BoAt Lunar Pro LTE oficjalnie zaprezentowany. Poznaj stylowy i funkcjonalny zegarek z Indii

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym sportowcem, czy po prostu szukasz wygodnego sposobu na pozostanie w kontakcie, możesz mieć pewność, że nowy smartwatch BoAt Lunar Pro LTE przypadnie Ci do gustu. Ten technologiczny majstersztyk z doskonałym efektem łączy w sobie elegancję, innowacje i niesamowitą funkcjonalność. Sprawdź, czego dokładnie można się po nim spodziewać.

Rewolucja wśród smartwatchy? BoAt Lunar Pro LTE

Na indyjskim rynku pojawił się właśnie nowy smartwatch od znanej i lubianej w tamtych rejonach elektronicznej marki BoAt. Model Lunar Pro LTE, bo o nim mowa, to pierwszy zegarek z portfolio producenta, który obsługuje łączność LTE. Stanowi więc wielki krok w zakresie łączności bezpośrednio z nadgarstka, a jednocześnie nie odstaje od światowych trendów. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego zasługuje na uwagę. Jego wygląd i pozostałe funkcjonalności także są godne uwagi. Przyjrzyjmy im się bliżej.

Przestronny ekran AMOLED i piękna konstrukcja  

BoAt Lunar Pro LTE wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim swoim wyrafinowanym designem. Smartwatch indyjskiej marki otrzymał 1,39-calowy, okrągły ekran AMOLED, z opcją Always On Display. Przestronny panel zapewnia w ten sposób wyraźny i żywy obraz – również w wymagających warunkach oświetleniowych. 

Ponadto korpus urządzenia oferuje dwa przyciski mechaniczne, które znacząco ułatwiają nawigację po menu, a co za tym idzie wybór poszczególnych funkcji. Z kolei możliwość personalizacji tarcz zegarka pozwala każdemu użytkownikowi na dostosowanie wyglądu sprzętu do własnych preferencji.

BoAt Lunar Pro LTE smartwatch LTE
fot. BoAt

Łączność LTE i funkcje, które się docenia

Co jeszcze sprawia, że Lunar Pro LTE jest wyjątkowy? To pierwszy zegarek BoAt z obsługą LTE, dzięki czemu możesz pozostać w kontakcie nawet bez telefonu. Współpraca z  siecią Jio i wsparcie dla eSIM oznacza, że można odbierać połączenia i wiadomości bezpośrednio na zegarku. Dodatkowo, zaimplementowany tu zintegrowany GPS zapewnia dokładne śledzenie lokalizacji, co jest idealne dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu. 

Nie zabrakło w nim też przydatnych narzędzi. Chodzi m.in. o prognozę pogody, alarm, stopera, tryb Nie przeszkadzać  czy opcję Znajdź mój telefon. Z kolei dodatkowe funkcje, takie jak: powiadomienia z aplikacji, klawiatura szybkiego wybierania, obsługa asystenta głosowego, alarmy o braku aktywności, czy np. sterowanie kamerą oraz muzyką w sparowanym smartfonie, to jego kolejne niepodważalne atuty.

Smartwatch BoAt Lunar Pro LTE jest kompatybilny zarówno z Androidem (7 i nowszymi), jak i iOS (12.0 i nowszymi), co z całą pewnością uczyni go uniwersalnym wyborem dla szerokiego grona użytkowników. 

Zegarek jest też bardzo wytrzymały. Dzięki certyfikatowi IP68, jest odporny na wodę i pył. Natomiast jego bateria o pojemności 577mAh zapewnia do 5 dni użytkowania na jednym ładowaniu, czyni go niezwykle wydajnym rozwiązaniem. 

BoAt Lunar Pro LTE to sprzęt nastawiony na zdrowie i aktywność  

Propozycja z indyjskiego rynku oferuje też zaawansowany monitoring zdrowia. Jest on możliwy, dzięki precyzyjnym sensorom, które mierzą m.in. tętno 24/7 czy natlenienie krwi SpO2. Dodatkowo BoAt Lunar Pro LTE weryfikuje jakość poszczególnych faz snu, a odpowiednie algorytmy, na podstawie zebranych danych, są w stanie realnie ocenić kondycję organizmu. Panie docenią także możliwość monitorowania cyklu za pomocą tego nadgarstkowego gadżetu.

To jednak nadal nie wszystko. BoAt Lunar Pro LTE to również doskonałe wsparcie podczas treningu. Urządzenie do noszenia marki BoAt oferuje aż 100 trybów aktywności, z których każdy wybierze coś dla siebie. W trakcie ich trwania zbiera kluczowe dla treningu dane, w tym np. mierzy jego czas, dystans i weryfikuje postępy. Następnie wskazuje, co można zrobić lepiej, aby osiągnąć zamierzone cele. Wszystko to sprawia, że smartwatch BoAt staje się idealnym towarzyszem dla każdego, kto dba o zdrowie i kondycję.

Cena i dostępność BoAt Lunar Pro LTE

Według informacji, które płyną zza granicy, BoAt Lunar Pro LTE w pierwszej kolejności ma być dostępny wyłącznie w Indiach. Nie ujawniono jednak oficjalnej daty jego premiery i proponowanej ceny. Biorąc jednak od uwagę, że firma BoAt specjalizuje się w budżetowych rozwiązaniach z zakresu elektroniki, można oczekiwać, że ta ostatnia będzie dość atrakcyjna. 

Bogatą ofertę inteligentnych zegarków znajdziesz w x-komie 

Źródła:
  • https://technukti.com/boats-lunar-pro-lte/
  • https://www.boat-lifestyle.com/
  • https://telecomtalk.info/boat-launches-lunar-pro-lte-smartwatch-esim/902552/
  • https://localtrendingnews.com/boat-lunar-pro-lte-smartwatch-goes-official/