Technologia + streetwear = laptop ASUS Vivobook S15 OLED w edycji BAPE

Współpraca między firmami technologicznymi a markami modowymi nie jest nowością, ale ASUS i A BATHING APE ustawili poprzeczkę na naprawdę wysokim poziomie. Vivobook S15 OLED w edycji BAPE, czyli efekt współpracy obu marek, to sprzęt, który z pewnością przyciągnie uwagę miłośników technologii i streetwearu.

ASUS Vivobook S15 OLED w edycji BAPE: nie tylko design, ale i moc

Vivobook S15 OLED BAPE Edition to nie tylko wyjątkowy design. Choć na pierwszy rzut oka przyciąga wzrok kultowym kamuflażem BAPE, dostępnym w kolorach srebrnym i czarnym, to pod maską kryje się prawdziwa bestia.

Laptop jest wyposażony w 15,6-calowy ekran OLED o rozdzielczości 2880 x 1620 pikseli i odświeżaniu 120 Hz. Napędza go procesor Intel Core i9-13900H, wspierany przez 16 GB pamięci LPDDR5 oraz 1-terabajtowy dysk SSD PCIe 4.0. Jeśli zaś chodzi o grafikę, mamy tu zintegrowany układ Intel Iris Xe. Warto wspomnieć również o łączności Wi-Fi 6E.

Zjawiskowe dodatki

Kupując Vivobook S15 OLED BAPE Edition, nie dostajemy tylko laptopa. W zestawie znajdziemy również myszkę z wymiennymi nakładkami, torbę, naklejki na klawiaturę oraz figurkę Baby Milo. Wszystko to w kultowym stylu BAPE.

ASUS Vivobook S15 BAPE Edition dodatki

Dostępność i cena ASUS Vivobook S15 OLED BAPE Edition

Laptop trafi do sprzedaży 25 sierpnia. Ceny mają zaczynać się od 1299,99 dolarów. Polskich cen (oraz dostępności modelu w Polsce) jeszcze nie znamy. Na ten moment wiemy, że ASUS Vivobook S15 OLED w edycji BAPE będzie dostępny w sklepie ASUS Exclusive Store Bugis, sklepie internetowym ASUS oraz u wszystkich autoryzowanych sprzedawców.

ASUS Vivobook S15 BAPE Edition

Co ciekawe dla tych, którzy zdecydują się na przedpremierowe zamówienie między 18 a 24 sierpnia, przygotowano specjalny zestaw podkładek pod myszkę ASUS x BAPE oraz ściereczkę do czyszczenia.

Vivobook S 15 OLED BAPE Edition to propozycja dla tych, którzy chcą wyróżnić się z tłumu i cenią sobie unikalny design połączony z mocą i wydajnością. Czy taka współpraca to przyszłość rynku laptopów? Czas pokaże. Jedno jest pewne – ASUS i BAPE postawili na innowacyjność i świeżość, co z pewnością znajdzie swoich sympatyków.