Najpopularniejsze projektory BenQ. Zobacz to na własne oczy

Planujesz urządzić w swoim domu prawdziwe kino domowe, a może przytulną jaskinię dla gracza? Nie ogranicza Cię przestrzeń, a w dodatku nie chcesz, by cokolwiek zakłócało Twoje doznania wzrokowe? Jeżeli Twoje seanse przed ekranem nie ograniczają się więc do serialu wieczorem, prawdopodobnie postawisz na projektor multimedialny. Zobacz zatem najpopularniejsze modele od BenQ.

Projektor multimedialny, czyli wyższy poziom oglądania

Wysokiej klasy projektor multimedialny pozwoli Ci cieszyć oko zupełnie nową jakością obrazu. Zmieni oblicze nie tylko domowych seansów z epickim filmem czy wymagającą grą, ale sprawi, że zupełnie inaczej spojrzysz na służbowe czy szkolne prezentacje. I choć współczesne telewizory mogą pochwalić się imponującymi wyświetlaczami, to projektor otworzy przed Tobą iście kinowe możliwości w domowym zaciszu. 

BenQ to nowe spojrzenie na obraz

Najpopularniejsze modele projektorów BenQ emitują obraz na podstawie technologii DLP, dzięki czemu wyświetlane przez nie kolory są naturalne a kontrast wysoki, co razem daje żywe i głębokie barwy bez sztucznych przejaskrawień. Technologia DLP zapewnia również wysoki współczynnik odświeżania i tym samym płynny obraz. Nie uświadczysz tutaj przeskakujących klatek, z którymi kojarzą mi się staromodne rzutniki wyświetlające mi niegdyś bajki na dobranoc. Przyjrzyjmy się  jednak bliżej projektorom BenQ:

  • BenQ GS2 – kompaktowy projektor bezprzewodowy, który umożliwia przekazywanie treści wideo i audio na żywo i mobilnie z różnego rodzaju urządzeń, w tym ze smartfona czy tabletu. Odporna na zachlapania konstrukcja pozwala cieszyć się wyświetlanymi treściami w plenerze. Idealnie, jeśli planujesz imprezę, ślub czy kino na świeżym powietrzu.


  • BenQ TH671ST – rozdzielczość na poziomie 1920 x 1080, jasność sięgająca 3000 lm oraz kontrast o wartości 10 000:1 i niskie opóźnienie sygnału wyjściowego, wynoszące 16,67 ms. To wszystko zapewnia obraz na najwyższym poziomie. Projektor świetnie sprawdzi się w grach wideo, gdzie Twoje wymagania względem detali są największe, a pory rozrywki – sięgają nawet od zmierzchu do świtu.
  • BenQ TH585 – projektor multimedialny, który jest jednocześnie najlepszym towarzyszem imprezy. Funkcja Gra, jak sama jej nazwa wskazuje, sprawia, że jest wprost stworzony do grania. Zminimalizowane input lagi oraz doskonała widoczność w każdym oświetleniu i ogromny obraz dobrze wypadną nie tylko w Twoich oczach, ale i Twoich bliskich. Najlepiej w trakcie wspólnej zabawy.
  • BenQ MW535 – intuicyjny interfejs, pakiet cyfrowych złącz, funkcje oszczędzania energii i obraz o wysokiej jasności i kontraście. Taka konfiguracja to idealne połączenie do specjalnych zadań służbowych i wszelkiego rodzaju prezentacji. Wyświetlane przez niego obrazy będą idealnie komponować się z oświetlonymi salami konferencyjnymi czy wykładowymi oraz nienagannie prezentować treści tekstowe.


Wszystkie zaprezentowane modele znajdziesz w sklepie x-kom.

Materiał powstał przy współpracy z marką BenQ