Niech żyje kreatywność! Play-Doh sposobem na jesienną nudę dla najmłodszych

Szukacie skutecznego sposobu, aby zorganizować swoim dzieciakom coraz dłuższe jesienne wieczory? Najlepiej, aby gwarantowało to przy okazji odpoczynek od komputera i telewizora? Rozwiązanie jest jedno – postawcie na kultową ciastolinę Play-Doh, dającą długie godziny rozwijającej zabawy. Mnóstwo frajdy, skuteczne ćwiczenie umiejętności manualnych i genialne rozwijanie wyobraźni- to wszystko gwarantują zestawy ciastoliny Play-Doh. Poznajcie je bliżej.

W czym tkwi siła zestawów Play-Doh?

Dzieci kochają ciastolinę Play-Doh i szczerze mówiąc – nic w tym dziwnego. Trzeba przyznać, że ta jakościowo niedościgniona masa plastyczna, pozwala wyczarować dosłownie wszystko, co sobie tylko wymarzą. Co więcej, zestawy proponowane przez kultowego producenta są tak różnorodne, że każdy z maluchów bez problemu znajdzie coś na miarę swoich oczekiwań. 

Dzięki kreatywnym zestawom Play-Doh dziecko ma coraz więcej możliwości tworzenia. To wyobraźnia sprawia, że dziecko przeżywa niepowtarzalne przygody i tworzy nieszablonowe dzieła. Imponujący wachlarz tematyczny zestawów Play-Doh umożliwia jej spektakularny rozwój i przynosi niezapomniane chwile spędzone na rajdach samochodowych lub budowaniu domków. Pełno tu również zwierzaków, bajkowych stworków czy figurek ludzi. Za pomocą ciastoliny Play-Doh i dołączonych do niej akcesoriów, najmłodsi mogą również odgrywać scenki z życia codziennego. 

Mówiąc wprost, Play-Doh to propozycja, która rozwija dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną. Stawiając na zestawy spod szyldu tego producenta, masz pewność, że Twoje dziecko otrzyma nie tylko wyjątkową dozę rozrywki, ale również genialne wsparcie dla rozwoju wymienionych umiejętności. 

Polecane zestawy Play-Doh dla dzieci

Play-Doh Kasa z dźwiękami

Play-Doh Kasa z dźwiękami

Wszystkie dzieci uwielbiają kasy fiskalne, a teraz mogą mieć swoje własne urządzenie z wyjątkowym zestawem od Play-Doh. W jego skład wchodzi skaner, który wydaje dźwięki, specjalne foremki do ciastoliny, masa Play-Doh oraz inne tametyczne atrybuty. Fundując dziecku zestaw imitujący zabawę w sklep, masz pewność, że będzie ona jeszcze bardziej realistyczna niż dotychczas, a przez to przyniesie mu mnóstwo radości. 

Play-Doh Wielka Fabryka czekolady

Play-Doh Wielka Fabryka czekolady

Ten kolorowy zestaw Play-Doh to istna uczta dla wyobraźni, która sprawia, że dzieci za pomocą wielobarwnej masy Play-Doh oraz własnej kreatywności i rąk stworzą swoje ulubione i nieszablonowo wyglądające sztuczne słodycze. Dzięki Wielkiej Fabryce Czekolady Play-Doh dzieci mogą tworzyć słodycze, o których zawsze marzyły. Kolorowe, różnorodne i niespotykane.

Play-Doh Dentysta nowy zestaw

Play-Doh Dentysta nowy zestaw

Twój maluch boi się wizyt u dentysty? Od teraz możesz sobie z tym poradzić. Zestaw Play-Doh Dentysta to nie tylko świetne pole do zabawy, ale również doskonały sposób na oswojenie każdego małego pacjenta z tematem dbania o higienę zębów. Od tej pory Twoja pociecha może sama bawić się w dentystę, a ciastolinowa forma skutecznie pobudzi wyobraźnię, rozwija sprawność manualną oraz uczy dobrych nawyków.

Play-Doh Mikser

Play Doh Mikser

Masz w domu małego entuzjastę wypieków? A może rośnie Ci mały kucharz? Jeśli tak, to kup mu zestaw Play-Doh Mikser, który zapewni mu nie tylko rozrywkę, ale i spełnienie dziecięcych fantazji związanych z gotowaniem. Masz pewność, że nie zabraknie tu niczego, co jest niezbędne w kuchni: do dyspozycji są fantazyjne stempelki umieszczone na powierzchni miksera oraz niezbędne akcesoria, które skutecznie podnoszą walory zabawy. 

Play-Doh Farma Błotne świnki

Play-Doh Farma Błotne świnki to świetny prezent dla dzieci od 3 lat, które uwielbiają przygody związane z naturą oraz wiejskimi zwierzakami, w tym przypadku ze świnką. Kupując zestaw Play-Doh, masz pewność, że zapewniasz dziecku kreatywną zabawę z ciastoliną najlepszej jakości i z powodzeniem nauczysz je obcowania ze zwierzętami od najmłodszych lat. 

Play-Doh Zestaw do grillowania

Znakomita zabawa dla dzieci, które kochają temat jedzenia. Zestaw Play-Doh zawiera profesjonalny stół do grillowania oraz mnóstwo foremek i wyciskarek pozwalających stworzyć wspaniałe pyszności do grillowania, np. hamburgery, hot-dogi czy fantazyjne steki. Dzięki miękkiej i profesjonalnej masie plastycznej masz z kolei gwarancje, że zabawa jest kreatywna i bezpieczna. 

ciastolina play-doh sposób na jesienną nudę dla najmłodszych