Jak Ryan Reynolds „Detektywa Pikachu” udostępniał

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, żył sobie aktor znany między innymi z roli wyszczekanego najemnika w adaptacji komiksu popularnego. Użyczał on również głosu sympatycznemu stworkowi w filmie na podstawie serii gier słynnej, z dalekiej Japonii pochodzącej. Amerykańska premiera filmu owego się zbliżała, a niecierpliwi widzowie ostrzyli sobie zęby na zobaczenie go wcześniej w domowym zaciszu. Ku ich zdumieniu, dzieło studia braci Warnerów na platformie YouTube się pojawiło.

Pikachu jest w sieci! Oh wait…

Link do Detektywa Pikachu podrzucił za pośrednictwem Twittera właśnie Reynolds. Nazwisko aktora widnieje też na znaku wodnym, który ukazał się każdemu kto odpalił film. Trwająca prawie dwie godziny produkcja jest nadal dostępna. Opieszałość odpowiednich organów Warner Bros. i YT, łaskawość wobec udostępniającego film kanału Inspector Pikachu czy inne względy? Oceńcie sami.

Z konsoli na ekran… kolejny już raz

Detektyw Pikachu w reżyserii Roba Lettermana (Potwory kontra Obcy) to adaptacja gry przygodowej związanej z jednym z głównych universów Nintendo, czyli Pokemonów. Wydana na Nintendo 3DS, pozwala graczowi wcielić się w niejakiego Tima Goodmana. Zostaje on partnerem przedstawiciela najbardziej rozpoznawalnego gatunku kieszonkowych potworów, tytułowego Pikachu, by wspólnie rozwiązywać kryminalne zagadki.

Pełna wersja gry pojawiła się w 2018 roku, natomiast dwa lata wcześniej można było pobierać jej krótszą wersję – Great Detective Pikachu: Birth of a New Duo. Rozgrywka jest możliwa także dla posiadaczy konsoli 2DS. W styczniu zeszłego roku ukazał się ponadto specjalny wariant handhelda Nintendo 2DS XL – Pikachu  Edition.

W nadchodzącym filmie prócz zgrywusa Reynoldsa zobaczymy takich aktorów jak Justice Smith (Jurassic World: Upadłe królestwo), Kathryn Newton (Paranormal Activity 4), Ken Watanabe (Ostatni samuraj) czy Bill Nighy (Piraci z Karaibów). Japońska premiera odbyła 3 maja, w USA film wchodzi już jutro. W Polsce na Detektywa Pikachu poczekamy do 31 maja. Czy Maciej Sthur, który dubbinguje Pikachu w naszej wersji językowej, również postanowi podzielić się filmem z polską ścieżką dialogową wcześniej? Przekonamy się.

Sprawdźcie tymczasem jakie gry z Pokemonami możesz zakupić w sklepie x-kom.

Źródło: Antyradio