Garmin Lily Sport. Smartwatch, w którym szyk i innowacja idą w parze

Dedykowany płci pięknej inteligentny zegarek spod szyldu Garmin to produkt, mogący pochwalić się zgrabną i stylową konstrukcją, unikatowym wzorzystym szkiełkiem i całym spectrum innowacyjnych funkcji. To właśnie te ostatnie sprawiają, że każda podejmowana przez użytkowniczkę aktywność będzie satysfakcjonująca. Odkryj piękno Garmin Lily Sport. Kto wie, może ten premierowy zegarek rozwiąże problem poszukiwania prezentu na walentynki?

Zgrabny i niebywale szykowny smartwatch

Model Lily Sport to smartwatch inny niż wszystkie. I chociaż łatwo można zmylić się jego niewielkimi rozmiarami, to sprzęt ten wprost imponuje możliwościami. Już na pierwszy rzut oka widać, że jeden z najnowszych modeli Garmin ma potencjał i będzie potrafił skraść niejedno serce.

Przede wszystkim konstrukcja. Jest zupełnie inna, niż te stosowane do tej pory przez amerykańskiego producenta. Otóż Garmin Lily Sport posiada bardzo zgrabną kopertę o wymiarach 34 mm i stylowe, wzorzyste (po raz pierwszy!) szkiełko, które nadaje mu indywidualny charakter i wyróżnia wizualnie na tle rynkowej konkurencji.

Garmin Lily Sport smartwatch dla kobiet

Czy to znaczy, że brak tu inteligentnego ekranu, do którego przyzwyczaiły nas pozostałe smartwatche? Nic bardziej mylnego. Lily Sport oferuje oba warianty. Wystarczy dotknąć szkiełko lub przekręcić nadgarstek, aby wybudzić jasny wyświetlacz z ekranem dotykowym.

Całość okraszona jest niezwykle precyzyjnym wykonaniem, któremu elegancji nadają najlepszej jakości kruszce. Trzeba też zaznaczyć, że zegarek dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych i pozwala na swobodną personalizację pasków – w tym wykonanych ze skóry i silikonu – więc każdy z powodzeniem może dopasować go do swojego indywidualnego stylu.

Zaawansowany monitoring organizmu z nadgarstka

Jak każdy smartwatch z rodziny Garmin, Lily Sport zweryfikuje kroki, minuty intensywnej aktywności i spalone kalorie. Dodatkowo dzięki czujnikowi tętna, precyzyjnie mierzy puls i w razie potrzeby ostrzeże użytkowniczkę o ewentualnych odchyleniach od zakładanej normy. Lily Sport pokaże także poziom stresu w organizmie, a do tego da możliwość skorzystania z prostych ćwiczeń oddechowych, które skutecznie i szybko go zniwelują.

Na tym jednak nie koniec. Zegarek Garmin dedykowany dla Pań pokaże również jakość snu na podstawie czasu fazy snu płytkiego, głębokiego oraz snu REM. Ponadto umożliwi bieżącą weryfikację nawodnienia organizmu – pozwala ustawić przypomnienia dotyczące nawodnienia, tworzyć cele oraz wyświetlać historię i postępy w aplikacji Garmin Connect. Z kolei zaimplementowany w nim pulsoksymetr precyzyjnie określa poziom natlenienia krwi SpO2 w dowolnym momencie – zarówno dnia, jak i nocy.

garmin

Tak jak większość sprzętów wearables od Garmin, Lily Sport posiada też funkcję Body Battery, mierzącą poziom energii w organizmie, dzięki czemu w prosty sposób można znaleźć najlepszy czas na ćwiczenia i odpoczynek. Płeć piękna z pewnością doceni też możliwość monitorowania cyklu menstruacyjnego oraz przebiegu ciąży. Zapisywanie objawów, adekwatnie dobrane wskazówki treningowe i dietetyczne – to tylko kilka z udogodnień, jakie niesie za sobą ta opcja. A wszystko to z poziomu własnego nadgarstka. Czy może być lepiej?

Smartwatch dla aktywnych

Oprócz zaawansowanego monitoringu organizmu Garmin Lily Sport przynosi charakterystyczne dla płci pięknej tryby sportowe, takie jak: joga, pilates czy kardio. Nie brak tu jednak także uniwersalnych profili aktywności, m.in. biegania, jazdy na rowerze, pieszych wędrówek, czy np. pływania – konstrukcja zegarka jest wodoszczelna 5 ATM. Wybór jest szeroki, a precyzja rejestrowania każdego treningu niezwykle wysoka. Do tego wsparta GPS-em, który czerpie ze sparowanego ze sobą smartfona.

Garmin Lily Sport smartwatch dla kobiet

Garmin Connect i funkcje organizacyjne  

Skoro już mowa o połączeniu ze smartfonem trzeba wspomnieć, że jak każdy zegarek Garmin, ten model również posiada dedykowaną mu aplikację Garmin Connect, która stanowi rozszerzenie jego funkcjonalności. To właśnie w niej znajdziemy wszystkie wyniki, rejestry treningów i wskazówki dotyczące zdrowego trybu życia. 

Co więcej, aplikacja Garmin umożliwia uczestnictwo w prężnie działającej społeczności, której członkowie mogą na bieżąco łączyć się, rywalizować i dzielić się własnymi osiągnięciami.

Po połączeniu Garmin Lily Sport ze smartfonem można także odbierać wiadomości e-mail, SMS-y i alerty. Co więcej, jeśli telefon działa w systemie Android, można nawet odpowiadać na wiadomości tekstowe. Zegarek wyświetli też przypomnienia o wydarzeniach/założeniach z kalendarza.

Nie brak tu też docenianej przez użytkowników funkcji, która w razie niebezpieczeństwa pozwala wysłać alarm z lokalizacją do wybranych kontaktów, aby powiadomić ich o zagrożeniu i w ten sposób zapewnić sobie natychmiastową pomoc. A wszystko to masz pod ręką aż do 5 dni bez potrzeby doładowywania sprzętu (w trybie zegarka).

garmin connect

Polecane smartwatche Garmin Lily Sport

Podsumowując, Garmin Lily Sport to inteligentny zegarek, który może się nie tylko podobać, a realnie sprawdzić u Pań ceniących sobie aktywny zdrowy i zorganizowany tryb życia. Dzięki swojej unikalnej, niespotykanej dotąd konstrukcji stanowi genialny element biżuteryjny, zachowując przy tym styl SMART. A to z pewnością przypadnie do gustu każdej nowoczesnej kobiecie.