Toster sygnowany marką Destiny to nie żart. Możesz go już kupić w przedsprzedaży

Jest coś lepszego niż tosty w letni poranek po całonocnej sesji grania? W zasadzie to tak. Tosty ze specjalnie wypalonym emblematem Tricorna. To nie żart – wydawcy stworzyli wyjątkowy toster Destiny. Sprawdź jaka historia się za tym kryje oraz czy toster okaże się hitem wśród fanów gry.

Jaka historia kryje się za stworzeniem tostera Destiny?

Podczas transmisji na żywo wspierającej wystawę Gaming Community Expo (GCX) Bungie ogłosił, że jeśli osiągną 777 777,77 $, rozważą opcję stworzenia oficjalnego tostera Destiny. Na szczęście, stało się – w czerwcu 2020 roku społeczność Destiny zebrała ponad 800 000 USD na rzecz szpitala dziecięcego St. Jude Children’s Research Hospital.

Treaz pojawia się pytanie: dlaczego gracze chcieli toster Destiny w pierwszej kolejności? Poza oczywistą odpowiedzią, że tosty są po prostu zawsze dobre, w rzeczywistości jest to odpowiedź na kilka żartów.

Toster Destiny
źródło: bungiestore.com

Po pierwsze, gracze Destiny od dawna nazywają It’s almost time to get that bread  jako skrócony opis upuszczania zestawu profitów w przypadku łupów. Po drugie w grze Destiny 2 możesz spotkać niezwykle ciekawy karabin fuzyjny o nazwie Jotunn, który co prawda wygląda bardziej jak toster niż broń, która miałaby zabijać.

Jotunn Destiny 2 broń
źródło: gamepur.com

Co więcej, tostery są zaskakująco powszechnym aspektem gier na PC. Mowa tu, chociażby o BreadWinnerze – tosterze zaprojektowanym przez Razer. Więcej dowiesz się w artykule: Żarty się skończyły. Razer wprowadzi na rynek gamingowy toster.

Ile kosztuje i co jeszcze oferuje Toster Destiny?

Toster IRL Destiny 2 można już zamówić w przedsprzedaży w sklepie Bungie za 85 dolarów, co w rzeczywistości nie jest wyolbrzymioną ceną za toster.

Dodatkowo do zakupu dołączony zostanie w gratisie uchwyt na kanapki, zamówienia w przedsprzedaży natychmiast otrzymają darmowy emblemat Destiny 2 w grze „Spalone krawędzie” Kolejnym miłym plusem jest to, że toster będzie kontynuował wsparcie Bungie dla St Jude’s: dziesięć procent zysków zarobionych na tosterze trafi do szpitala.

Destiny Toster
źródło: bungiestore.com

Wracając do sedna sprawy: toster Destiny 2 jest już dostępny w przedsprzedaży, ale nie oczekuje się, że jego wysyłka rozpocznie się w grudniu Najprawdopodobniej w styczniu 2022 roku.