Podcast x-gamers: Co nowego po E3, czyli Crash Team Racing, Judgement | Control

Targi E3 2019 są już wprawdzie historią, jednak deweloperzy nie próżnują i stale serwują nam nowinki, smaczki oraz trailery, ujawniające coraz więcej informacji na temat fabuły i mechaniki, a także o czekających nas przygodach. Nie ma się co dziwić. Nastał sezon ogórkowy, w branży niewiele się dzieje, a ten stan skrzętnie wykorzystują twórcy gier wideo.

W drugiej połowie czerwca 2019 warto przyjrzeć się grze Crash Team Racing. Grze nawiązującej do genialnej, kultowej wręcz serii ze zwariowanym zwierzakiem w roli głównej. Mowa o serii Crash Bandicoot, bez której platforma PlayStation nie byłaby dziś tym, czym jest. A z pewnością byłaby znacznie uboższa.

Afera narkotykowa przyczyniła się do sukcesu gry?!

Kamil Gajdek i Patryk Kempiński postanowili omówić ten i kilka innych tytułów, w tym Judgement, gdzie nie wahali się zahaczyć o kontrowersyjny temat narkotyków, powiązany z jednym z lektorów. Panowie wyjaśnili przy okazji, dlaczego afera narkotykowa przyczyniła się do sukcesu gry. Jest też słowo o Pokemonach, bo akurat o nich warto wspomnieć przy każdej okazji.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz