LEGO: Prezenty na święta, które obudzą pasje u Twojego dziecka

Okres świąteczny to idealny czas na zanurzenie się w pełen kreatywności świat budowania z klocków. Z fascynacją, którą mają tylko dzieci. Dzięki nieskończonym możliwościom, jakie dają zestawy LEGO, każda z ich wymarzonych historii będzie wyjątkowa. Poznaj propozycje klocków LEGO, które idealnie sprawdzą się w prezencie świątecznym dla dzieci.

Najlepszy sezon na odkrycie supermocy z LEGO

Kiedy zapytasz dzieci, jaką supermoc chciałyby mieć, każde powie coś innego. I to jest właśnie piękne! Wszystkie te moce rodzą się z kolei dzięki pasjom. Od pokoleń dzieci opowiadają historie o swoich marzeniach, a za sprawą nieskończonych możliwości, jakie dają im zestawy LEGO®, żadna z nich nie jest taka sama.

W te święta pozwól swoim dzieciom uwolnić wyobraźnię: od bohaterów i wspaniałych przygód, przez świat wojowników ninja, zwierząt i przyrody, po wyjątkowe modele pojazdów i gry. Wspólnie mogą doświadczać magii zestawów LEGO, jednocześnie odkrywając własne supermoce i rozwijając kreatywność.

Co ważne, to właśnie zabawa ma kluczowe znaczenie dla potencjału rozwojowego dzieci – stymuluje ich ciekawość, wspiera budowanie więzi i pewność siebie, a także pomaga radzić sobie z nowymi wyzwaniami w późniejszym życiu.

Dziewczynka z LEGO

Jak wskazuje badanie LEGO Play Well, już 95% ankietowanych rodziców uważa, że zabawa jest niezbędna nie tylko dla szczęścia dziecka, ale także dla jego ogólnego rozwoju. Przynosi ona także liczne korzyści rodzicom i całej rodzinie. Dziś aż ponad 90% uczestników badania jest zdania, że zabawa wzmacnia wzajemne więzi, poprawia wspólne samopoczucie w rodzinie i pomaga się relaksować wszystkim jej członkom.

Dlatego nie czekaj – odkryj zdolności i supermoce swoich dzieci już teraz! Podaruj im tę możliwość w tym sezonie świątecznym, a sam nie bój się do nich dołączyć.

Solidna dawka przygody w świecie LEGO

Czy Twoje dziecko jest poszukiwaczem przygód, który chce codziennie przeżywać nowe, pasjonujące historie? Czy Twoja pociecha pragnie uratować świat, stawić czoła złoczyńcom lub pomóc bohaterom, którzy chcą ocalić wszechświat? Zabawa zestawami LEGO jest odpowiedzią na te wszystkie życzenia i pragnienia naszych małych odkrywców.

LEGO® NINJAGO® Lodowy smok Zane’a (71786)

Zestaw LEGO® NINJAGO® Lodowy smok Zane’a (71786) zawiera wszystko, czego potrzebują dzieci w wieku od 10 lat do zabawy w odgrywanie ról z bohaterami ninja. Ten model NINJAGO 2 w 1 umożliwia stworzenie ruchomego lodowego smoka z sześcioma nogami, długim ogonem, rogami i skrzydłami ze złotymi ostrzami, a następnie przebudowanie go w ruchomego smoczego wojownika stojącego na dwóch nogach i trzymającego duże złote ostrze.

LEGO® DREAMZzz™ Koszmarny Rekinokręt (71469)

Dzięki zestawowi LEGO® DREAMZzz™ Koszmarny rekinokręt (71469) dzieci w wieku od 10 lat wkroczą do krainy snów. Nocny Łowca schwytał ulubionego pluszaka Izzie i połączył go ze statkiem pirackim, tworząc potworny pojazd. Dzieci mogą go zbudować na dwa sposoby – w trybie statku lub w trybie czołgu.

Tryb statku ma potężne silniki i żagle, a tryb czołgu ma wspaniałe akcesoria i latające gałki oczne. Dwie opcje budowania zachęcają do kreatywności i zapewniają jeszcze fajniejszą zabawę. Rekinokręt jest pełen świetnych funkcji, które zachwycą dzieci.

Na kogo dziś trafisz w wiosce lub mieście LEGO?

Mówi się, że świat jest mały. W miastach i wioskach LEGO dzieci na każdym kroku spotkają starych i nowych przyjaciół. Najmłodsi członkowie rodziny mogą odtwarzać historie, które już im się przydarzyły, lub opowiadać te, o których marzą, by się zdarzyły w przyszłości.

Świetnie, jeśli rodzic, dziadek lub przyjaciel rodziny też dołączy do tej zabawy. Pomaga to nawiązać kontakt z pociechą, dowiedzieć się wielu nowych i ważnych informacji, a także posłuchać o jej marzeniach i możliwych obawach.

LEGO® Friends Międzynarodowa szkoła w Heartlake (41731)

Dzięki zestawowi LEGO® Friends Międzynarodowa szkoła w Heartlake (41731) dzieci w wieku od ośmiu lat będą poznawać nowe przedmioty i różne kultury. A modułowa budowa zestawu pozwoli im na przebudowywanie szkoły zgodnie z własnymi zainteresowaniami.

Dzieci mogą zaglądać do sal, które są pełne szkolnych akcesoriów. Jest tu stołówka, klasa przyrodnicza, korytarz z szafkami, sala do plastyki, sala komputerowa i łazienka. Na zewnątrz jest kosz do koszykówki, deskorolka i rower z kaskami. Dzieci opiekują się klasowym chomikiem, Bunsenem, mogą puścić wodze fantazji w sali do plastyki lub bawić się na skwerku – tu zawsze jest coś nowego do odkrycia.

LEGO® City Śródmieście (60380)

Podaruj swojemu małemu bohaterowi niesamowitą okazję do budowania i nauki dzięki zestawowi LEGO® City Śródmieście (60380).

W tym niesamowitym zestawie z pomieszczeniami, które można łączyć, znajduje się zakład fryzjerski, klinika weterynaryjna, studio blogerskie, dyskoteka na dachu, sklep z komiksami, sklep techniczny, pokój woźnego i hotel. Ponadto znajdziesz w nim park, strefę ze street-foodem, 14 inspirujących postaci oraz płytę drogową LEGO, aby połączyć model z innymi zestawami z serii LEGO City.


LEGO® Technic: Wyścig z dużą dawka adrenaliny

Motoryzacja to wielka hobby nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Szybkie samochody, pociągi, samoloty czy promy kosmiczne to fascynacja, która z wiekiem nie gaśnie. Dlatego przygotuj się razem z dziećmi na ekscytujący wyścig i przeżyj przejażdżkę swojego życia. Kiedy skończycie, upewnijcie się, że samochody są dobrze zaparkowane i doskonale przygotowane do Waszej następnej podróży.

LEGO® Technic Ford Mustang Shelby® GT500® (42138)

Dziewięciolatkom i starszym dzieciom spodoba się budowanie własnej wyścigówki z zestawu LEGO® Technic Ford Mustang Shelby® GT500® (42138). Ten wciągający model to doskonałe wprowadzenie do inżynierii, a do tego ogromna frajda. Dzięki dwóm silnikom typu pull-back auto można rozpędzić do przodu. A za pomocą emocjonujących funkcji rzeczywistości rozszerzonej w aplikacji AR przenieść zabawę w zupełnie nowy wymiar.


LEGO® Technic Audi RS Q e-Tron (42160)

Dzieci, które uwielbiają samochody rajdowe, mogą sprawdzić swoje umiejętności, składając model LEGO® Technic Audi RS Q e-tron (42160). Budując go, poznają realistyczny samochód elektryczny, który Audi zbudowało, aby poruszać się w trudnych pustynnych warunkach Rajdu Dakar.

Ten model zawiera wiele realistycznych detali, takich jak indywidualne zawieszenie każdego z czterech kół. Pojazd zawiera również nowy element koła Technic stworzony specjalnie dla tego modelu, aby odzwierciedlić pełnowymiarowe koła Audi.