Tego potrzebuje każdy uczeń i student. A Huawei właśnie to dostarcza

Podobno uczeń bez odpowiednich akcesoriów jest jak żołnierz bez karabinu. To znane, przełamane przysłowie jest aktualne szczególnie dzisiaj, gdy jak nigdy wcześniej musimy być gotowi na pracę i naukę zdalną. Odpowiednio dobrane akcesoria pomogą zarówno w murach szkolnych, jak i poza nimi.

Akcesoria to styl życia

Elektronika dla współczesnego ucznia czy studenta to nie tylko sprzęt niezbędny do nauki. Dzisiaj można się także wyrażać poprzez dobór odpowiednich akcesoriów. Przecież z inteligentnym zegarkiem można nie tylko odmierzać czas do końca zajęć, a ze smartfona ukradkiem wysyłać SMS-y. Wykorzystanie akcesoriów w edukacji może nieco ją ułatwić i uprzyjemnić – tylko które z nich warto wybrać?

MateBook i MatePad – nowi szkolni pomocnicy 

Laptop czy tablet? Oba!

Laptop to narzędzie absolutnie niezbędne dla każdego ucznia i studenta. A lekki i smukły Huawei MateBook D 15 sprawdzi się doskonale dla każdego mobilnego i wymagającego prymusa. To właśnie możliwość przenoszenia sprzętu przeznaczonego do nauki powinna być kluczowa nie tylko ze względu na pandemię, ale nawet z czysto pragmatycznych względów – lepiej móc przenosić sprzęt niż nie móc tego robić.

laptop huawei matebook

Matebook D 15 poza świetną wydajnością wyróżnia się także niewielką wagą, bo tylko 1,53 kg. Niewielki ciężar urządzenia przydaje się nawet podczas korzystania z niego w domu, ponieważ odrabianie lekcji, oglądanie filmów czy zdalna nauka nie muszą odbywać się w tym samym miejscu. W przypadku tak lekkiego laptopa nie ma obaw, że uczeń upuści sprzęt lub będzie mu z nim niewygodnie. Natomiast student, który regularnie kursuje między uczelnią a stancją ze swoim laptopem, bardzo szybko doceni jego filigranowe rozmiary.

A oprócz tego, ten lekki laptop został wyposażony w technologię redukującą emisję szkodliwego, niebieskiego światła oraz migotania obrazu. Dzięki temu wielogodzinne patrzenie na ekran nie będzie tak uciążliwe dla oczu.

Tablet to świetna alternatywa dla laptopa, którego rodzeństwo musi między sobą dzielić. Huawei MatePad T10 to sprzęt idealny do pracy, nauki i rozrywki. Z powodzeniem można wziąć na nim udział w lekcji zdalnej czy obejrzeć film edukacyjny. Ponadto konieczność wymieniania tabletu i laptopa między sobą może zwiększyć umiejętności planowania, ponieważ rodzeństwo może wtedy lepiej zorganizować swój czas i przewidywać swoje potrzeby.

Sprawdź polecane laptopy i tablety Huawei


Zegarek to tylko pretekst, czyli sport z Huawei Watch GT 

Gdyby wszyscy uczniowie podczas zdalnych zajęć WF-u mieli inteligentne zegarki, to nauczyciele wychowania fizycznego mogliby znacznie łatwiej kontrolować aktywność swoich podopiecznych. Dzisiaj w końcu nic tak nie pobudza do działania, jak smartwatch rejestrujący spalone kalorie, dystans, czy tętno. Danymi z takiego zegarka można się łatwo dzielić i analizować, by dostrzec efekty treningu i lepiej zrozumieć własne ciało.

Huawei Watch GT to zegarki dla aktywnych i dla tych, którzy chcą się nimi stać. Możliwości tych smartwatchy można w pełni wykorzystać podczas praktycznie każdej aktywności fizycznej. Oferują wiele sportowych trybów, a więc zajęcia na basenie czy piesza wyprawa w góry podczas wycieczki klasowej to doskonałe okazje do tego, by świadomie wykonywać każdą z tych czynności. Chociaż funkcjonalności zegarków są przede wszystkim sportowe, to minimalistyczny design wkomponuje się w nawet najbardziej specyficzne gusta.

Zobacz zegarki Huawei Watch GT


Bez kabli i bez problemu

Zyskaj styl i funkcjonalność słuchawek

W parze ze sportem bardzo często idzie muzyka, która dodatkowo podbija wytwarzanie endorfin podczas wysiłku fizycznego. Aby podczas biegu na przełaj nie zaplątać się w kable słuchawek, warto wybrać te bezprzewodowe.

Poza tym słuchawki umilają żmudne czynności, takie jak podróż autobusem, podczas której niekoniecznie mamy ochotę słuchać tego, co przydarzyło się babciom na siedzeniu z przodu. Gdy już uda się dotrzeć do domu w dobrym humorze, to cały efekt może popsuć wpadka podczas telekonferencji w postaci wyrwanego kabla słuchawek przez zbyt intensywną gestykulację.

Słuchawki Huawei Freebuds 4 i Freebuds 4i są zatem dla tych, którzy potrzebują bezprzewodowej łączności ze smartfonem przy jednoczesnym dostępie do odtwarzacza muzycznego, czy odbierania połączeń bez sięgania po niego. Nie trzeba rezygnować z funkcjonalności, zarazem pozostawiając sobie swobodę ruchów i komfort użytkowania. Słuchawki zapewniają także najwyższą jakość dźwięku połączoną z technologią aktywnej redukcji szumów.

Sprawdź słuchawki bezprzewodowe Huawei