Gumy do żucia dla graczy. Razer znów zaskakuje

Ostatnio Razer, producent znany z gamingowych akcesoriów, pokazał swój najnowszy produkt. Co prawda, nowy gadżet nie ma nic wspólnego z elektroniką, ale nadal pozostaje ściśle związany ze światem graczy. I co najważniejsze – jest jadalny. O co chodzi?

Razer i 5 Gum z Mars Wrigley zachęcają do żucia

Po aromatyzowanym napoju energetycznym, który Razer wprowadził na rynek w 2019 roku, przyszedł czas na…  gumę do żucia Respawn 5, dedykowaną fanom gamingu. 

Najnowszy wynalazek jest efektem współpracy dwóch, znanych na całym świecie pionierów w swoich dziedzinach – najpopularniejszych producentów akcesoriów dla graczy oraz legendarnego twórcy gum do żucia 5 Gum z Mars Wrigley. Przedstawiciele Razer zapewniają, że produkt został stworzony z myślą o potrzebach graczy i w kontekście naprawdę intensywnego gamingu. Jak to możliwe?

Skład i działanie gumy Respawn 5

Otóż gumy Respawn to efekt długich i skrupulatnych badań na temat potrzeb i okoliczności, towarzyszących gamingowi na różnych poziomach. Nie znajdziemy w nich ani grama cukru. Zawierają natomiast mnóstwo witaminy z grupy B (B3, B5, B6 i B12) oraz ekstrakt z zielonej herbaty. Takie połączenie ma być gwarantem poprawienia koncentracji oraz czasu reakcji gracza. 

guma do żucia dla graczy respawn 4 razer
źródło: gizmochina.com

Co więcej, producenci gumy dla graczy zapewniają, że jedynym źródłem kofeiny w Respawn są ekstrakty z zielonej herbaty. Innymi słowy, jest zdrowa i można ją spożywać o każdej porze dnia i nocy, aby uzyskać lepszą koncentrację, a jednocześnie mieć pewność, że nie wywoła późniejszych problemów ze snem czy tak zwanego „zjazdu energetycznego”, który mógłby negatywnie wpłynąć na efekt końcowy gry.

Guma do żucia dla graczy w kilku odsłonach

Respawn 5 przeznaczona jest dla graczy i powstała w trzech wersjach smakowych. Jej entuzjaści mogą postawić na orzeźwiającą miętę, tropikalny poncz oraz mix arbuza z granatem. Guma dla graczy jest koloru czarnego, ale jej producenci zapewnili, że nie farbuje ona ust i podniebienia, a kolor po prostu idealnie wpisuje się w gamingową stylistykę.

guma do żucia dla graczy respawn 4 razer
źródło: gizmochina.com

Czy Respawn 5 będzie dostępna w Polsce? Ile kosztuje?

Zapytaliśmy przedstawicieli Razer o dostępność produktu na rynku polskim. Niestety, póki co nie ma informacji na temat wprowadzenia gumy dla graczy Respawn 5 do Polski.

A jak wygląda kwestia ceny? Produkt kosztuje 2,99 dolarów amerykańskich. Jest to cena za 15 sztuk. Na tę chwilę Respawn 5 kupimy wyłącznie na portalach zagranicznych – ma być dostępna m.in. na oficjalnej stronie producenta: Razer.com.  

Dryfując wokół tematu gamingu, polecam sprawdzić wszystkie akcesoria dla graczy od Razer w sklepie x-kom

Źródło: Razer, gizmochina.com