Co? Tadeusz Drozda w x-kom? Sprawdź, co on tu robi

Wysublimowany dowcip Tadeusza Drozdy rozbawił do łez miliony Polaków. Nieco starsi pamiętają przecież „Śmiechu Warte” oraz „Dyżurnego satyryka kraju” – programy, na które czekały przed telewizorem całe rodziny. Tym razem Tadeusz Drozda pojawi się na YouTubie wspólnie z x-kom. Po prostu musicie to zobaczyć.

Tadeusz Drozda wyjaśnia, o co chodzi z tym x-komem

W tym tygodniu Tadeusz Drozda stanie się częstym gościem na platformie YouTube. Zobaczycie go przed filmami cieszącymi się największą popularnością. Bo okazuje się, że Tadeusz Drozda zna się na wszystkim.

Nie boi się żadnego tematu i w każdym ma coś zabawnego do powiedzenia. Będzie Was bawił w reklamach przed  filmami o tematyce piłkarskiej i modowej, powie co nieco o stawianiu pierwszych kroków na YouTube, omówi tłuste bity w stylu hip-hop, zagada przed filmem podróżniczym, a nawet rzuci kilka słów przed gameplay’em. Wszystko w przezabawnej formie, ale to musisz już zobaczyć na własne oczy.

Tematyka filmów z panem Tadeuszem wiąże się rzecz jasna z asortymentem x-komu i jest częścią nowej kampanii reklamowej.

Przygotuj się więc na 7 dni z Tadeuszem Drozdą. Tydzień okraszony gęstym humorem, zręcznie wymieszanym z technologicznym slangiem oraz osobliwym dowcipem jednego z najwybitniejszych polskich satyryków.

Poznaj Tadeusza Drozdę

Zdaję sobie sprawę, że obecna młodzież może w ogóle nie kojarzyć Tadeusza Drozdy. Dlatego przygotowałem jego krótki życiorys. Jak wspomniałem na początku, Tadeusz Drozda podbił serca widzów, prowadząc na antenie TVP 1 program „Śmiechu Warte”. W telewizyjnej dwójce, wraz z przeuroczą Czeszką, zapraszał w sobotnie wieczory na „Herbatkę u Tadka”. W Polsacie zasłynął z kolei jako „Dyżurny satyryk kraju”.

Dziś Tadeusz Drozda ma za sobą 50 lat pracy scenicznej, na którą składają się nie tylko występy telewizyjne, ale i niezliczone stand-upy oraz recitale odgrywane przed publicznością w Polsce, jak również dla Polonii w Europie, w USA, a nawet w Australii.