Premiera dwóch modeli słuchawek Silver Monkey. To pierwsze słuchawki tego producenta

Szukasz niedrogich słuchawek, które pozwolą Ci ożywić muzykę i wydobyć z niej szczegóły? Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki od Silver Monkey to coś, czego jeszcze nie było. Słuchawki Silver Monkey Blanchard oraz Krubera to pierwsze słuchawki w portfolio tego producenta. Zapewnij sobie nawet 25 godzin przyjemności z ładującym etui. Poznaj słuchawki Blanchard i Krubera.

Silver Monkey Blanchard

Nawet 25 godzin grania, żywy dźwięk zapewniony przez 10-milimetrowe przetworniki, niezakłócane rozmowy z ENC i ładujące etui. Brzmi dobrze? A to dopiero początek.

Bluetooth 5.1 zapewni Ci płynne połączenie, w którym nie ma miejsca na artefakty, zrywanie łączności i nierówne brzmienie. Dzięki temu dźwięk jest cały czas tak samo dynamiczny i zrównoważony. Słuchawki wyposażone są w pasywną redukcję hałasu i wbudowane mikrofony, które dzięki technologii ENC nie rejestrują żadnych niechcianych szumów, a rozmówcy przekazują jedynie Twój głos. To oznacza czyste, przyjemne rozmowy za pośrednictwem słuchawek.

Ładujące etui dosłownie ekspresowo naładuje Twoje Blanchardy. Co to oznacza ekspresowo? To oznacza, że w zaledwie 10 minut słuchawki zgromadzą tyle energii, by grać kolejne 2 godziny. Maksymalny czas pracy wynosi 8 godzin.

Ponadto dzięki dotykowemu panelowi możesz sterować pracą słuchawek. Nie musisz więc wyciągać telefonu, by zmienić utwór. Słuchawki kompatybilne są zarówno z Androidem, jak i iOS-em.

Zobacz Silver Monkey Blanchard w x-komie

Silver Monkey Krubera

Drugi model słuchawek to Krubera. Tutaj mamy już łączność Bluetooth 5.2, redukcję szumów ANC, ENC, 10-milimetrowe przetworniki i dotykowy panel sterujący.

Słuchawki wraz z etui ładującym mogą zapewnić Ci nawet 25 godzin słuchania muzyki. Słuchawki na jednym ładowaniu mogą grać 7 godzin. Etui jest nie tylko funkcjonalne. Zabezpiecza również słuchawki przed uszkodzeniem mechanicznym i dobrze wygląda. Dodatkowo jest poręczne, więc swoje Krubery możesz mieć cały czas przy sobie.

Zestaw 4 mikrofonów i technologia ENC zapewnią Ci rozmowy w najlepszej jakości. Dodatkowo ANC, czyli funkcja aktywnej redukcji szumów skutecznie oddzieli Cię od zewnętrznego hałasu. Ze słuchawkami Silver Monkey Krubera jesteś tylko Ty i Twoja ulubiona, dobrze brzmiąca muzyka. Jeżeli jednak zależy Ci na słyszeniu tego, co dzieje się wokół Ciebie, to na panelu dotykowym możesz włączyć tryb Ambient. Wtedy słuchawki umożliwią przedostanie się zewnętrznych odgłosów do Ciebie.

Zobacz Silver Monkey Kruber w x-komie