Wielofunkcyjny wózek gamingowy Acer Predator. Testujemy go w grach

Jesteś graczem, ale już lada dzień zostaniesz rodzicem-graczem? Zatem warto, żebyś wyposażył się w odpowiedni ekwipunek i nie mam tu na myśli pieluch czy butelek, a prawdziwy Święty Graal – gamingowy wózek dziecięcy Acer Predator. Już teraz możesz sprawić zazdrość wszystkim rodzicom na placu zabaw. Sprawdź, co oferuje wózek dla małych graczy.

Pierwszy na świecie gamingowy wózek dziecięcy

Stało się, po wielu latach prac koncepcyjnych i tysięcy godzin rozmaitych badań laboratoryjnych wykonanych przez najlepszych inżynierów specjalizujących się w tworzeniu wózków dziecięcych i peryferiów dla graczy (ci drudzy wcześniej współpracowali także z x-komem przy gamingowym SedAssie), powstał on – pierwszy na świecie wielofunkcyjny wózek gamingowy Acer Predator. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić nie tylko komfort dziecka, ale także i rodzica, a jego maksymalne obciążenie wynosi do 25 kilogramów – więc nie prędko będziesz musieć chodzić z dzieckiem za rękę.

Już dziś możesz przestać się martwić o to, że Twoje dziecko będzie miało problemy z zasypianiem lub nie znajdzie chwili dla siebie. No i co najlepsze, taki wózek gamingowy jest niemal gwarancją, że Twoje dziecko wyrośnie na znakomitego gracza i trafi w przyszłości do profesjonalnej drużyny e-sportowej. A korzyści dla Ciebie? W końcu będziesz mieć z kim pograć w trybie kooperacji.

Wózek dziecięcy gamingowy

Kup sobie święty spokój

Mówią, że szczęścia nie da się kupić. A co jeśli Ci powiem, że możesz kupić święty spokój? Tak i to na kilka godzin w ciągu całego dnia. Jeśli Twoje dziecko niezbyt chętnie kładzie się spać, a dodatkowo często płacze wystarczy, że położysz je w gondoli wózka gamingowego Acer Predator, odpalisz wbudowane głośniki z jego ulubioną kołysanką. Twój bąbelek uśnie w kilka minut. Proste prawda? Tym sposobem zyskasz cenne chwile dla siebie, aż do kolejnego przewinięcia pieluchy.

wózek dziecięcy acer predator

Idealny do wspólnej rozgrywki

Lubisz zasiąść przed komputerem i pograć w ulubioną grę? Dobrze wiemy, że mając dziecko, czas na relaks jest ograniczony. Jeśli jednak wykorzystasz poradę z poprzedniego kroku i dodatkowo odpalisz wbudowane w wózku głośniki, to LED-y zaczną świecić w tym samym kolorze, co Twój komputer od Acer, a dziecko będzie miało poczucie, że gra razem z Tobą. Sam wózek gamingowy Predator może nie będzie idealnym towarzyszem do rozgrywki, ale za to świetnie sobie poradzi na prawdziwym boisku. Wszystko za sprawą solidnych, 6-calowych terenowym kołom, które mkną po murawie niczym Verstappen po torze Formuły 1. Warto dodać, co więcej wózek odbiera podania lepiej niż wielu reprezentantów Polski, a jego możliwości możecie obejrzeć w poniższej rolce na Instagramie x-komu.

Odpal nitro, będzie szybko

Czasem zdarzy Ci się dłużej pospać? Nie tylko Tobie. Projektanci wózka gamingowego marki Acer wiedzą, co znaczy spóźnić się do pracy, a jeśli trzeba jeszcze wcześniej zawieźć dziecko do żłobka, to zaczyna się prawdziwy problem. Dlatego opracowali oni pewną innowacyjną funkcję. Porzuć tradycyjne środki transportu, nie idź na tramwaj czy autobus, ani nawet nie zabieraj ze sobą kluczyków do samochodu. Chwyć się mocno ergonomicznej rączki swojego wózka i odpal ten czerwony przycisk z napisem „nitro”, który zawsze wydawał się podejrzany. Nie powiem Ci, co się wydarzy, lepiej doświadczyć tego na własnej skórze. Jedno jest pewne, emocje będą gwarantowane, dziecko zostanie bezpiecznie dostarczone do żłobka, a Ty do pracy dotrzesz szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. No i może w niedługim czasie przyjdzie do Ciebie kilka zdjęć z fotoradarów.