Ruch, zabawa i zdrowie z pojazdami Scoot&Ride

Wiesz już, jak spędzisz pierwsze ciepłe popołudnia ze swoim maluchem? A może szukasz aktywizującego prezentu na roczek? Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na aktywności na świeżym powietrzu, to koniecznie sprawdź, co do zaoferowania ma austriacka firma Scoot&Ride. Poznaj produkty, które na całym świecie podbijają serca dzieci i rodziców i już dzisiaj zaplanuj swojemu szkrabowi aktywną zabawę.

Scoot&Ride fenomen marki

Austriacka marka Scoot&Ride powstała w 2010 roku. Jej innowacyjne podejście do dziecięcych pojazdów outdoorowych sprawiło, że pokochali ją rodzice i dzieci w ponad 40 krajach na całym świecie. Dlaczego? Z pewnością dlatego, że stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo dzieci. Wszystkie produkty stworzone przez markę przetestowano zgodnie z wymogami prawnymi i spełniają wymagania przepisów TOY DIRECTIVE 2009-48-EC i REACH.

Po drugie zgodnie ze swoją filozofią Scoot&Ride używa materiałów tylko od certyfikowanych dostawców i podczas produkcji unika PVC. Producent wykonuje rzeczy z trwałych materiałów i projektuje je tak, aby można było je naprawiać. Takie działania wiążą się też z podejściem firmy do ekologii. Marka słusznie twierdzi, że produkty, których można używać przez długi czas, są mniej szkodliwe dla środowiska. W szczególności jeśli są to produkty 2w1. Takie rozwiązanie daje dzieciom wiele możliwości zabaw i tym samym nie generuje kolejnych przedmiotów, które przez lata będą rozkładać się na wysypisku śmieci.

scoot&ride
źródło: scootandride.pl

Teoria brzmi świetne, ale jak to wygląda w praktyce? Równie dobrze. Hulajnogi i kaski Scoot&Ride rosną razem z dzieckiem. Produkty posiadają szerokie zakresy i możliwości regulacji. To sprawia, że jeden pojazd może być, używany przez malucha kilka lat i to o każdej porze roku. Gdy dziecko wyrośnie z niego całkowicie, to z całą pewnością posłuży jeszcze następnym maluchom. Przyjrzyjmy się szczegółowo niektórym produktom, które marka ma w swoim portfolio. Wśród nich znajdziecie wyjątkowe pojazdy, które sprawdzą się także, jako prezent na roczek. 

Hulajnogi Scoot&Ride

Highwaykick 1

Maluchy bywają kapryśne i pewnie nieraz zdarzyło się, że po wyjściu na zewnątrz Twoja pociecha nagle zmieniła zdanie i jednak wolałaby pojeździć na hulajnodze, zamiast na jeździku, który zabraliście. Od teraz Wasze spacery zyskają zupełnie nowy wymiar, bo już nie będziesz zabierać ze sobą i jeździka i hulajnogi, by uniknąć takich sytuacji.

Highwaykick 1 to niesamowicie innowacyjny pojazd 2w1. Ta hulajnoga z siedziskiem pozwoli Twojemu dziecku zmieniać zdanie, kiedy tylko zechce, więc nie ma mowy o nudzie, a czas spędzony na zewnątrz automatycznie się wydłuży. A chyba nie trzeba mówić, że ruch na świeżym powietrzu ma same zalety.

Dlaczego warto wybrać Highwaykick 1 już na początku przygody Twojego dziecka z pojazdami? Przede wszystkim dlatego, że posłuży Twojemu maluchowi przez kilka lat i sprawdzi się o każdej porze roku. Siedzisko jeździka jest dostosowane do wzrostu maluchów, które zaczynają stawiać pierwsze kroki i znajduje się na wysokości 22,5 cm. Maksymalna wysokość siedziska to 29 cm, a maksymalne obciążenie to 20 kg. 

Zmiana jeździka w trójkołową hulajnogę to zaledwie jedno kliknięcie i obrót. Zobaczcie sami:

Hulajnoga 2w1 bardzo stabilna, dzięki rewolucyjnemu systemowi safety-pad. Zapobiega on przewróceniu się dziecka na nierównym terenie. Pojazd posiada antypoślizgowy podest oraz wygodne rączki o ergonomicznym kształcie. Regulacja wysokości kierownicy wynosi od 57 cm do 64 cm. Maksymalne obciążenie hulajnogi to 50 kg. 

Highwaykick 2 lifestyle

Ta designerska hulajnoga balansowa będzie świetnym pojazdem dla maluchów, które uwielbiają dobry styl i praktyczne rozwiązania. Z przodu pod kierownicą znajduje się bowiem schowek, do którego dziecko może wsadzić swoje skarby. Hulajnoga balansowa Highwaykick 2 lifestyle dostępna jest w kilku wzorach. Wyjątkowym dodatkiem są też koła z lampkami LED. Pojazd nie tylko odznacza się wyjątkowym wyglądem. Jego konstrukcja jest bardzo solidna i nie posiada ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów. Highwaykick 2 lifestyle przeznaczona jest dla dzieci w wieku od około 2 do 5 lat (od 89 do 118 cm wzrostu). Maksymalne obciążenie hulajnogi to 50 kg.

Highwaykick 3 led

To wersja trzykołowej balansowej hulajnogi, ale dla nieco starszych dzieci. Jest bardzo wygodna w transporcie i noszeniu. Posiada aluminiową rączkę o regulowanej wysokości z możliwością składania za pomocą jednego guzika. Hulajnoga Highwaykick 3 led jest niezwykle prosta w sterowaniu. Dla maksymalnego bezpieczeństwa dziecka wyposażono ją w system safety-pad. Ten pojazd będzie idealną formą aktywności dla dzieci w wieku od 3 lat (96 cm) do około 7 roku życia (ok. 120 cm wzrostu). Maksymalne obciążenie hulajnogi to 50 kg. Designerskim akcentem są LED-owe kółka, które świecą w czasie jazdy. 

pojazdy scoot&ride

Kaski Scoot&Ride

Kaski dla dzieci od Scoot&Ride to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale także genialne rozwiązania. Regulacja pozwala na dopasowania do głowy malucha w wieku od pierwszego aż do piątego roku życia. Rozmiar dopasowuje się za pomocą pokrętła z tyłu, a przy nim znajduje się czerwona lampka LED, która świeci w trzech trybach.

Wszyscy wiedzą, że nie ma gorszego wspomnienia z dzieciństwa, niż przyszczypnięta szyja. Twoja pociecha nie doświadczy tego przykrego uczucia, bo kask wyposażony jest w magnetyczny zamek, który minimalizuje to ryzyko do zera. W środku kask wypełniony jest wkładką EPS, która pochłania wstrząsy. Nie musisz też martwić się o spoconą głowę swojego malucha, bo w skorupie znajduje się 11 otworów wentylacyjnych, które zapewnią odpowiedni przepływ powietrza. 

Wisienką na tym torcie jest to, że każdy kask dopasujecie pod kolor pojazdu, który wybierzecie swojemu maluchowi, i dzięki temu stworzycie idealny kolorystycznie i designersko zestaw. Czyż to nie piękny, a zarazem bezpieczny obrazek?