Niech żyje kreatywność! Play-Doh sposobem na jesienną nudę dla najmłodszych

Szukacie skutecznego sposobu, aby zorganizować swoim dzieciakom coraz dłuższe jesienne wieczory? Najlepiej, aby gwarantowało to przy okazji odpoczynek od komputera i telewizora? Rozwiązanie jest jedno – postawcie na kultową ciastolinę Play-Doh, dającą długie godziny rozwijającej zabawy. Mnóstwo frajdy, skuteczne ćwiczenie umiejętności manualnych i genialne rozwijanie wyobraźni- to wszystko gwarantują zestawy ciastoliny Play-Doh. Poznajcie je bliżej.

W czym tkwi siła zestawów Play-Doh?

Dzieci kochają ciastolinę Play-Doh i szczerze mówiąc – nic w tym dziwnego. Trzeba przyznać, że ta jakościowo niedościgniona masa plastyczna, pozwala wyczarować dosłownie wszystko, co sobie tylko wymarzą. Co więcej, zestawy proponowane przez kultowego producenta są tak różnorodne, że każdy z maluchów bez problemu znajdzie coś na miarę swoich oczekiwań. 

Dzięki kreatywnym zestawom Play-Doh dziecko ma coraz więcej możliwości tworzenia. To wyobraźnia sprawia, że dziecko przeżywa niepowtarzalne przygody i tworzy nieszablonowe dzieła. Imponujący wachlarz tematyczny zestawów Play-Doh umożliwia jej spektakularny rozwój i przynosi niezapomniane chwile spędzone na rajdach samochodowych lub budowaniu domków. Pełno tu również zwierzaków, bajkowych stworków czy figurek ludzi. Za pomocą ciastoliny Play-Doh i dołączonych do niej akcesoriów, najmłodsi mogą również odgrywać scenki z życia codziennego. 

Mówiąc wprost, Play-Doh to propozycja, która rozwija dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną. Stawiając na zestawy spod szyldu tego producenta, masz pewność, że Twoje dziecko otrzyma nie tylko wyjątkową dozę rozrywki, ale również genialne wsparcie dla rozwoju wymienionych umiejętności. 

Polecane zestawy Play-Doh dla dzieci

Play-Doh Kasa z dźwiękami

Play-Doh Kasa z dźwiękami

Wszystkie dzieci uwielbiają kasy fiskalne, a teraz mogą mieć swoje własne urządzenie z wyjątkowym zestawem od Play-Doh. W jego skład wchodzi skaner, który wydaje dźwięki, specjalne foremki do ciastoliny, masa Play-Doh oraz inne tametyczne atrybuty. Fundując dziecku zestaw imitujący zabawę w sklep, masz pewność, że będzie ona jeszcze bardziej realistyczna niż dotychczas, a przez to przyniesie mu mnóstwo radości. 

Zobacz Play-Doh Kasa z dźwiękami w al.to

Play-Doh Wielka Fabryka czekolady

 
Play-Doh Wielka Fabryka czekolady

Ten kolorowy zestaw Play-Doh to istna uczta dla wyobraźni, która sprawia, że dzieci za pomocą wielobarwnej masy Play-Doh oraz własnej kreatywności i rąk stworzą swoje ulubione i nieszablonowo wyglądające sztuczne słodycze. Dzięki Wielkiej Fabryce Czekolady Play-Doh dzieci mogą tworzyć słodycze, o których zawsze marzyły. Kolorowe, różnorodne i niespotykane.

Zobacz Play-Doh Wielka Fabryka Czekolady w al.to

Play-Doh Makaronowa zabawa

Play-Doh makaronowa maszynka

Oto genialna maszynka, która pozwoli dzieciom wyprodukować wszystkie rodzaje makaronu z ciastoliny Play-Doh. Swobodnie mogą zmieniać jego rodzaj i grubość zabawkowych kluseczek. Jest tu też wiele foremek i kształtów, dzięki czemu do ciastolinowego dania można dodać kolorowe sztuczne warzywa, grzyby albo np. jajka. 

Sprawdź Play-Doh Makaronowa zabawa w al.to

Play-Doh Imprezowa mega mata

 
ciastolina play-doh sposób na jesienną nudę dla najmłodszych

Ten zestaw Play-Doh sprawdzi się nawet dla kilku maluchów. Bogata gama akcesoriów, pomysłowe rozwiązania i mnóstwo kultowej ciastoliny dają pole do kreatywnej i niemal nieograniczonej zabawy. Z mega matą Play-Doh wyobraźnia dzieci z pewnością zaszaleje. Są tu 4 zabawne motywy, w tym piknik, śmieszne buzie oraz kolorowe zwierzątka. 

Sięgnij po Play-Doh Imprezowa mega mata w al.to

Play-Doh Afera u fryzjera

Play-Doh Afera u fryzjera

Zestaw Play-Doh Afera u fryzjera jest wyposażony w dwóch klientów, którzy potrzebują nowego wizerunku, aby wyglądać olśniewająco. Dziecko może zatem oddać się fantazjom i w pełni wykorzystać swoją kreatywność. Ma ku temu również odpowiednie przybory fryzjerskie i dobrej jakości ciastolinę. Obudź w swoim szkrabie małego stylistę i pozwól mu poczuć się prawdziwym fryzjerem.

Zobacz Play-Doh Afera u fryzjera w al.to

ciastolina play-doh sposób na jesienną nudę dla najmłodszych