Potwierdzamy: Smartfony Realme będą w x-kom

Polacy lubią chińskie smartfony, szczególnie te ze średniej półki cenowej, oferujące dobrą wydajność za niewygórowane pieniądze. Do grona lubianych marek zalicza się Realme, której produkty w kwietniu znajdą się w ofercie x-kom. Co więcej, będziemy jednym z pierwszych sklepów w Polsce ze sprzętem Realme.

Realme pojawi się w Polsce 7 kwietnia

 [Aktualizacja 30.03]

Premiera Realme w Polsce przesunie się delikatnie, z 1 na 2 kwietnia 2020 r. Wtedy zacznie się przedsprzedaż.

Regularna sprzedaż smartfonów startuje 9 kwietnia.

Zobacz smartfony Realme w x-kom

[Aktualizacja 18.03]

Z powodu obecnej sytuacji premiera smartfonów Realme w x-kom została przesunięta na 31 marca 2020 r. Do sprzedaży trafią 7 kwietnia. Informacja pochodzi bezpośrednio od producenta.

Krótkie spojrzenie w kalendarz – 18 marca to niedługo! Niecałe 2 tygodnie dzielą nas od oficjalnego debiutu marki Realme na polskim rynku.

Dotychczas każdy, kto chciał wejść w posiadanie sprzętu tego producenta, musiał na własną rękę sprowadzić egzemplarz na rodzimą ziemię. 

Trzeba było jednak polegać na opiniach i informacjach znalezionych w sieci, a możliwość zobaczenia smartfona na własne oczy, wzięcia do ręki oraz oceny wykonania i interfejsu pozostawały w sferze marzeń. To się na szczęście zmienia, bo Realme pojawi się w salonach x-kom.31

Smartfony Realme 6


Reaalme w x-komie

7 kwietnia 2020 roku zainaugurujemy obecność Realme w Polsce. Partnerstwo z x-komem ciepło skomentował Jason Guo, dyrektor Realme na Europę Wschodnią:

„Realme jako młoda marka jest zaangażowana w dostarczanie zróżnicowanych doświadczeń naszym klientom dzięki produktom, które zapewniają moc i styl. Dzięki partnerstwu ze sklepami x-kom jesteśmy dumni, że możemy rozszerzyć działalność w kolejnych lokalizacjach w Polsce, aby zapewnić to doświadczenie i powitać klientów w rodzinie realme. Po otrzymaniu bardzo pozytywnych reakcji z rynków europejskich i azjatyckich, na których obecnie działamy, poszerzamy nasze kanały sprzedaży w Polsce, aby uruchomić serię realme 6 i wyjść naprzeciw rosnącym wymaganiom.”

Nasz rzecznik prasowy, Kamil Szwarbuła, odpowiedział: „Realme to marka, o którą pytali nasi klienci. Zależy nam na tym, żeby do naszej oferty wprowadzać produkty, które na razie są w naszym kraju niszowe. Dlatego też szczególnie cieszy nas to, że x-kom będzie pierwszym sklepem, w którym będzie można kupić smartfony Realme w Polsce.”

W ofercie x-kom pojawią się 2 pierwsze modele: Realme 6 oraz Realme 6 Pro. Cenowo plasują się w średniej półce, nie będą więc drenować kieszeni kupujących, mają za to wydajne podzespoły, poczwórne aparaty, pojemne baterie z szybkim ładowaniem, jak również ekranami o zaskakująco dobrych parametrach!

Pod kątem specyfikacji Realme 6 i Realme 6 Pro prezentują się kusząco. Nie inaczej jest z designem, wzornictwo wymienionych modeli wpisuje się w najnowsze trendy, co najlepiej widać w świetlistych pleckach, a przede wszystkim w ekranach z minimalistycznymi ramkami.

Dodam, że smartfony Realme pracują pod kontrolą systemu Android 10 i mają preinstalowany pakiet usług Google.

Realme 6 Pro – specyfikacja

Realme 6 Pro pomarańczowy
Źródło: Realme

Realme 6 – specyfikacja

Realme 6 Pro niebieski
Źródło: Realme

Ceny Realme 6 i Realme 6 Pro

  • Realme 6 64 GB kosztuje 1099 zł.
  • Realme 6 4/128 GB kosztuje 1199 zł.
  • Realme 6 8/128 kosztuje 1299 zł.

Owe smartfony pojawią się też w rankingach.

A czy Wy czekacie na smartfony Realme? Dajcie znać w komentarzu!