Podcast x-gamers: Ograliśy The Last Of Us Part II

Nareszcie jest! Gra, na którą czekały miliony – The Last of Us Part II, czyli druga część zmagań w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych. Od momentu zapowiedzi pojawiały liczne opóźnienia, przecieki, nawet spoilery, a fani zmagali się z tymi incydentami z zaciśniętymi zębami. Posłuchaj, jak tuż po premierze TLoU 2 oceniają Nasi x-gamersi.

Rozmowa o The Last Of Us 2 bez spoilerów

Spekulacjom, kontrowersjom i przeciekom nie było końca. Wyczekiwane od oficjalnej zapowiedzi w 2016 roku The Last of Us Part II nareszcie można ograć! Tej przyjemności (choć może nie jest to najlepsze określenie, gdy mowa o survival horrorze ocenianym jako najbrutalniejsza gra w historii) nie odmówił sobie Kamil Gajdek. Jak ocenia TLoU 2 na chwilę przed dotarciem do finału historii? O swoich spostrzeżeniach rozmawia z Kamilem Szwarbułą.

Bez obaw, w podcaście nie ma spoilerów. Pojawiają się natomiast ciekawostki związane z TLoU 2 i smaczki dla graczy. Odpal SoundCloud, Spotify albo Apple Podcast i dowiedz się: z czego prawdopodobnie wynika fala hejtu, jakie znaczenie względem całej gry ma niepozorna, ale pojawiająca się już na samym początku, gitara i dlaczego Kamil Gajdek poleca wejście w interakcje z lustrem.

Na zakończenie obiecana ocena oraz plusy i minusy The Last of Us Part II.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz