Premiera kontrolera Razer Kishi dla iPhone’a. Zmień swój smartfon w konsolę

Firma Razer ogłosiła oficjalną premierę swojego kontrolera dla smartfonów od Apple – Razer Kishi for iPhone. To przenośne urządzenie, które można zabrać ze sobą w podróż. Wyróżnia się na tle innych kontrolerów, przypominając bardziej Nintendo Switch, niż typowego pada. Jakie innowacyjne rozwiązania oferuje ten model?

Razer Kishi – stworzony z myślą o smartfonach z nadgryzionym jabłkiem

iPhone i przenośna konsola w jednym? Od teraz to możliwe. Kontroler od Razera został zaprezentowany na styczniowych targach CES, natomiast jego oficjalna premiera na smartfony z Androidem odbyła się w czerwcu. Oznacza to, że do niedawna Razer Kishi nie był dostępny na urządzeniach z iOS.  

Nowa wersja produktu posiada certyfikat MFi (Made for iPhone), co potwierdza pełną  kompatybilność z rozwiązaniami oferowanymi przez Apple.

Razer Kishi for iPhone

Fascynująca konstrukcja i dopracowana funkcjonalność

Kontroler oferuje 8-kierunkowy D-pad, dwa czułe analogowe drążki, cztery przyciski znane z xboxowych padów oraz kilka pobocznych klawiszy funkcyjnych. Natomiast na górnej części urządzenia zostały umieszczone dwa triggery. Razer Kishi podłączamy do iPhone za pomocą wejścia Lightning, co eliminuje opóźnienia i daje graczom pełną kontrolę nad rozgrywką. 

Produkt nie posiada wbudowanej baterii, natomiast aby cieszyć się nieprzerwaną rozgrywką, zieloni zastosowali wejście pass-trought. Oznacza to, że kabel ładowarki podłączamy bezpośrednio do urządzenia, bez konieczności odrywania się od kolejnego poziomu w ulubionej platformówce, czy opuszczaniem pola bitwy przed końcem meczu.

Razer Kishi for iPhone

Jakie modele iPhone obsługuje kontroler i ile kosztuje?

Razer Kishi jest kompatybilny z iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone Xr, a także najnowszym iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max. Sugerowana cena producenta wynosi natomiast 109,99$.

Sprawdź wszystkie produkty Razer w naszej ofercie