John Legend zawita do Krakowa. Data koncertu, miejsce i ceny

Laureat Oscara i wielokrotnie nominowany do Grammy piosenkarz już w przyszłym roku pojawi się w Krakowie. A to w ramach koncertu, podczas którego John Legend zagra utwory z ostatniego albumu Bigger Love. Poprzednie trasy pokrzyżowała niestety pandemia COVID-19. Jak długo będziemy czekać? I jakie są ceny biletów? Wszystko co musisz wiedzieć.

Kiedy i gdzie odbędzie się koncert Johna Legenda?

John Legend zawita do Krakowa dokładnie 28 czerwca 2022 roku, gdzie o godzinie 20.00 zagra koncert na obiekcie TAURON Arena Kraków. Album Bigger Love, z którego utwory tam usłyszymy, skupia się na celebrowaniu radości i nadziei. Emocjach szczególnie potrzebnych w dzisiejszych czasach pandemii (która niestety pokrzyżowała pierwotne trasy koncertowe artysty) oraz narastających konfliktów społecznych. Sam John nie ma złudzeń, że muzyka pomaga ludziom i światu w potrzebie.

john legend grający na pianinie na koncercie
John Legend w pełnej krasie

Miejsca i ceny biletów na koncert

Wszystkie miejsca to miejsca siedzące. Bilety na przyszłoroczne wydarzenie można zamówić u autoryzowanych sprzedawców, tj. Eventim oraz eBilet. Dostępne są w sprzedaży od 14 grudnia.

  • 189 zł (strefa F)
  • 239 zł (strefa E)
  • 279 zł (strefa D)
  • 359 zł (strefa C)
  • 399 zł (strefa B)
  • 499 zł (strefa A)
  • 999 zł (bilety VIP)

Bilet VIP zawiera oczywiście najlepsze z miejsc na koncercie Johna Legenda, ale również identyfikator VIP, dedykowane wejście, miejsce parkingowe oraz dostęp do strefy cateringowej.

Kim jest John Legend?

Urodzony w 1978 roku piosenkarz R&B, kompozytor i pianista John Legend wydał dotąd 7 albumów studyjnych. Jego singiel All of Me w 2013 roku stał się numerem jeden listy Billboard Hot 100. Dwa lata później, wraz z raperem Commonem za utwór Glory napisany na potrzeby filmu Selma, otrzymał Oscara. Nie licząc kilkudziesięciu nominacji, w sumie zdobył też 12 nagród Grammy. Poza działalnością muzyczną angażuje się społecznie i utworzył ruch #FREEAMERICA mający na celu pomoc niesłusznie osadzonym w więzieniach.

źródło: EventimPolska