Pełnia możliwości, maksimum ochrony. Poznaj laptopy Lenovo Yoga i dodatkowe usługi serwisowe

Laptopy to wszechstronne narzędzia do pracy i rozrywki, które kupujemy z myślą o wieloletniej pracy. Dlatego powinny cieszyć oko, ale i zapewniać optymalną wydajność przez długi czas. Poznaj laptopy Lenovo Yoga – łączą moc z atrakcyjnym wyglądem i zapewniają Ci szereg usług, które zadbają o niezawodne działanie przez lata. Dowiedz się więcej.

Ultramobilne laptopy Lenovo Yoga – design w parze z wydajnością

Lenovo Yoga to seria laptopów wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Wyróżniają je smukłe, lekkie i eleganckie obudowy z aluminium, więc bez trudu zabierzesz komputer niemal wszędzie. Ponadto Lenovo Yoga pracują na platformie Intel® Evo™ z procesorami Intel® Core™ 12. generacji oraz mają system Windows 11. Dzięki temu design idzie w parze ze znakomitą wydajnością, a obsługa komputera jest prosta oraz intuicyjna. Na dodatek inteligentne zarządzanie energią umożliwia wiele godzin działania na jednym ładowaniu, bez potrzeby sięgania po ładowarkę.

Dowiedz się więcej o modelach pracujących na platformie Intel® Evo™ i wybierz swojego wymarzonego laptopa:

Lenovo Yoga Slim 7 Pro-14 napędza wydajny procesor Intel® Core™ i5-12500H, ale laptop waży zaledwie 1,32 kg i ma tylko 14,9 mm grubości. 14-calowy, jasny ekran w rozdzielczości aż 2,8 K i odświeżany w 90 Hz wyświetla płynny, żywy i pełen szczegółów obraz. Ponadto laptop obsługuje szybkie ładowanie Rapid Charge, w czym pomaga 100-watowa ładowarka dołączona do zestawu.

Lenovo Yoga Slim 7 ProX-14 to nieco większy i mocniejszy, 14,5-calowy model z ekranem 3K odświeżanym w częstotliwości aż 120 Hz. Pomimo tego jest wciąż bardzo lekki – waży tylko 1,45 kg, a większa powierzchnia ekranu korzystnie wpływa na produktywność. Zastosowana w laptopie technologia Lenovo X Power pozwala wycisnąć maksimum mocy z procesora Intel® Core™ i5-12500H podczas najbardziej obciążających zadań. Natomiast certyfikat NVIDIA® Studio daje Ci gwarancję, że możliwości Lenovo Yoga Slim 7 ProX-14 są zoptymalizowane pod kątem potrzeb pracowników sektora kreatywnego.

Lenovo Yoga 7-14 to zaś urządzenie wyjątkowe pod względem konstrukcji. Jego dotykowy ekran można obrócić o 360 stopni, więc w mgnieniu oka zaczniesz korzystać z laptopa jak z tabletu lub postawisz go wygodnie na blacie albo stole. Ponadto wyświetlacz wykonany jest w technologii OLED, zapewni zatem nasycone kolory i znakomity kontrast. Lenovo Yoga 7-14 sprawdzi się i do pochłaniania filmów, i do pracy twórczej, i do wytężonej pracy biurowej, a o moce obliczeniowe zadba procesor Intel® Core™ i5-1240P.

Wybierz laptop Lenovo Yoga w x-komie


Lenovo Accidental Damage Protection – pierwsza pomoc w przypadkowych uszkodzeniach

Mobilne laptopy, które często zabieramy ze sobą, narażone są na dużo więcej niebezpieczeństw. Nieszczęśliwe upadki, zalanie czy przepięcie mogą się zdarzyć w najmniej oczekiwanych momentach. W rezultacie takich wypadków sprzęt wymaga naprawy, Ty pozostajesz bez narzędzia pracy. Dlatego dobrze być przezornym i zabezpieczyć się zawczasu.

Wybierając laptopy Lenovo Yoga możesz otrzymać dodatkową ochronę Lenovo Accidental Damage Protection One o wartości 250 zł. Dzięki niej szybko naprawisz laptopa i wrócisz do pracy i rozrywki. Sprawdź szczegóły na stronie promocji i śpij spokojnie. Promocja skierowana jest dla urządzeń opisanych wcześniej: Yoga Slim 7 Pro Gen 7, Yoga Slim 7 ProX Gen 7 oraz Yoga 7 Gen 7.

Promocja trwa do 31 grudnia 2022 roku. Rejestracji zgłoszenia należy dokonać nie później niż 14 dni od daty zakupu urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji.

Lenovo Premium Care – kompleksowe wsparcie techniczne

Wybierając laptop Lenovo Yoga zyskujesz także Lenovo Premium Care, czyli rozszerzone wsparcie techniczne. W jego ramach możesz otrzymać zdalną pomoc przez infolinię, czat lub e-mail, a także priorytetową naprawę sprzętu z dojazdem do Twojego domu, nawet kolejnego dnia roboczego. Dzięki temu szybko wrócisz do pracy lub zabawy.

Pracownicy Lenovo pomogą Ci również w konfiguracji i przygotowaniu sprzęt do pracy. Zasięgniesz też wiedzy w tematach związanych z oprogramowaniem i urządzeniami peryferyjnymi. W ten sposób zadbasz o prawidłowe działanie komputera i niezakłóconą współpracę z akcesoriami.

Możesz także skorzystać z corocznej kontroli kondycji urządzenia. Eksperci wykryją problemy, rozwiążą je i pomogą Ci uniknąć ich konsekwencji. Dzięki temu laptop będzie kompleksowo zadbany i posłuży przez wiele lat.

Zobacz także:

Sprawdź laptopy Lenovo Yoga w x-komie

Artykuł powstał we współpracy z Lenovo.