Poznaj ekosystem Garmin Dezl. Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo

Lubisz markę Garmin? A co jakbyśmy Ci powiedzieli, że ten amerykański producent ma własny ekosystem, w którego skład wchodzą nawigacje, zegarki czy słuchawki? Jak wiadomo, lepiej mieć wszystkie urządzenia spod jednego szyldu, bowiem w dzisiejszych czasach, potrafią one ze sobą współpracować. W ofercie Garmina znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do pracy i podróży.

Ekosystem Garmin Dezl – idealny do podróżowania

Garmin swoją pozycję na rynku ma wręcz zabetonowaną, chyba nie ma osoby, która by nie słyszała o tym amerykańskim producencie. Choć firma nie posiada wieloletniej tradycji, bo na rynku jest dopiero od 33 lat, to zdołała sobie ona wypracować renomę i szacunek wielu fanów. Liczby mówią same za siebie, bo w przedsiębiorstwie pracuje blisko 20 tysięcy pracowników. Wszystko po to, aby z dnia na dzień opracowywać nowe produkty, udoskonalać aplikacje i ostatecznie opracowywać ekosystem. To właśnie o tym ostatnim dziś sobie powiemy.

Garmin Dezl jest ekosystemem kilku kluczowych dla firmy produktów. W Twój skład ekosystemu może wejść jedynie to, czego najbardziej potrzebujesz. Nie musisz zamawiać zbędnych produktów, tylko po to, aby dopełnić swój ekosystem. Jesteś zawodowym kierowcom lub często zdarza Ci się podróżować? Z pewnością będziesz potrzebować nawigacji, a co jeśli podczas podróży nierzadko odbywasz dodatkowe rozmowy służbowe? Od tego są modularne słuchawki.

Jeśli wiele godzin dziennie spędzasz za przysłowiowym kółkiem, a następnego dnia czekają Cię kolejne kilometry do pokonania, warto, abyś zadbał o swój dobry sen i samopoczucie. W jego monitorowaniu pomoże Ci elegancki smartwatch Garmin Instinct 2 Dezl Edition. A dla poprawienia bezpieczeństwa podczas jazdy lub nawet postoju na parkingu, świetnie sprawdzi się wideorejestrator Garmin Dash Cam. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, o tych produktach, jak i o całym ekosystemie, to zapraszamy do dalszej części tego artykułu.

Co wchodzi w skład Garmin Dezl? Poznaj wszystkie urządzenia

Zastanawiasz się, jakie dokładnie produkty możesz zakupić, aby mieć dostęp do ekosystemu Garmin Dezl? Sprawdź poniższą listę i ciesz się komfortowym, a także bezpiecznym sprzętem, który będzie idealnym towarzyszem podróży.

Garmin Dezl słuchawki

Nawigacje Dezl LGV

Nawigacje satelitarne Garmin Dezl LGV przeznaczone są przede wszystkim dla kierowców ciężarówek, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystali z nich także „busiarze” lub nawet znalazły się na wyposażeniu osobówek. Urządzenie świetnie wyznacza trasy przez łączność GPS, a dzięki obrazom satelitarnym BirdsEye, możesz przyjrzeć się dokładnym zdjęciom lotniczym i wybrać najlepszą trasę do punktu załadunku lub wyładunku znajdującego się daleko od drogi, tak, żeby potem w ciasnych uliczkach nie trzeba było szukać miejsca do zawracania.

Co więcej, nawigacja przy wyznaczaniu tras uwzględni wysokość, długość, szerokość i masę Twojego zestawu. Wystarczy, że podasz te dane przed rozpoczęciem podróży. Ponadto w łatwy sposób możesz od razu ustalić miejsca postojów, noclegów czy tankować, ponieważ otrzymasz informację, ile w danym miejscu jest dostępnych kabin prysznicowych, restauracji czy jaka jest aktualna cena paliwa.

Garmin Dezl LGV w czasie rzeczywistym monitoruje ruch na drodze i jeśli przed Tobą pojawią się korki lub będzie miał miejsce wypadek, to zostaniesz o tym szybko poinformowany wraz z propozycją zmiany trasy. Warto zaznaczyć, że po połączeniu nawigacji z Wi-Fi, zacznie ona automatycznie aktualizować mapy i oprogramowanie, bez konieczności podłączania do komputera, jak to było w starszych modelach. Wbudowana moduł Bluetooth pozwoli natomiast na podłączenie z nawigacją smartfonu, dzięki czemu zostaniesz powiadomiony, jak otrzymasz wiadomość, a w momencie, gdy ktoś do Ciebie zadzwoni, możesz korzystać z nawigacji, jak z urządzenia głośnomówiącego.

Słuchawki bezprzewodowe Dezl Headset

Słuchawki Garmin Dezl 100 i Garmin Delz 200 to wysokiej klasy zestawy, stworzone z myślą o zawodowych kierowcach, którzy nie posiadają radia, mają słabej jakości głośniki lub po prostu wolą lepszą jakość i czystość dźwięku. Jak możecie zauważyć, zestawy słuchawkowe występują w dwóch wersjach – na jedno ucho, a także w wersji konwertowalnej z możliwością odłączenia jednej słuchawki. Ergonomiczna konstrukcja wykonana z trwałych tworzyw sztucznych w połączeniu ze stalą nierdzewną jest zaprojektowana z myślą o wielogodzinnym użytkowaniu podczas długich tras.

W zestawie znajduje się uchwyt do przechowywania, który można umieścić w dogodnym miejscu, tak aby później odwieszać słuchawki, kiedy nie są one potrzebne. Warto zaznaczyć, że Garmin Dezl 200 są wyposażone w baterię, która działa nawet do 20 godzin na jednym ładowaniu,  co zapewnia blisko tygodnia ciągłej pracy z nimi na głowie, bez konieczności ładowania.

Chcesz wybrać się na spacer do centrum miasta, jednak samochody jeżdżące wokół są zbyt głośne, żeby w trakcie przechadzki posłuchać muzyki i się odprężyć? Teraz to żaden problem, ponieważ słuchawki Garmin Delz zostały wyposażone w aktywną redukcję szumów (ANC), która odcina hałasy z otoczenia, zapewniając doskonałą jakość dźwięku. Ciekawą funkcją jest także parowanie z nawigacją Dezl LGV, dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdzie musisz skręcić, bez konieczności odrywania oczu od drogi i spoglądania na nawigacje.


Smartwatch Instinct 2

Zegarek Garmin Instinct 2 Dezl Edition, to urządzenie zaprojektowane specjalnie do współpracy z resztą produktów wchodzących w skład ekosystememu Dezl. Został on zaprojektowany specjalnie z myślą o zawodowych kierowcach ciężarówek, busów, ale i samochodów osobowych. Jeśli przemierzasz długie dystanse w trakcie swojej codziennej pracy, to warto zadbać o dobre zdrowie i samopoczucie, a monitorować je pomoże Ci właśnie ten smartwatch.

Jest on zbudowany z wytrzymałych materiałów. Korpus to chemicznie wzmocniony polimer, natomiast szkiełko to model Corning od cenionej Gorilla Glass. Wszystko to sprawia, że zegarek jest odporny na wstrząsy i uderzenia, których nieoczekiwanie może doświadczyć, podczas gdy Ty będziesz przenosił ciężkie elementy. Jest on także odporny na wodę i może znaleźć się na głębokości do bagatela 100 metrów.

Połącz zegarek ze swoją nawigacją, aby otrzymać na jej ekranie powiadomienia, o rekomendowanej przerwie lub krótkim treningu. Dodatkowo dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay, nie będziesz musiał zabierać w trasę dużej ilości gotówki, ani nawet kart płatniczych. Za wszystko zapłacisz w sklepie przy pomocy swojego zegarka. Brzmi dobrze, prawda?