imou znajdziesz także o wiele więcej modeli do różnych zastosowań oraz zestawy tworzące zintegrowane systemy domowego monitoringu. Niewątpliwym jednak atutem każdego z urządzeń jest intuicyjna obsługa dostępna dla każdego, a ponadto – szeroki wybór nastawiony na indywidualne potrzeby i zasoby każdego użytkownika. Nie można pominąć również szerokiego spektrum zastosowań kamer Imou. Oprócz podstawowej ochrony przed intruzami, świetnie sprawdzają się też w roli niani dla dzieci czy czworonogów.

Odkrywaj wszystkie możliwości kamer Imou, które znajdziesz w sklepie x-kom