Premiery w Netfliksie na drugą część lata

Przez ostatnie dni kalendarz i temperatury na zewnątrz wyjątkowo idą w parze, nie zostawiając cienia wątpliwości, że to pełnia lata. I chyba wiele osób zgodzi się ze mną, że idealnym zakończeniem upalnego dnia jest nie tylko szelest wiatraka i sączenie zimnej lemoniady, ale też film, którego nie zdołaliśmy obejrzeć w kinie czy kolejne odcinki ulubionego serialu. Czy w sierpniu Netfliks podkręci jeszcze temperaturę? A może nieco ochłodzi nastroje użytkowników? Sprawdźcie, co warto zobaczyć.

Ratchet i Clank

Pewnie coś Wam mówią te dwie nazwy? To bhaterowie serii gier zręcznościowych, które cieszyły się niemałą sławą. W pierwszej części akcja dzieje się w Galaktyce Solana. Mechanik rasy Lombax Ratchet oraz robot Clank jednoczą się i chcą pokonać złego Prezesa Dreka. Muszą też odnaleźć Kapitana Qwarka, który może im w tym pomóc. Każda następna część gry przynosiła nowe gwiezdne przygody Ratcheta i Clanka.

Ratchet i Clank

W 2016 roku perypetie dwóch śmiałków zostały przeniesione na duży ekran. W filmie lepiej poznajemy głównych bohaterów, a ich przygody to połączenie wydarzeń z pierwszej i trzeciej części gry. Ten film będzie ciekawym dopełnieniem dla fanów serii, ale z pewnością rozrywką dla całej rodziny.

Bumblebee

Nieważne, czy znasz serię filmów o transformersach, nie przechodź obojętnie obok tego tytułu. Możesz znaleźć w nim wszystko, co sprawi, że wieczór będzie miły. Przyziemne przygody dzielnej nastolatki, porachunki poczciwego, żółtego Autobota z groźnymi Decepticonami, a wszystko w akompaniamencie świetnych muzycznych hitów lat 80-tych.

Bumblebee

Power

Ciekawe połączenie filmów akcji z superbohaterskimi. W Nowym Orleanie pojawia się dziwny narkotyk, który aktywuje na chwilę supermoce. Można zyskać nadzwyczajną szybkość, niewidzialność czy niewrażliwość na ciosy. Oczywiście zażywanie narkotyku wiąże się z ryzykiem uzależnienia czy nawet śmierci. W walce z gangiem narkotykowym bierze udział troje bohaterów: policjant, była handlarka narkotyków i eks-żołnierz. Jak potoczą się ich losy w tej nierównej walce?

power project

Lara Croft: Tomb Rider

Nie wiem, czy muszę ją przedstawiać. A jeśli tak, to znaczy, że koniecznie trzeba nadrobić zaległości i Netfliks w sierpniu daje taką możliwość😉. Piękna Lara, tajemnice i potwory. Ekranizacja kultowej gry wywołała wiele dyskusji, więc warto wyrobić sobie o niej własne zdanie. Trzeba jednak potraktować tę produkcję z przymrużeniem oka i pamiętać, że premiera filmu była w 2001 roku.

Lara Croft: Tomb Rider film

Kontynuacje seriali

Netfliks proponuje też sporo nowych seriali i kontynuacje tych już znanych. Pod koniec lata zobaczymy piąty sezon Lucyfera, finałowy sezon The Rain, kontynuację antologii Dirty John: Betty Broderick, czy dystopijnego thrillera 3%. Ciekawie zapowiadają się także takie nowe tytuły, jak oparta na faktach Kradzież stulecia, czy intrygujący Biohakerzy. A na jakie tytuły Wy czekacie?  

Sprawdźcie telewizory Smart TV, na których odpalicie Netflixa

Źródło: Netflix